Sari la conținut

Întâlnire


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București

Ghici. :)

Io citesc mereu cu suflețelul la gura...Vis este plina de imaginație nedisimulată și de emulație multipla , in sens metafizic , la limita oniricului cu realul.

Nu știu cum se face că tot nu se împletesc karmele noastre...într-o mare de extaz rafinat dus la saturație debordanta....Vis demonstrează plenar că femeile sunt că....taurii ( Almodovar in " Matador "- 1986).

Foxysor ,adula-te-as pătimaș dar uite că astrele spun altceva ☺

  • Like 5
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Unora li se potrivește din partea astrelor, altora mai puțin...4 bărbați pe un loc și doi câștigă, dacă cei privilegiați au 3 ore la dispoziție pentru a crea un moment.Bietul moment... :)))

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Mi se rotesc toate în minte acum și nu pot sa adorm, undeva pe modul silențios, amintirile de azi îmi apar ca niște imagini șterse...

Prima în minte care-mi vine cu un tip care îmi zice ca ar dori sa ne vedem între programări, atât puteam și eu de fapt.

Altcineva venea de la drum lung și aveam de așteptat...am intrat pe forum sa ma fac vizibilă, m-am jucat la profil, ascultam muzici, pus poze, etc.

Nu fac aceasta prea des, sa ma fac vizibilă, pentru ca nu este necesar.

Primesc mesaj pe WhatsApp, ne salutăm, emoticoane, chestii și il întreb dacă poate suna.

Mă sună și îmi spune ca ar dori și poate veni pentru 30 minute.

Ca ar vrea un oral.

Binee...

Nu mai știu, nu îmi amintesc prea bine, probabil fiind doar la a 2 a întâlnire cu mine, își dorea și acel moment scurt și intens cu care ma mai laud eu uneori.

30 de minute oral, nu cred.

Uite cum mi se amesteca imaginile în minte, oh, ora târzie, nu mai pot de somn și totuși...

Pacat ca nu am făcut o schiță fix după întâlnire, sa rămână proaspăt.

Oral bun, deep din partea mea, umed, joc cu păsărica, excitare prelungită, fără ritm alert, parca pluteam amândoi...

Cum sa rupem acea realitate...parca aștepta să zic.

Cu un penis asa arătos și era păcat sa nu simțim și alte locuri calde și încântătoare.

Erectie maxima și totuși rezista, era clara dorința lui și zice hai!

Ha, bucuria mea, nu mai îmi aminteam din prima întâlnire cum a făcut sex și abia așteptam să îmi reimprospatez imaginile.

Păsărica era deja pregătită din jocul avut anterior, primitoare, caldă și parca ea plănuise totul de la început.Mi s-a confirmat încă din primele minute ale penetrării ca ea știa ce avea sa primească...

Nu mai știu unde am întâlnit stilul acesta de făcut sex, foarte asemănător cu făcutul dragostei.

Totul pe ralenti, simțit maxim, parca ma cauta pe mine acolo în păsărica, vagin, în contracții, în căldura ei...

Mișcări și din partea mea parca sa vad unde vrea sa ajungă, în ce punct al plăcerii mele, din misionar mi-am pus cred ca, picioarele peste tot corpul său, bratele și palmele mele atingeau sa împingă, sa tragă, să desăvârșească.

Bine ca am mai deschis ochii din concentrarea mea ca altfel nu stiu ce sau pe cine aveam impresia că framantam acolo încolăcita.

Apoi...

Am simțit ca vrea ceva, ah da, știam și asta...

Mda, mda, pe la spate, de fapt ravnea la funduletul meu, trecuse proba pretențioasei dintre picioarele mele, era curios acolo cât îl voi primi.

Aproape pana la capăt, dimensiune buna, nu știu sa zic cât are penisu lui, dar nu îmi aminteam din întâlnirea anterioara ca era chiar asa de...Bun.

Primire bună, încercat umeri craci, sa destindem un pic intrarea și apoi pe la spate pentru o penetrare mai adâncă și o deschidere sigura.

Pe la spate, nu știu cum a stat el, nu mai aveam ochi decât pentru ce simțeam, aveam impresia ca în loc sa ridic funduletul, îl apropiasem de pat ca și cum stăteam în poziția șezut, ma miram de acea potrivire.

