Sari la conținut

Bianca Dorobanti Petrom 0752928087


Postări Recomandate

  • Oras:Hell
  • Oras:Hell

Am incercat sa ajung la ea, dar mi-a tras teapa.

 

Am sunat-o, 80 fin / 150 ora, oral neprotejat cu fin orala (in functie de igiena), pt FK vedem la fata locului.

 

I-am spus ca vin, am si sunat-o din nou sa-i confirm ca ajung in 20-25 minute si a zis ca e OK. Insa cand am ajuns si am sunat, mi-a raspuns o alta fata care mi-a zis ca s-a ocupat colega si sa mai astept. Am ramas contrariat, spunand ca imi confirmase ca ma preia in 20 minute, la care ea a scuzat-o spunand "Da, dar sunt baieti care zice ca vine si nu mai vine" 

I-am spus sa-i transmita ca e bataie de joc din partea ei si ca plec. Si am plecat.

post-12034-0-01717900-1511018645_thumb.jpg

post-12034-0-98232700-1511018649_thumb.jpg

post-12034-0-77865300-1511018653_thumb.jpg

post-12034-0-39678200-1511018660_thumb.png

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Hell
  • Oras:Hell

 pe de alta parte si fetele au dreptate, pentru ca stiu cazuri cand fetele au dat numarul de interfon si tipul a sunat  i s-a deschis dar nu a mai ajuns sus 

 

Nu, nu au dreptate. N-au decat sa salveze in tel numerele clientilor tepari, ca sa nu le mai raspunda. Dar nu e corect fata de timpul nostru sa ne considere pe toti potentiali tepari. Practic, tratandu-ne pe toti astfel (ca potentiali tepari), fara sa ne cunoasca, isi dau singure cu firma-n cap si nu reusesc decat sa aiba recenzii negative. Simple as that!

 

By the way, tocmai mi-ai dat o idee foarte buna despre cum sa-i intorc teapa, cand am treaba data viitoare prin zona. Merci! :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu, nu au dreptate. N-au decat sa salveze in tel numerele clientilor tepari, ca sa nu le mai raspunda. Dar nu e corect fata de timpul nostru sa ne considere pe toti potentiali tepari. Practic, tratandu-ne pe toti astfel (ca potentiali tepari), fara sa ne cunoasca, isi dau singure cu firma-n cap si nu reusesc decat sa aiba recenzii negative. Simple as that!

 

By the way, tocmai mi-ai dat o idee foarte buna despre cum sa-i intorc teapa, cand am treaba data viitoare prin zona. Merci! :)

 

Într-un fel nu are dreptate ,dar și in altul are , asta e' ii dai și tu o teapa și te răcorești :)

  • Like 33
Link spre comentariu
  • Oras:DA
  • Oras:DA

Nu, nu au dreptate. N-au decat sa salveze in tel numerele clientilor tepari, ca sa nu le mai raspunda. Dar nu e corect fata de timpul nostru sa ne considere pe toti potentiali tepari. Practic, tratandu-ne pe toti astfel (ca potentiali tepari), fara sa ne cunoasca, isi dau singure cu firma-n cap si nu reusesc decat sa aiba recenzii negative. Simple as that!

 

By the way, tocmai mi-ai dat o idee foarte buna despre cum sa-i intorc teapa, cand am treaba data viitoare prin zona. Merci! :)

:laugh2  :laugh2  :laugh2

  • Like 11
  • Minus 12
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

  • Oras:România
  • Oras:România

Am incercat sa ajung la ea, dar mi-a tras teapa.

 

Am sunat-o, 80 fin / 150 ora, oral neprotejat cu fin orala (in functie de igiena), pt FK vedem la fata locului.

 

I-am spus ca vin, am si sunat-o din nou sa-i confirm ca ajung in 20-25 minute si a zis ca e OK. Insa cand am ajuns si am sunat, mi-a raspuns o alta fata care mi-a zis ca s-a ocupat colega si sa mai astept. Am ramas contrariat, spunand ca imi confirmase ca ma preia in 20 minute, la care ea a scuzat-o spunand "Da, dar sunt baieti care zice ca vine si nu mai vine" 

I-am spus sa-i transmita ca e bataie de joc din partea ei si ca plec. Si am plecat.

:atm

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...