Sari la conținut

A incercat cineva de curand masajul erotic?


omdezapada

Postări Recomandate

Deocamdata despre Vip Obssesion nu s-a postat vreo recenzie regulamentara, dar cateva detalii ar fi aici.

http://nimfomane.com/forum/topic/9844-conceptul-vip-obsession-erotic-massage/

 

Masaj erotic a incercat multa lume, cam toata subsectiunea asta este despre masaj erotic. Ai ceva de citit !

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
Salut... am ajuns de 3 zile in tara din Spania, iar la aeroport am gasit in geamul masini in parcare un pliat de la un salon Vip Obsession.

A fost cineva pe acolo.... astept niste pareri?

Situl salonului este: http://www.vip-obsession.ro/

bade...ia si tu ceva recenzat...ai de unde alege . De ce sa mergi dupa "fluturasi" lipiti pe parbriz ?

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost eu imediat dupa anul nou. Locatie intr un apt pe Bd Unirii , curat, civilizat. Baia curata dar bineinteles ca nimic nu functiona ca lumea, iar baia secundara, a fetelor, nu functiona deloc si de aceea a durat foarte mult sa apara maseuza aleasa in camera fiindca eram 3 clienti simultan si 3 maseuze bineinteles pe o singura baie.

De la inceput va anunt ca nici una dintre fetele de pe site nu mai lucreaza acolo, iar cele 3 pe care le am vazut in prima faza erau megatriste si incruntate drept pentru care le am rejectat in grup si am asteptat sa termine o bruneta mai draguta, nu mi amintesc numele, pe care am acceptat o.

Masajul body de 7, erotic 6, nu are nici un fel de inclinatie catre erotism, atingeri doar pe sani, intr un cuvant 250 lei aruncati pe geam. Concluzie: nu recomand decat daca aveti 250 lei si vreti sa scapati cu orice pret de ei :)

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...