Sari la conținut

Întâlnire


Postări Recomandate

  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

1.

Lupta pentru putere!

 

Ce voiam eu și nu a vrut el?

Oare chiar am vrut să mă fută de 150 de lei?

Nu, nici gând!

Îl voiam pe el așa cum îl știam...

O discuție în prealabil la telefon să îl conving de sinceritatea propunerii mele...

Amândoi excitați bine, urma să facem o întâlnire...ieftină.

Pare ciudat că spun eu aceasta...un bărbat ar putea să spună despre mine că sunt o curvă ieftină!

Dar el a insistat să mă gândesc la el luni bune, în care...eu trebuia să găsesc o soluție.

Nu puteam să gândesc urât despre el, avea dreptul la egalitate de șansă cu ceilalți bărbați pe care i-am întâlnit.

Dar cum?

  • Like 9
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

La alt bărbat întotdeauna mă gândesc să fie din ce în ce mai bine, până devine ceea ce știu eu că e acela...un bărbat bun la pat!

Începe timid, mă vrajeste, mă farmecă... Până îi întră în piele personajul și simte cu fiecare sărutare pe pielea mea că e el, la fiecare intrare și zbatere a penisului său în mine, că nu poate să fie altfel și că fiecare gând e al lui.

Nu vreau să comand bărbați, nu vreau să văd cum se scurge din ei acea esență de masculinitate...și vreau să îi văd cum o stăpânesc și mi se dăruiesc.

Nu îi vreau să fie ai mei, nu vreau să fiu profesoara și să încolțesc voința lor și să îi biciuiesc cu ea!

Nu vreau să ajung în punctul acela!

Nici măcar un sclav sexual nu l-am tratat așa...

  • Like 9
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Dar ce a făcut el?

Mi-a arătat cât de bun poate să fie din prima... Eu trebuia să îl contrazic?

Nu, nici gând!

Era necesar să continui pe ideea lui si să îl găsesc pe el în tot acel tumult de mult bine...

Mi-am lăsat mintea liberă și mi-am zis să nu judec de rău și să nu-l judec vinovat de ceva.

Stiam că nu o să reziste și că o să fie obraznic, stiam că o să vrea să mă satisfacă...și că va încerca cu toate puterile să nu coste doar 150 de lei acel timp acordat de mine pentru întâlnire.

În discuția telefonică vizualizam ce urma să facem în întâlnire, atitudinea lui, forța de seducție și am încercat de câteva ori să imaginez și penetrarea...dar de fiecare dată el mă întrerupea cu rugămintea de a ne întâlni.

  • Like 12
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Da...

Era un bărbat care era trecut pe lista neagră, aceea în care bărbații ori sunt obligați să uite de mine...ori așteaptă mult și bine să mă răzgândesc și să îmi schimb impresia despre ei.

El așteptase atâtea luni pentru ce...pentru să îi propun eu o întâlnire care are cel mai mic preț practicat de mine?

Hm...

Trebuia să sterg ce e mai bun din el cu buretele...și în fiecare detaliu să îl găsesc pe el.

M-a jignit oare de am vrut să se conformeze?...

  • Like 10
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Cât de subtil puteam să plănuiesc faptele mele pentru ca el să îmi ia propunerea ca fiind pe bune și să creadă că e ceva cu care eu sunt întru totul de acord și initiez actul sexual cu bune intenții!?

...Și cât să mă lungesc cu vorbele în acest rezumat încât să nu realizeze ce va urma dacă se mai întâlnește cu mine?

Când am închis apelul telefonic, am închis orice dorință care putea să trezească în mintea mea imagini cu el...nu voiam să aibă în ce să facă vraiște si să mă surprindă iar cu a lui "savoir faire".

Mi-am pus de-o cafea...și nu știu dacă voi putea să scriu despre un act sexual. Eu nu cred...

  • Like 11
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Vai ce febră musculara am...doare în timp ce merg, la fiecare pas! Am să merg pe vârfuri să combat durerea cu durere... De la dans, nu de la sex e această durere! Am vrut să mă rup și...tot simt că nu am făcut-o așa cum simt eu că o pot face. Oare ce vreau de la corpul meu, pe ce culmi ale plăcerii vreau să îl ridic...de ce mintea mea îi dă cu porția?

Cu porția...da!

Așa merită acest bărbat să facă într-o întâlnire cu mine...

Tic-tac...numărătoarea inversă începuse!