Alunecare superbă și el era aproape gata, încărcat maxim, am scos prezervativul și hop, înapoi oral, însă nu am mai apucat decât sa mișc puțin din buze și în gura am simțit cum vine jetul cald de spermă.

Preț un pic mai mult decât prețul unei finalizări.

Persoana, calm, atent dar în același timp destins, ca și cum ne cunoaștem de undeva și ne întâlnim în secret, fără sa știe colegii, amicii comuni.

Făcut și niște vorbe, suc, apa, discuții despre o întâlnire ce nu am putut sa o avem datorita altora care aveau chef sa se joace la telefon, sa ma testeze ca pe o începătoare.Am văzut prea târziu mesajul în ziua aceea de la el ca nu avea chiar o ora fixa în care sa se sincronizeze la amiaza neapărat.Pentru mine, în mintea mea, amiaza era și mai târzie, ora 13, dormisem puțin...

Ca acum, pentru femei când fac sex noaptea, aceasta însemnând ora 21/22 e ca și cum s-ar încărca pentru o noua zi și pana pe la 2 sau 3 noaptea, foarte greu mai adorm.

După aceasta "finalizare" mai lunga a urmat o ora în compania drumetului, el e mai special, era cât p-aci sa îl pun pe la primele întâlniri pe lista de așteptare...asa mi-am dat seama ca e ceva special la el.Mi-am zis ca totuși vrea ceva și sa nu renunț din primele întâlniri, iar într-o noapte l-am prins și l-am întors pe toate părțile, a fost în stăpânirea mea pana am dibuit ce vrea.A avut trei întâlniri cu mine în care parca îmi dădea senzația ca e vina mea...si nu putea sa fie asa dacă eu încă nu știam ce vrea.

Acum după ce aflasem și am făcut ce era de făcut și și-a avut satisfactia, hotul își obținuse prioritatea cu problema lui...Nu ne mai rămânea decât jocul cu păsărica!

A fost minunat, triluri șoptite în liniștea nopții, izvoare bolboroseau o limba necunoscuta, magică, vrăjita.Un început promițător și parca după ce pretențioasa a știut sa se facă auzita și cu el, la un moment dat chiar am avut impresia ca îl simt pentru câteva secunde, pe el, om frumos, curioasa sa mai prind momente, sa vad mai mult, nu doar un instrument al plăcerii mele.

Cam gata, asa, pe rapid scris sa stiti și voi că pot relata ca voi experiente și sa aveți ce citi cei care se vor întreba de ce nu sunt matinala azi pe zi.

  • Like 16
  • Minus 2
Link spre comentariu

Mi se rotesc toate în minte acum și nu pot sa adorm, undeva pe modul silențios, amintirile de azi îmi apar ca niște imagini șterse...

Prima în minte care-mi vine cu un tip care îmi zice ca ar dori sa ne vedem între programări, atât puteam și eu de fapt.

Altcineva venea de la drum lung și aveam de așteptat...am intrat pe forum sa ma fac vizibilă, m-am jucat la profil, ascultam muzici, pus poze, etc.

Nu fac aceasta prea des, sa ma fac vizibilă, pentru ca nu este necesar.

Primesc mesaj pe WhatsApp, ne salutăm, emoticoane, chestii și il întreb dacă poate suna.

Mă sună și îmi spune ca ar dori și poate veni pentru 30 minute.

Ca ar vrea un oral.

Binee...

Nu mai știu, nu îmi amintesc prea bine, probabil fiind doar la a 2 a întâlnire cu mine, își dorea și acel moment scurt și intens cu care ma mai laud eu uneori.

30 de minute oral, nu cred.

Uite cum mi se amesteca imaginile în minte, oh, ora târzie, nu mai pot de somn și totuși...

Pacat ca nu am făcut o schiță fix după întâlnire, sa rămână proaspăt.

Oral bun, deep din partea mea, umed, joc cu păsărica, excitare prelungită, fără ritm alert, parca pluteam amândoi...

Cum sa rupem acea realitate...parca aștepta să zic.

Cu un penis asa arătos și era păcat sa nu simțim și alte locuri calde și încântătoare.

Erectie maxima și totuși rezista, era clara dorința lui și zice hai!

Ha, bucuria mea, nu mai îmi aminteam din prima întâlnire cum a făcut sex și abia așteptam să îmi reimprospatez imaginile.

