Sari la conținut

0748374781


admin2012

Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Anunt din evenimentul doua blonde superbe oferim companie domnilor manierati etc

Sun raspunde imediat imi zice ca sunt libere ca pot alege una din ele sau ambele pt 300 lei.

Locatia e in tatarasi pe partea cealalta de strada unde e fluxul.

Ma ghideaza foarte prost..ajund intr-un final si imi zice sa urc.

Cand deschide surpriza camera cufundata in semiintuneric lumanarele aprinse peste tot...curat cald frumos.

Fetele bune...una inalta de 180 cred..cealalta are cam 170 cam uratica cu niste tatuaje dizgratioase. 

Fetele presteaza cu 80 nr 170 ora, 300 ambele o ora.

O aleg pe cea mai uratica la fata pt ca desi nu e frumoasa e mai pisicoasa si cu ea am tratat la tel asa cred ca e corect..Incepem actiunea cu un oral protejat mediocru e ascultatoare macar se straduie sa te multumeasca.

La normal o pun caprita da contre e ok..Termin si fug sub dus...baie e curata cu prosop cu de toate

Note Oral 7

Normal 7

Succes!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi
Anunt din evenimentul doua blonde superbe oferim companie domnilor manierati etc

Sun raspunde imediat imi zice ca sunt libere ca pot alege una din ele sau ambele pt 300 lei.

Locatia e in tatarasi pe partea cealalta de strada unde e fluxul.

Ma ghideaza foarte prost..ajund intr-un final si imi zice sa urc.

Cand deschide surpriza camera cufundata in semiintuneric lumanarele aprinse peste tot...curat cald frumos.

Fetele bune...una inalta de 180 cred..cealalta are cam 170 cam uratica cu niste tatuaje dizgratioase. 

Fetele presteaza cu 80 nr 170 ora, 300 ambele o ora.

O aleg pe cea mai uratica la fata pt ca desi nu e frumoasa e mai pisicoasa si cu ea am tratat la tel asa cred ca e corect..Incepem actiunea cu un oral protejat mediocru e ascultatoare macar se straduie sa te multumeasca.

La normal o pun caprita da contre e ok..Termin si fug sub dus...baie e curata cu prosop cu de toate

Note Oral 7

Normal 7

Succes!

salut,

Pe partea cealalta unde e fluxul? care flux ca sunt doua..unu in dispecer si unu in flora..si unde anume te'a ghidat? ..si cum arata cealalta fara de nu ai aleso? :) 

Link spre comentariu

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Cealalta arata mai bine dar tocmai terminase un >program> si nu prea imi surade ideea desi daca mergem la ele suntem constienti ca o fac industrial + ca la tel vorbisem cu prima si am zis sa fiu fair play. E fluxul de constructii dar se vor muta in centru curand..asa mi sa spus

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...