Sari la conținut

0735323575 - a fost careva?


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

mers azi

 

locatie in spate la liceul de informatica de pe tomis

 

Alina se respecta si tine locatia foarte buna de actiune, curata si ordine, lumina ajustabila, muzica, pat mare si oglinzi mari peste tot, baia de asemenea curata + primit prosop curat

 

igiena fetei impecabila, mirosea foarte frumos peste tot

 

servicii: FK fara retineri, CIM np, normal p si anal p, n`am bagat botu la cunni de data asta dar cu siguranta e in meniu

 

fara figuri, draguta si sociabila, m`am simtit relaxat in prezenta ei

 

primul nr un CIM destul de rapid, nu ma asteptam, il face bine, eu de obicei iau 1h pentru 1fin mai lunga dar n`am rezistat :) nu stiu aia care vor artificii cum e, eu nu prea cer lins pe coaie si alte chestii dar pare receptiva la orice sugestie

 

pauza de tigara, putina conversatie, la al 2`lea am zis sa incerc un anal

 

mi`a placut ca nu s`a dat inapoi, desi mi`a zis ca n`a facut demult anal, testat bine cu degetele in timp ce dadeam capra normal, igiena perfecta si acolo, dar fiind intradevar foarte stramta in cur am zis ca n`o mai chinui anal de data asta

 

dat capra normal bine de tot si tare, gemete frumoase, dar a 2`a fin tot n`a iesit, nici o problema din partea mea, ar fi durat inca 1h probabil, sunt si accidentat la picior momentan si nu reuseam sa dau chiar cum vroiam

 

am beneficiat chiar si de cateva minute scurte de masaj facut bine la sfarsit

 

preturi 100/200, dar retineti ca 1fin e 20 min; 1h e 1h

 

 

per total foarte multumit de timpul petrecut, e fata buna, revin cu siguranta

 

mergeti daca apreciati servicii corecte fara figuri, corp de model nu gasiti dar nu arata nici rau, chiar draguta si se face placuta

 

n`are cont aici

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

eu nu am dat de ea.... poate ne spune obi pe ce numar sa o sunam

 

ala din titlu dar evident ca nu raspunde daca e cu cineva :)

 

man cum schimbam si noi titlu la topic? ma gandeam "0735323575 - Alina milf hard sex" sau ceva de genu

 

raport la orice post din topic si vede pisicu ?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salutare...dupa ce citisem oleaca paici am zis sa incerc si eu la d-ra si am reusit sa o prind..de retinut pentru doritori ca are programu de regula de joi pana sambata dupa ora 15 pana pe la 21 posibil vinerea si sambata sa stea mai mult

 

Locatia este cea mentionata mai sus in spatele liceului de informatica, nota 10 pentru aspect.

 

Am ramas placut impresionat de aspect si de atitudine proclient ...ceea ce inseamna ca deja ma cucerise !!

 

Stat la un pahar suc de vorba 10-15 min, dupa care m-am dusat doar ce aterizasem de la munca, uitasem sa mentionez ca d-ra era deja pregatita doar cu un prosop pe ea !!

 

Servicii : FK fara probleme, oralul np bine executat cu implicare de ambele parti, finalizare p prin cateva pozitii !!

 

Am renuntat la al doilea numar pentru un masaj destul de bine executat pentru o neprofesionista !!

 

O recomand celor care apreciaza sexul tandru si matur !!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

o neserioasă!!! am facut programare cu o zi înainte. în ziua cu pricina sun cu o ora inainte, surpriza ... nu avea nicio programare. sunt înțelegător și totuși devansez programarea cu o jumătate de oră dar... nu mai raspunde la telefon, la sms-uri... nimic. Concluzia: NU RECOMAND ! aaa... si am discutat numai prin sms.

Link spre comentariu

Ce te miri? Primul venit, primul servit! Asa e la norma!

 

o neserioasă!!! am facut programare cu o zi înainte. în ziua cu pricina sun cu o ora inainte, surpriza ... nu avea nicio programare. sunt înțelegător și totuși devansez programarea cu o jumătate de oră dar... nu mai raspunde la telefon, la sms-uri... nimic. Concluzia: NU RECOMAND ! aaa... si am discutat numai prin sms.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

La rugamintea domnisoarei, care se pare ca nu doreste sa isi faca cont aici, anunt confratii ca in cazul in care nu raspunde, dati mesaj in care sa anuntati pana la ce ora puteti fi contactat pentru a evita diverse conflicte personale !!

 

Eu am fost de doua ori pana acum si nu au fost probleme cu programarea...desi nu sunt client vechi !!

 

O recomand amatorilor de sex total, cine stie cunoaste !!

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...