Păsărica era deja pregătită din jocul avut anterior, primitoare, caldă și parca ea plănuise totul de la început.Mi s-a confirmat încă din primele minute ale penetrării ca ea știa ce avea sa primească...

Nu mai știu unde am întâlnit stilul acesta de făcut sex, foarte asemănător cu făcutul dragostei.

Totul pe ralenti, simțit maxim, parca ma cauta pe mine acolo în păsărica, vagin, în contracții, în căldura ei...

Mișcări și din partea mea parca sa vad unde vrea sa ajungă, în ce punct al plăcerii mele, din misionar mi-am pus cred ca, picioarele peste tot corpul său, bratele și palmele mele atingeau sa împingă, sa tragă, să desăvârșească.

Bine ca am mai deschis ochii din concentrarea mea ca altfel nu stiu ce sau pe cine aveam impresia că framantam acolo încolăcita.

Apoi...

Am simțit ca vrea ceva, ah da, știam și asta...

Mda, mda, pe la spate, de fapt ravnea la funduletul meu, trecuse proba pretențioasei dintre picioarele mele, era curios acolo cât îl voi primi.

Aproape pana la capăt, dimensiune buna, nu știu sa zic cât are penisu lui, dar nu îmi aminteam din întâlnirea anterioara ca era chiar asa de...Bun.

Primire bună, încercat umeri craci, sa destindem un pic intrarea și apoi pe la spate pentru o penetrare mai adâncă și o deschidere sigura.

Pe la spate, nu știu cum a stat el, nu mai aveam ochi decât pentru ce simțeam, aveam impresia ca în loc sa ridic funduletul, îl apropiasem de pat ca și cum stăteam în poziția șezut, ma miram de acea potrivire.

Alunecare superbă și el era aproape gata, încărcat maxim, am scos prezervativul și hop, înapoi oral, însă nu am mai apucat decât sa mișc puțin din buze și în gura am simțit cum vine jetul cald de spermă.

Preț un pic mai mult decât prețul unei finalizări.

Persoana, calm, atent dar în același timp destins, ca și cum ne cunoaștem de undeva și ne întâlnim în secret, fără sa știe colegii, amicii comuni.

Făcut și niște vorbe, suc, apa, discuții despre o întâlnire ce nu am putut sa o avem datorita altora care aveau chef sa se joace la telefon, sa ma testeze ca pe o începătoare.Am văzut prea târziu mesajul în ziua aceea de la el ca nu avea chiar o ora fixa în care sa se sincronizeze la amiaza neapărat.Pentru mine, în mintea mea, amiaza era și mai târzie, ora 13, dormisem puțin...

Ca acum, pentru femei când fac sex noaptea, aceasta însemnând ora 21/22 e ca și cum s-ar încărca pentru o noua zi și pana pe la 2 sau 3 noaptea, foarte greu mai adorm.

După aceasta "finalizare" mai lunga a urmat o ora în compania drumetului, el e mai special, era cât p-aci sa îl pun pe la primele întâlniri pe lista de așteptare...asa mi-am dat seama ca e ceva special la el.Mi-am zis ca totuși vrea ceva și sa nu renunț din primele întâlniri, iar într-o noapte l-am prins și l-am întors pe toate părțile, a fost în stăpânirea mea pana am dibuit ce vrea.A avut trei întâlniri cu mine în care parca îmi dădea senzația ca e vina mea...si nu putea sa fie asa dacă eu încă nu știam ce vrea.

Acum după ce aflasem și am făcut ce era de făcut și și-a avut satisfactia, hotul își obținuse prioritatea cu problema lui...Nu ne mai rămânea decât jocul cu păsărica!

A fost minunat, triluri șoptite în liniștea nopții, izvoare bolboroseau o limba necunoscuta, magică, vrăjita.Un început promițător și parca după ce pretențioasa a știut sa se facă auzita și cu el, la un moment dat chiar am avut impresia ca îl simt pentru câteva secunde, pe el, om frumos, curioasa sa mai prind momente, sa vad mai mult, nu doar un instrument al plăcerii mele.

Cam gata, asa, pe rapid scris sa stiti și voi că pot relata ca voi experiente și sa aveți ce citi cei care se vor întreba de ce nu sunt matinala azi pe zi.