De obicei când ajungeam la apartamentul de întâlniri, mă aruncam direct în apa fierbinte, mă masturbam dacă era cazul...și-apoi cu pielea înmuiată, urma epilatul și alte atenții acordate corpului. Totul pentru ca eu să astept relaxată pretendentul la păsărica mea...complet relaxată. El să mă simtă așa și să-mi trezească simțurile de pe unde le ascundeam în micul meu moment de singurătate și să văd cum mă excit, iar această excitare să mă facă să îl doresc.

  • Like 11
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Dar...

De data aceasta am făcut altfel...iar plăcerii mele din timpul masturbării

i-am dat comandă să rămână pe loc.

Pregatirea am făcut-o în altă ordine, iar la telefon i-am pus cateva reguli...

Fără cunilingus și fără dildou pentru dubla penetrare...să vină, să mă fută și să plece.

Calculasem totul în detaliu, fiecare acțiune...și fiecare vorbă a mea urmărea un rezultat.

Stiam ce putere de seducție avea, dar și eu am așa ceva...și nu doar la sex.

  • Like 9
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Asteptam refuzul lui la obișnuita întrebare..."servești ceva?".

Am insistat să servim împreună un suc, să creez senzatia aceea de așteptare... Masa are niște rotițe și se poate desface în două părți, o parte care rămâne la perete și o parte care poate să fie adusă lângă pat...

Însă el a împins la perete masa, iar gestul lui mi-a dat de inteles că nu vrea să fie ca mine. Atunci am stins tigarea și am plecat de la geam, am venit pe pat...și eram lângă el ca o fetiță nevinovată la îndemâna lupului cel rău.☺

  • Like 9
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Tic-tac...

Stiam că nu o să astepte și se va înfige în mine puțin câte puțin...până timpul își va pierde substanța și se va dilata, iar păsărica mea umedă nu va mai vrea să se sature.

Dar nu...

Pe parcurs...scenariul se schimbase, voia iar să îmi dăruiască ce-i mai bun, iar eu era doar necesar să fac cum fac cu fiecare bărbat...să primesc!

Cum să primesc așa ceva, e nebun?

E doar un străin, un necunoscut...

În primul nostru contact după ce am văzut ce îmi oferă, abia m-am abținut să nu-l rup în bucăți...am simțit cum toată aceea forță primită de la el se întoarce înzecit și-l zdrobește. Eram călare pe el, îi țineam mâinile blocate, mă uitam fix în ochii lui, am vizualizat și am oprit tot ce urma să apară. Nu am apăsat pe buton, mi-am oprit mintea în loc...ca și cum nimic nu se întâmplase în acel scurt moment. Au mai fost câteva minute în care am lipit scenariul la loc și am țintit spre final...

  • Like 9
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Acest...cel de-al doilea act sexual obținut de el după atâtea luni, dezlega misterul acelui moment din întâlnirea anterioară. E un om frumos...iar eu vreau să fie totul frumos indiferent de ceea ce se întâmplă în spatele cortinei.

Indiferent de furtuna aceea necunoscută ce-mi împrăștie senzațiile prin tot corpul...

Iar acum...

Degeaba zic să nu îmi imaginez încă o reîntâlnire cu el, degeaba am aruncat în întuneric imaginea care s-a format acum în mintea mea în mai puțin de o secundă...acum când scriu că e degeaba și fără rost.

Pentru că el nu vrea să se oprească, i-am spus să nu mă mai sune...și m-am trezit iar cu el în pat ca o femeie ușoară care nu poate să se abțină, o oarecare!

  • Like 9
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Da...Și acum o să uit ușor, ușor totul!

Am să recitesc acest rezumat până când o să mi se pară fiecare cuvânt...ca fiind generat dintr-o fantasmă de-a mea nebună, de obsedată sexuală ce sunt...și nu sunt!

Până când am să îi răspund iar la telefon, nu o să rezist și imaginile o să reapară...

El sau altul, aceeași treaba e! Doar că inversată...

  • Like 8
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

1.

Lupta pentru putere!

 

Ce voiam eu și nu a vrut el?

Oare chiar am vrut să mă fută de 150 de lei?

Nu, nici gând!

Îl voiam pe el așa cum îl știam...

O discuție în prealabil la telefon să îl conving de sinceritatea propunerii mele...

Amândoi excitați bine, urma să facem o întâlnire...ieftină.

