Sari la conținut

Vrei sa ma lingi de sperma dupa ce fac sex? 0765753016


Postări Recomandate

  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Sotul fiind pestele  :shrk  :laugh2

A zis pestele că dacă te mănâncă gura are o pula sa ți o bage intre amigdale. Are destulă putere și să îți bage dop in cur daca te mănâncă.

Daca totuși ai viemisori nu e el soluția.

Anunțul rămâne valabil pt doritori. Mai ales că știu câți doritori există și cât de puține oferte sunt de găsit pe piata.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

A zis pestele că dacă te mănâncă gura are o pula sa ți o bage intre amigdale. Are destulă putere și să îți bage dop in cur daca te mănâncă.

Daca totuși ai viemisori nu e el soluția.

Anunțul rămâne valabil pt doritori. Mai ales că știu câți doritori există și cât de puține oferte sunt de găsit pe piata.

Randunico dispari mai panarama mica si expirata ca te-ai facut destul de ras, nu vezi ca nimeni nu te viziteaza la cat suferi de tine si la cate paie si aberatii ai in cap? Ai grija de copil si lasa-ne si nu ne mai obosi cu postarile tale. Te putem plati numai sa ne lasi.

Si app...spunei la peste sa-mi ia capul pulii in gura sa vedem daca il tin pe el amigdalele si daca cumva ma mananca este posibil sa ma cac pe pula lui de cioara spurcata si sa o imprastii pe tine ca mintea ta tot din cacat este facuta  :laugh2

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Randunico dispari mai panarama mica si expirata ca te-ai facut destul de ras, nu vezi ca nimeni nu te viziteaza la cat suferi de tine si la cate paie si aberatii ai in cap? Ai grija de copil si lasa-ne si nu ne mai obosi cu postarile tale. Te putem plati numai sa ne lasi.

Si app...spunei la peste sa-mi ia capul pulii in gura sa vedem daca il tin pe el amigdalele si daca cumva ma mananca este posibil sa ma cac pe pula lui de cioara spurcata si sa o imprastii pe tine ca mintea ta tot din cacat este facuta  :laugh2

Ha haaaa

Am murit de ras!!!

Tu esti mancator de sperma la kil si ai tupeu sa vorbesti asa ceva. Macar daca erai istet te bagai si tu in seama cu alt id. Cum fac ceilalti cacati pe care i-am refuzat sa vina la noi si au ajuns la ignore de handicapati ce sunteti.

 

post-56202-0-80112700-1511946577_thumb.png

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Nu observa nimeni HPV-ul din stanga pozei ????????

Nu e veruc. Te asigur. E alunita 100%. Am verificat-o eu de o mie de ori. Am fost la dermato sa o cauterizeze si a zis ca e aluna. Nu e veruc.

Crezi ca daca era veruc o puneam la loc de cinste in poza???

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Fie... Stiu ca alunitele sunt mai rotunde, nu asa ca un mugur... si mai negre...

Nu vreau sa intru in polemici.

Nu e neagra. Nu e fotogenica. Te asigura nu e veruca. Am văzut destule la viață mea.trei sferturi dintre bărbații care vin la epilat au veruci și trăiesc cu impresia că avandu le de când se știu sunt alunițe. Daca era veruca ii făceam poza?! Pe bune acum! O ascundeam și rezolvam roblema chirurgical că durează două minute o cauterizare. Dar nu e veruca. E aluna. Vino sa o vezi și te vei convinge
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Fie... Stiu ca alunitele sunt mai rotunde, nu asa ca un mugur... si mai negre...

Nu vreau sa intru in polemici.

Dacă dorești îmi dai un semn pe Whatsapp și îți fac video sa o vezi exact. Live,cum se zice :))))))
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Fie... Stiu ca alunitele sunt mai rotunde, nu asa ca un mugur... si mai negre...

Nu vreau sa intru in polemici.

Dacă dorești îmi dai un semn pe Whatsapp și îți fac video sa o vezi exact. Live,cum se zice :))))))
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Dacă dorești îmi dai un semn pe Whatsapp și îți fac video sa o vezi exact. Live,cum se zice :))))))

 

Exact! O sa il arat si sotiei sa isi dea cu parerea :)))))

Chiar nu tin atat de mult sa aflu ce e. Pana la urma nu dau bani doar sa ling o pizda, mai ales una slobozita.

Hai succesuri ! :)

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Exact! O sa il arat si sotiei sa isi dea cu parerea :)))))

Chiar nu tin atat de mult sa aflu ce e. Pana la urma nu dau bani doar sa ling o pizda, mai ales una slobozita.

Hai succesuri ! :)

In acest caz ar fi minunat sa îți continui căutările pe topice de interes personal. Ce cauți aici daca nu te interesează?

Hai bafturi și ție!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Rândunica, ești dispusă să faci 69 cu Rubyiulia? Faza cu bafturi... e amuzant! Ești isteață!

Nu cred că sunt dispusa la show erotic cu Iulia. Mă mai gandesc

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Ma bucur ca nu trebuie sa stau sa caut cupluri dar imi place sa ma uit pe forumuri si sa vad ca acest fenomen prinde roade si la noi in Romania.

De la o simpla fantezie am ajuns la fapte desi sotia mea m-a convins foarte greu, iar acum vreau sa spun ca suntem foarte fericiti si foarte deschisi in relatie. 

Se fute cu cine vrea la orice ora vrea, iar la final eu o curat de toata sperma.

Cand pleaca prin cluburi cu prietene d-ale ei se fute cu cine vrea si cand vine acasa se urca in pat peste mine si mi-o pune fix in gura si ma pune sa o curat, sau cand sunt la lucru isi cheama acasa futalai si cand stie ca vine ora de ajuns acasa ma suna si imi spune ca sa ma grabesc ca am de lins si e foarte mult. Acum mai nou mi-a spus ca vrea sa isi cheme o prietena si cativa barbati sa le futa si dupa sa le curat pe amandoua si la final sa le beau sampaniile din pasarici. Vreau sa spun ca niciodata nu am fost de fata si nici nu o sa fiu cand se fute. Si eu o fut cand vreau si nu are nimic in potriva ba chiar ii place stiu sa o satisfac si am si cu ce. Ne place asa si nu ne intereseaza de nimeni si de nicio critica, daca as fi fost din Bucuresti cu siguranta io lingeam si Iuliei ca tare bine arata. Specific pentru cei care au mereu ceva de comentat, criticat si jignit, atat va zic, nu aveti bani nici de lins o pizda, e bine ca e internetul plin de poze si filmulete. Sa le pupati in fundulet si pe Iulia si pe Randunica... ha haaa ati vrea voi =)))

  • Like 3
Link spre comentariu

Foarte misto pozele Iuliei insa ar fi si mai frumos sa o vedem in postura de Stapana. Conbinatia de Stapana creola(cu atitudine kinky spre vulgara), inalta(1,75+tocuri), bruneta(desi nu am vazut nici o poza care sa confirme acest lucru dar ma bazez pe intuitie) si putin rautacioasa in relatia cu sclavii ar face-o irezistibila.

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...