Mi se rotesc toate în minte acum și nu pot sa adorm, undeva pe modul silențios, amintirile de azi îmi apar ca niște imagini șterse...

Prima în minte care-mi vine cu un tip care îmi zice ca ar dori sa ne vedem între programări, atât puteam și eu de fapt.

Altcineva venea de la drum lung și aveam de așteptat...am intrat pe forum sa ma fac vizibilă, m-am jucat la profil, ascultam muzici, pus poze, etc.

Nu fac aceasta prea des, sa ma fac vizibilă, pentru ca nu este necesar.

Primesc mesaj pe WhatsApp, ne salutăm, emoticoane, chestii și il întreb dacă poate suna.

Mă sună și îmi spune ca ar dori și poate veni pentru 30 minute.

Ca ar vrea un oral.

Binee...

Nu mai știu, nu îmi amintesc prea bine, probabil fiind doar la a 2 a întâlnire cu mine, își dorea și acel moment scurt și intens cu care ma mai laud eu uneori.

30 de minute oral, nu cred.

Uite cum mi se amesteca imaginile în minte, oh, ora târzie, nu mai pot de somn și totuși...

Pacat ca nu am făcut o schiță fix după întâlnire, sa rămână proaspăt.

Oral bun, deep din partea mea, umed, joc cu păsărica, excitare prelungită, fără ritm alert, parca pluteam amândoi...

Cum sa rupem acea realitate...parca aștepta să zic.

Cu un penis asa arătos și era păcat sa nu simțim și alte locuri calde și încântătoare.

Erectie maxima și totuși rezista, era clara dorința lui și zice hai!

Ha, bucuria mea, nu mai îmi aminteam din prima întâlnire cum a făcut sex și abia așteptam să îmi reimprospatez imaginile.

Păsărica era deja pregătită din jocul avut anterior, primitoare, caldă și parca ea plănuise totul de la început.Mi s-a confirmat încă din primele minute ale penetrării ca ea știa ce avea sa primească...

Nu mai știu unde am întâlnit stilul acesta de făcut sex, foarte asemănător cu făcutul dragostei.

Totul pe ralenti, simțit maxim, parca ma cauta pe mine acolo în păsărica, vagin, în contracții, în căldura ei...

Mișcări și din partea mea parca sa vad unde vrea sa ajungă, în ce punct al plăcerii mele, din misionar mi-am pus cred ca, picioarele peste tot corpul său, bratele și palmele mele atingeau sa împingă, sa tragă, să desăvârșească.

Bine ca am mai deschis ochii din concentrarea mea ca altfel nu stiu ce sau pe cine aveam impresia că framantam acolo încolăcita.

Apoi...

Am simțit ca vrea ceva, ah da, știam și asta...

Mda, mda, pe la spate, de fapt ravnea la funduletul meu, trecuse proba pretențioasei dintre picioarele mele, era curios acolo cât îl voi primi.

Aproape pana la capăt, dimensiune buna, nu știu sa zic cât are penisu lui, dar nu îmi aminteam din întâlnirea anterioara ca era chiar asa de...Bun.

Primire bună, încercat umeri craci, sa destindem un pic intrarea și apoi pe la spate pentru o penetrare mai adâncă și o deschidere sigura.

Pe la spate, nu știu cum a stat el, nu mai aveam ochi decât pentru ce simțeam, aveam impresia ca în loc sa ridic funduletul, îl apropiasem de pat ca și cum stăteam în poziția șezut, ma miram de acea potrivire.

Alunecare superbă și el era aproape gata, încărcat maxim, am scos prezervativul și hop, înapoi oral, însă nu am mai apucat decât sa mișc puțin din buze și în gura am simțit cum vine jetul cald de spermă.

Preț un pic mai mult decât prețul unei finalizări.

Persoana, calm, atent dar în același timp destins, ca și cum ne cunoaștem de undeva și ne întâlnim în secret, fără sa știe colegii, amicii comuni.

Făcut și niște vorbe, suc, apa, discuții despre o întâlnire ce nu am putut sa o avem datorita altora care aveau chef sa se joace la telefon, sa ma testeze ca pe o începătoare.Am văzut prea târziu mesajul în ziua aceea de la el ca nu avea chiar o ora fixa în care sa se sincronizeze la amiaza neapărat.Pentru mine, în mintea mea, amiaza era și mai târzie, ora 13, dormisem puțin...

