Sari la conținut

ANDREEA NEW 0731441272


Postări Recomandate

  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Astazi am vizitat-o pe Andreea, ca si locatie am gasit-o usor pentru ca acolo a locuit si Monica,bine rau .Este o tipa frumusica foc ,vorbareata,ca inaltime are pana in 1,75 si in jur de 50 si ceva de kg.Era pacat sa pierd asemenea piesa ,asa ca actiunea a inceput cu imbratisari ,mangaieri, sarutari e.t.c.Una peste alta m-a terminat repede dupa montarea prezervativului si pozitia missionar.

locatie 8 

GFE 10

Oral prea putin deci ca deobicei nu notez

Normal 8 . Sunt sigur ca data viitoare o sa fie mai bine,acum din vina mea am terminat prea repede

Cadoul 150 finalizarea

Nu o recomand pentru ca sunt EGOIST si vreau sa merg numai eu la ea

Multumesc mult Andreea si te voi vizita din nou saptamana viitoare  :kiss3

 

De mutat la testate

 

Gata i-ai facut deja mutarea  cu clona  ? Bine macar cu nu ti-ai votat Recenzia cu aceasta , sa nu mai bata la ochi  :)

Mulțumesc Liviu și te mai aștept și săptămâna viitoare. Te pup

Cine e Liviu ?  :)

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

A fost sunata fata de mine ptr o ora. Accent de moldoveanca “di pi la noi”.

Nu sta foarte bine cu atitudinea si comunicarea unor detalii la telefon, fitzoasa si cam vorbea de sus...nu am fost convins...o sa mai revin dupa ce mai citesc niste recenzii...sa vedem ce spun si altii. Pana atunci spun pas.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Galați
  • Oras:Galați

Am vazut ;) :hihat

nu îți bate capul... Laury ma sunat și nui capabil sa digeri niște informații gen tarif, servicii, locatie. El ma întreba de servicii care nu le practic și tot insistat aiurea. Ma cunoști și știi ca nu ma rog de nimeni sa vina la mine. Dacă cineva vrea sa ma viziteze o face pentru ca asa vrea nu pentru ca îl conving eu sau îl rog eu.... Sa fim seriosi
  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Am vizitat Andreea de două ori în această săptămână. Are o voce dulce și este prietenoasă la telefon, așa că m-am simțit destul de optimistă înainte să o cunosc.

 

(8) Locatie: Piata Alba Lulia. Nimic lipsit sau excepțional.

(8) Aspect: fotografiile ei sunt reale și actuale. Ea este inalta! 1,82 m sau ceva mai mult. Față foarte frumoasă (complimentată de piercing-ul ei), arată într-un fel mai nevinovată în persoană. Frumos, zâmbet autentic. Sânii ei sunt un pic mai slabi, după cum puteți vedea în alte fotografii pe care le-a postat.

(9) Igienă: Fumează, dar înainte de a începe, ea a întrebat dacă mă deranjează.

(8) Atitudine: Ambele ori m-au întâlnit cu un zâmbet la ușă, chiar dacă am ajuns târziu. E veselă și plăcută să vorbească, în ciuda barierei lingvistice. Mi-am găsit simțul umorului destul de fermecător.

(8) oral: entuziatic, adânc și cu contact vizual seducător. Ea și-a ajustat tehnica așa cum am cerut. Sa intamplat ca pula mea nu coopereaza cu evenimentul, dar ea nu a fost frustrata sau nerăbdatoare, deși a făcut ceva efort înainte de a fi destul de greu pentru sex.

(8) Normal: Ea este implicată, comunicantă și reacționează natural și cu pasiune. Am încercat doar misionari, așa cum am venit destul de repede, păsărica ei se simte excepțional de bună. Ea poate controla mușchii vaginului ei să vă stoarce și să vă prindă în timpul sexului ... nu chiar pompoir, dar foarte impresionant.

 

Nu am simțit nici o presiune să plec de îndată ce sexul a fost terminat, am relaxat până ce ora sa terminat.

 

Taxă 250 / oră.

----------



I visited Andreea twice this week. She has a sweet voice and is friendly on the phone, so I felt quite optimistic before meeting her.

(8) Location: At Piata Alba Lulia. Nothing lacking or exceptional.
(8) Appearance: Her photos are real and current. She's tall! 1.82m or a little more. Very beautiful face (complimented by her piercings), she looks somehow more innocent in person. Nice, genuine smile. Her breasts are a bit loose, as you can see in some other photos she posted.
(9) Hygiene: She smokes, but before starting she asked if it would bother me.
(8) Attitude: Both times she met me with a smile at the door, even though I arrived late. She's cheerful and pleasant to talk with, despite the language barrier. I found her sense of humor rather charming as well.
(8) Oral: Enthusiatic, deep, and with seductive eye contact. She adjusted her technique as I requested. It happened that my dick wasn't cooperating with the event, but she did not get frustrated or impatient though it took some effort before I was hard enough for sex.
(8) Normal: She's involved, communicative, and reacts naturally and with passion. We tried missionary only, as I came quite quickly, her pussy feels exceptionally good. She can control the muscles of her vagina to squeeze and grip you during sex... not quite pompoir, but very impressive.