Pare ciudat că spun eu aceasta...un bărbat ar putea să spună despre mine că sunt o curvă ieftină!

Dar el a insistat să mă gândesc la el luni bune, în care...eu trebuia să găsesc o soluție.

Nu puteam să gândesc urât despre el, avea dreptul la egalitate de șansă cu ceilalți bărbați pe care i-am întâlnit.

Dar cum?

 

pre_1511150011__laxkz1rtoaw.jpg

  • Like 6

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

L-am si întrebat la telefon..."măi, tu esti inteligent sau asa îți vine ție?". Ce face subconștientul acesta din oameni încât aproape nici nu-i mai recunoști... Iar spre sfârșitul întâlnirii, nu stiu ce drac dăduse din el, iar eu nu stiam ce să fac...să râd sau să casc ochii mari. Dar nu... Răutatea din mine îl tintise cu privirea si zâmbeam cu perversitate, cu gândul..."el chiar crede ce spune?".

Asa că în fotografie e sugestivă icoana din spatele la popă...

  • Like 5
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Iar ai ajuns pe minus , Vis ?

Am scris recenzii prea exagerate și lumea e buimăcită...iar de trei ani s-au strâns multe minusuri și-au dat oamenii cu sete când m-au prins. Nu știu ce să zic, probabil că le lipseste ceva în viața privată...tu ce crezi!?

  • Like 5
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Eu zic că nu ne-am sincronizat deloc și a ieșit tot scenariul răsturnat, au căzut personajele din el...și eu mi-am făcut de cap cu imaginația mea aranjând piesele ca într-un puzzle. Cu toate că faptele sunt reale, nu mă ține nimeni în loc să nu mă joc...și nu exclud probabiltatea să fie mai multe scenarii în același timp perfect valabile în imaginația mea. Iar el, bărbatul...să aibă onoarea să aleagă și eu să conduc firul epic.

  • Like 7
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu zic că nu ne-am sincronizat deloc și a ieșit tot scenariul răsturnat, au căzut personajele din el...și eu mi-am făcut de cap cu imaginația mea aranjând piesele ca într-un puzzle. Cu toate că faptele sunt reale, nu mă ține nimeni în loc să nu mă joc...și nu exclud probabiltatea să fie mai multe scenarii în același timp perfect valabile în imaginația mea. Iar el, bărbatul...să aibă onoarea să aleagă și eu să conduc firul epic.

tu dormi dupa-amiaza deobicei? Ca pari proaspat trezita din somn ... cu un vis umed in gand si intre picioare. parerea mea  :hihat

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Da dragule, sunt un om cuminte și foarte liniștit... și ce e expus aici e doar imaginatia mea.

Nu îți fă tu griji!

Chiar dacă faptele mele rămân fapte și-s frumoase, plăcute...însă poate că nu pe gustul oricui. Accept acest fapt...chiar dacă foarte rar vreau să fiu în acord cu aceasta, că la gusturi și intuiții sunt foarte bună. Iar păsărica mea are și ea pretenția ei, una singură...nu spun care este!

Cu toate că sex fac de câte ori vreau eu, nu ajung în punctul acela încât să îmi lipsească într-atât contactul sexual și să stau la miloaga viselor și fantasmelor...

Plus că spațiul viselor, atunci când dorm, e bun pentru alte treburi. Mai ales amiezele în repriza scurtă de dormit, totul e de excepție, visele sunt mai ordonate și mai în concordanță cu realitatea... Noaptea uneori mi se pare că mă lungesc inutil și de când eram mică mă trezeam și adormeam la loc hotărâtă să fac doar cum vreau eu cu propriul subconștient...și nu accordam importanță unor niște eventuale frustrări ce puteau să fie acumulate din timpul zilei sau din trecut, pur și simplu. Deci dacă și când dorm ceva nu îmi convine, când simt că parcă acel ceva nu se potrivește cu ceea ce știu că sunt eu, imaginează cum e când nu dorm și răbufnește totul în mine! Atunci...îmi vine să operez, în fiecare acțiune de-a mea, cu o precizie de chirurg asupra la tot ceea ce îmi doresc! Pentru că altuia ce i se pare...poate prea mult, mie îmi este forță rafinată până la cea mai înaltă formă în multe situații din viața mea...Și-având aceasta, mie...nimic nu-mi pare greu din ceea ce-mi place să fac!

  • Like 8
  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...