Ca acum, pentru femei când fac sex noaptea, aceasta însemnând ora 21/22 e ca și cum s-ar încărca pentru o noua zi și pana pe la 2 sau 3 noaptea, foarte greu mai adorm.

După aceasta "finalizare" mai lunga a urmat o ora în compania drumetului, el e mai special, era cât p-aci sa îl pun pe la primele întâlniri pe lista de așteptare...asa mi-am dat seama ca e ceva special la el.Mi-am zis ca totuși vrea ceva și sa nu renunț din primele întâlniri, iar într-o noapte l-am prins și l-am întors pe toate părțile, a fost în stăpânirea mea pana am dibuit ce vrea.A avut trei întâlniri cu mine în care parca îmi dădea senzația ca e vina mea...si nu putea sa fie asa dacă eu încă nu știam ce vrea.

Acum după ce aflasem și am făcut ce era de făcut și și-a avut satisfactia, hotul își obținuse prioritatea cu problema lui...Nu ne mai rămânea decât jocul cu păsărica!

A fost minunat, triluri șoptite în liniștea nopții, izvoare bolboroseau o limba necunoscuta, magică, vrăjita.Un început promițător și parca după ce pretențioasa a știut sa se facă auzita și cu el, la un moment dat chiar am avut impresia ca îl simt pentru câteva secunde, pe el, om frumos, curioasa sa mai prind momente, sa vad mai mult, nu doar un instrument al plăcerii mele.

Cam gata, asa, pe rapid scris sa stiti și voi că pot relata ca voi experiente și sa aveți ce citi cei care se vor întreba de ce nu sunt matinala azi pe zi.

Minunat..mi as dori sa te întâlnesc dar..cel puțin acum ești departe din păcate..sper sa..tot ce îți dorești..numai bine
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Prima intalnire

Cam tehnic totul, însă el a vrut ca totul sa decurgă natural...

El a realizat ceea ce și-a dorit, ceea ce a spus ca își dorește...o experienta în care să descopere.

Iar eu, mi-am luat plăcerile da, însă probabil ca într-o alta întâlnire voi reuși sa trec de partea tehnica și sa introducem mai mult gfe sau cum ii zice, sa facem click-ul.

De ceva timp dorea sa avem întâlnirea, posibil câteva săptămâni dar nu reușeam sa ne sincronizam la program, i-am pus întrebările cheie într-o scurta disc. la telefon și iată-ne aproape.

A ajuns mai devreme cu 15 minute aprox.

Eu tocmai ieșeam din dus și mi-a spus ca nu-i nici o probl., așteaptă și sa ii dau eu semn.

Ajuns, ma privește surprins, pupic, emoții, servim ceva, începem mici discuții, totul ok.

Matur în gândire, discuție plăcută, emoția se vedea, ne priveam, subtil ne construim concluzii despre ce va urma.

Nici o șansă, nici unul nu aveam cum sa știm din moment ce de comun acord am stabilit ca totul va decurge natural pentru o prima întâlnire.

Mi-a spus ca vrea sa încerce Analul.

L-am...oh timpul, pentru ce aveam amândoi în minte era prea puțin.

Ne-am întins în pat, ne studiam, mângâieri, sărutări ușoare din partea lui, dorea sa exploreze sa ma dezbrace mai mult.

Chiloțeii mei jos, rochița și mângâieri pe pussy. Alunecoasa pussy, nu vroia totul dintr-o data, pus un pic de gel intim, joc cu degetele și stimulare clitoridiana în timp ce cu gurile încă ne mângâiem, atingem.

😜 Priveliște frumoasa doua trupuri ce emana erotism, penis semi erect, pofta de oral.

Ne întoarcem pe o parte, cobor, masez penisu, pun limbuta de sus în jos, saliva, joc și sărut la oo, le prind, le iau în gura.

Apoi

Iau capul penisu lui, primesc totul în gura, o masor, erectie bună.

Dar păsărica mea abia începuse sa se simtă bine, mai, simțeam că vreau să prelungesc momentul erotic însă el deja își trăia plăcerea... 🙂

Oh timpul, ne-am pliat amândoi poftele în 40 de minute plătit un pic mai mult decât o finalizare.