I did not feel any pressure to leave as soon as the sex was finished, we relaxed until the hour was over.

Fee 250/hour.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

Thanks for your review recalcitrant, can you tell if she practices the blowjob without condom or if she extra charged you for that?

Oral was protected at my request, I do not know if she charges extra for unprotected.

----------

Oral a fost protejat la cererea mea, nu știu dacă taxează în plus pentru cei neprotejați.
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Galați
  • Oras:Galați

Am vizitat Andreea de două ori în această săptămână. Are o voce dulce și este prietenoasă la telefon, așa că m-am simțit destul de optimistă înainte să o cunosc.

 

(8) Locatie: Piata Alba Lulia. Nimic lipsit sau excepțional.

(8) Aspect: fotografiile ei sunt reale și actuale. Ea este inalta! 1,82 m sau ceva mai mult. Față foarte frumoasă (complimentată de piercing-ul ei), arată într-un fel mai nevinovată în persoană. Frumos, zâmbet autentic. Sânii ei sunt un pic mai slabi, după cum puteți vedea în alte fotografii pe care le-a postat.

(9) Igienă: Fumează, dar înainte de a începe, ea a întrebat dacă mă deranjează.

(8) Atitudine: Ambele ori m-au întâlnit cu un zâmbet la ușă, chiar dacă am ajuns târziu. E veselă și plăcută să vorbească, în ciuda barierei lingvistice. Mi-am găsit simțul umorului destul de fermecător.

(8) oral: entuziatic, adânc și cu contact vizual seducător. Ea și-a ajustat tehnica așa cum am cerut. Sa intamplat ca pula mea nu coopereaza cu evenimentul, dar ea nu a fost frustrata sau nerăbdatoare, deși a făcut ceva efort înainte de a fi destul de greu pentru sex.

(8) Normal: Ea este implicată, comunicantă și reacționează natural și cu pasiune. Am încercat doar misionari, așa cum am venit destul de repede, păsărica ei se simte excepțional de bună. Ea poate controla mușchii vaginului ei să vă stoarce și să vă prindă în timpul sexului ... nu chiar pompoir, dar foarte impresionant.

 

Nu am simțit nici o presiune să plec de îndată ce sexul a fost terminat, am relaxat până ce ora sa terminat.

 

Taxă 250 / oră.

----------

 

 

I visited Andreea twice this week. She has a sweet voice and is friendly on the phone, so I felt quite optimistic before meeting her.

(8) Location: At Piata Alba Lulia. Nothing lacking or exceptional.
(8) Appearance: Her photos are real and current. She's tall! 1.82m or a little more. Very beautiful face (complimented by her piercings), she looks somehow more innocent in person. Nice, genuine smile. Her breasts are a bit loose, as you can see in some other photos she posted.
(9) Hygiene: She smokes, but before starting she asked if it would bother me.
(8) Attitude: Both times she met me with a smile at the door, even though I arrived late. She's cheerful and pleasant to talk with, despite the language barrier. I found her sense of humor rather charming as well.
(8) Oral: Enthusiatic, deep, and with seductive eye contact. She adjusted her technique as I requested. It happened that my dick wasn't cooperating with the event, but she did not get frustrated or impatient though it took some effort before I was hard enough for sex.
(8) Normal: She's involved, communicative, and reacts naturally and with passion. We tried missionary only, as I came quite quickly, her pussy feels exceptionally good. She can control the muscles of her vagina to squeeze and grip you during sex... not quite pompoir, but very impressive.

I did not feel any pressure to leave as soon as the sex was finished, we relaxed until the hour was over.

Fee 250/hour.
Thanks LITTLE GOOGLE
  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

nu îți bate capul... Laury ma sunat și nui capabil sa digeri niște informații gen tarif, servicii, locatie. El ma întreba de servicii care nu le practic și tot insistat aiurea. Ma cunoști și știi ca nu ma rog de nimeni sa vina la mine. Dacă cineva vrea sa ma viziteze o face pentru ca asa vrea nu pentru ca îl conving eu sau îl rog eu.... Sa fim seriosi

Cred ca ma confunzi! Ce servicii pe care tu nu le practici...insistam eu? Aiurea?

😂

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

the use recalsitrant is new to this forum and his activity is made out of only positive interventions for certain girls. one is the focus of this discussion and another has a similar level of English with that of this individual. 

 

I remember when I was a grey user, just starting out on this forum, most of the time I was worried about going to a girl with bad services. I never tried to convince others of the good services offered by some girls. I notice that there are many new members that start out by promoting certain girls...its like they care how much money they earn or something

 

most of new users find it difficult to use the forum, but there are such new users that not only manage to use the forum proficiently, but they also focus on certain discussions around certain girls. .....

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...