Sari la conținut

Vrei sa ma lingi de sperma dupa ce fac sex? 0765753016


Postări Recomandate

  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Randunico,felicitari pentru poze! Doar o mica observatie,lipseste "obiectul muncii" din titlul topicului! :)

Sa fac o poza cu sperma pe pasarica?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Eu am o nedumerire. De ce sunteți așa multi care va faceți programari și nu veniți?! Ce aveți de câștigat că va rezervați un timp și apoi dați teapa? In ultimele zile au fost ff multe cereri...dar de ajuns...

Și eu care credeam că pe nimfo sunt useri serioși...

  • Like 3
Link spre comentariu

Randunica,esti deosebita si foarte parolista. Ai promis poze si ai postat. Daca eram bucurestean fii sigura ca n-as fi facut o rezervare fara sa o,onorez (scuza-mi cacofonia). Atunci când ajung in Bucuresti voi veni cu cea mai mare placere.Pozele sunt excelente si foarte excitante.Sunt sigur ca vor veni cat de curand cei care fac programare si sunt parolisti.

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Sau epilata cu sperma si plina de ceara!:)

App, s-a dat START la laba?:))

Cred că doar se continuă tradiția :)))))

Că de dat drumul.. de mult e start :)))

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna. Am fost intrebata de foarte multi dintre voi ce contine o sedinta cu partenerul meu. pentru a nu raspumde tuturor, am sa fac un post pe intelesul tuturor. in primul rand vreau sa mentionez ca sotul meu nu are interactiune cu vizitatorul. El are treaba doar cu mine. In timpul sedintei interactiunea directa cu vizitatorul o am doar eu. Vizitatorul ma poate linge, ma poate atinge, poate primi din partea mea umilire fizica, verbala si cam tot ce poate sa insemne dominare soft (cunni, ani, palmuire, scuipat, uro, trampling, footfetish, etc). Alte detalii putem sa discutam si inainte de inceperea sedintei cand suntem deja impreuna. Pentru cei care doresc o sesiune mai complexa isi pot lua separat de sedinta de cockold. Sesiunea de cockold dureaza in general 30-40 de minute, pentru cei care doresc sa prelungeasca sedinta se achita suplimentar 20-30 de minute. Va rog mult cei care va facegi programari sa le onorati. Pentru o sedinta programata sotul meu vine special pentru voi in locatie si nu e deloc ok sa.si schimbe programul pentru voi, iar voi sa nu ajungeti la programarea facuta. Alte detalii legate de dorintele pe care le aveti privind sesiunea le discutam cand ajungeti aici. Nu are sens sa pierdem timpul aiurea pe msje. Programarile pentru astfel de sesiuni se fac exact in momentul cand sunteti siguri ca veniti si cu 30 de min inainte sa ajungeti. De preferat dupa ora 17:00.

  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

:iagree

 

Buna. Am fost intrebata de foarte multi dintre voi ce contine o sedinta cu partenerul meu. pentru a nu raspumde tuturor, am sa fac un post pe intelesul tuturor. in primul rand vreau sa mentionez ca sotul meu nu are interactiune cu vizitatorul. El are treaba doar cu mine. In timpul sedintei interactiunea directa cu vizitatorul o am doar eu. Vizitatorul ma poate linge, ma poate atinge, poate primi din partea mea umilire fizica, verbala si cam tot ce poate sa insemne dominare soft (cunni, ani, palmuire, scuipat, uro, trampling, footfetish, etc). Alte detalii putem sa discutam si inainte de inceperea sedintei cand suntem deja impreuna. Pentru cei care doresc o sesiune mai complexa isi pot lua separat de sedinta de cockold. Sesiunea de cockold dureaza in general 30-40 de minute, pentru cei care doresc sa prelungeasca sedinta se achita suplimentar 20-30 de minute. Va rog mult cei care va facegi programari sa le onorati. Pentru o sedinta programata sotul meu vine special pentru voi in locatie si nu e deloc ok sa.si schimbe programul pentru voi, iar voi sa nu ajungeti la programarea facuta. Alte detalii legate de dorintele pe care le aveti privind sesiunea le discutam cand ajungeti aici. Nu are sens sa pierdem timpul aiurea pe msje. Programarile pentru astfel de sesiuni se fac exact in momentul cand sunteti siguri ca veniti si cu 30 de min inainte sa ajungeti. De preferat dupa ora 17:00.

Sotul fiind pestele  :shrk  :laugh2

  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...