Tehnic sau profesional, îl tot întrebam cu ce impresii a rămas, răspuns pozitiv, a părut receptiv, sper ca îl voi prinde într-o alta întâlnire sa continuam ce am început.

Timpul, alegeri.

Au urmat 2 ore și jumătate în compania altcuiva și oricât am încercat noi sa ne facem rezumate în minte, e prea mult, nu am putea descrie ce s-a întâmplat.Nu prea mai țin minte detalii din prima întâlnire.Punctual, inteligent, curios, plăcut ca om.

  • Like 8
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

https://fetlife.com/users/10555016/videos

Aici găsiți noul filmuleț încărcat azi, se încarcă mai iute decât pe erome dar va trebui sa va faceți cont, e un site util.

Pe erome va dura mult mai mult decât de obicei sa se încarce filmuletul pentru ca lumea comunica cu predilecție în mediul virtual.Sunt și 2 foto drăguțe.

https://www.erome.com/a/vFTfiOCA

https://t1.erome.com/220/vFTfiOCA/thumbs/leyIVlFY.jpeg https://t1.erome.com/220/vFTfiOCA/thumbs/KExyTeDb.jpeg https://t1.erome.com/220/vFTfiOCA/thumbs/mi9owG5R.jpg

 

 

Apropo de faptul ca oamenilor le este indus spațiul virtual ca mijloc de interacțiune...

Azi cineva care dorea de câteva zile sa se întâlnească cu mine și care nu prindea sub nici o forma loc se precipita la telefon sa îmi facă o afirmație șocantă, spun ca m-a surprins pentru ca a avut deja o întâlnire cu mine...

Ii spun ca poate încerca să mai revina cu un telefon cel mai bine mâine și în gândul meu deja pregăteam cuvintele sa îl informez ca voi nota la o anumită oră, etc.

...La care el ma întreabă brusc dacă azi am făcut filmuleț și într-un final în tonul vocii lui vedeam venind o undă de obrăznicie, nu a mai rezistat mai ales ca eu simțeam ce i se întâmplă și am lungit puțin conversația, nu a mai putut sa se rețină și nici obraznic sau dur nu putea sa fie ca deja ma cunoștea.

S-a eliberat spunând direct "ÃŽncarcă un filmuleț, as vrea sa ma masturbez dacă nu te vad nici azi, eu...!!"

😳🤭ðŸ˜

M-a blocat afirmația, tot ce se străduiau sa îmi comunice alții în toate modurile prin mesaje și conversații la telefon pe parcursul zilelor acestea, mi-a revenit în minte...

A trebuit să îl țin și eu pe el în loc în acel moment pentru a-mi ascunde nelămurirea...folosind în tonul vocii mele acel profesionalism de care ma feresc în mod normal,iar în câteva momente am incheiat conversația.

Spre sfârșitul filmulețului de asemenea spun ceva, o întâmplare ce a fost la plimbarea de seara...

Sa nu spun ca nu am avut parte de aventura azi, eu care de când sunt în Pitești mi-am așezat timpul cu mici obiceiuri care sa îmi confere liniște și multă relaxare, ca o vacanță permanentă sa simt ca îmi ofer.

Un spațiu în care sa îmi găsesc plăcerile regasite prin toată diversitatea necunoscutului...

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Nu știu dacă sa fac cum a făcut el, nu spun cine, dar cine știe...știe, domnisorul S. ii zic
Va rog sa nu faceți glume pe seama celor ce le voi scrie în următoarele gânduri.
Atracția a fost bună, presupusa escorta din mine a știut sa facă filmul mental...
Iar impresiile sunt acestea, în urma unei scurte întâmplări:
"

[24.03, 15:45] VlSorsTepar!: Ma
Mai
Bagi
In
Seama ?
[24.03, 15:50] VlSorsTepar!: Se pare ca ai facut si tu o glumita cu mine ...
[24.03, 15:51] VlSorsTepar!: E ok - o pot intelege !
[24.03, 16:03] Alex: Really?
[24.03, 16:03] Alex: 😯
[24.03, 16:04] Alex: Și gluma unde este?
[24.03, 16:04] Alex: De ce nu suni pentru a purta un dialog corect?
[24.03, 16:04] Alex: Bați în retragere și înțeleg ca nu era pt mine cadoul.
[24.03, 16:05] VlSorsTepar!: Nu sunt pentru ca ti-am dat mereu mesaj sa stabilim o intalnire si mi-ai dat mereu ocupat
[24.03, 16:05] Alex: Fetele bune merita puțin, chiar batjocura din partea voastră...frumos!
[24.03, 16:05] VlSorsTepar!: Iar cand sun oricum nu-mi raspunzi !
[24.03, 16:06] VlSorsTepar!: Gluma e ca am comandat ceva cu destinatia vis insa ea a disparut ulterior fara urma !
[24.03, 16:06] Alex: Nu pot avea loc pentru tine oricand dorești tu, mai ai pana ajungi la acel statut...Strampi și tiriștii am auzit ca dau cadou celor de la strada.
[24.03, 16:07] Alex: Comanda sau Vis, a dispărut?!
[24.03, 16:08] VlSorsTepar!: Vis
[24.03, 16:08] VlSorsTepar!: Ce statut , draga ?
[24.03, 16:08] Alex: S-a făcut jumătate de an de când sunt zi de zi disponibila, așteptați invitații speciale...iar recenzii nu faceți, sa știu și eu dacă merita efortul.
[24.03, 16:08] Alex: De preferat, prioritar..."draga".
............................................................................
[24.03, 16:11] Alex: Il stiu
[24.03, 16:11] Alex: Am magazin lângă mine.
[24.03, 16:11] VlSorsTepar!: Caut altceva daca asta e problema si se rezolva !
[24.03, 16:11] VlSorsTepar!: Ce magazin ?
[24.03, 16:11] Alex: Hm, ma enervezi...suna!
[24.03, 16:13] VlSorsTepar!: Imi faci loc ? 💋‼️
[24.03, 16:13] Alex: Nu mai am timp sa scriu, am zis.
[24.03, 18:03] Alex: Impresii?
[24.03, 18:09] VlSorsTepar!: Draguta , timida
[24.03, 18:09] VlSorsTepar!: Tacuta
[24.03, 18:11] VlSorsTepar!: Mai cu forme - m-au incitat sanii ai in special sfarcul stang pe care l-as fi sarutat / supt dragut ... nu m-am putut abtine total si l-am atins prin bluza ... scuze daca am fost asa mai direct
[24.03, 18:11] VlSorsTepar!: Tu cu ce impresie ai ramas ?
[24.03, 18:27] VlSorsTepar!: Pacat ca ti-a sunat telefonul !

"

După întâmplarea aceasta nu știu sa zic inca dacă și-a revizuit comportamentul.
Nu am avut efectiv o întâlnire...in specificul activității de curvar.
Intalnire se poate numi în real world, când fata se întâlnește la un suc cu un prieten...fara ase ajunge la intim prea mult
În schimb, după acel episod al denigrarilor....in fapt, el îmi este dușman.
Într-un final am fost salvata de clopoțel, de un prieten, un favorit din București care a sunat sa poarte niște discuții cu mine, etc.

Domnisorul S.
Nu face ca excitarea fetei sa ajungă la paroxism... Știe foarte bine ce înseamnă o escorta, a cautat sa știe în parcursul sau aceasta.Escorta este cea care creează senzația, click-ul...
Ideea de paroxism nu ii convine lui S. pentru ca ii place jocul dar nu crede în el, în acțiunile fata de o escorta.E realist, vrea femeia, fata...ceea ce nu se mai poate obține din moment ce ai pus banu pe masă.

Poate ca va puneți anumite întrebări cei care știți istoricul domnului S....
Ce mi-a venit sa accept?
sau
Cum e posibil sa fie asa în privat când pe forum e altceva?

Hm, ideea de o noua întâlnire, contact intim...e imposibil.
Soluția...
Va trebui sa joace un rol(dpdv. mental) sau sa îi folosesc instrumentul în unele din filmările mele.

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

PS.Am scris grabit si greșelile vor face greu de citit textul, cei interesați de subiect...citiți cu atenție.

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0
Acum 3 ore, vistantric a spus:

PS.Am scris grabit si greșelile vor face greu de citit textul, cei interesați de subiect...citiți cu atenție.

 

Da, da, da (?). 

Cei 22 ani de școală (fără a repeta vreun an de studiu) nu mi-au stors creierii în asemenea hal. 

Dar orice "vis" e un spor ... intelectual. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...