Sari la conținut

Andreea placere garantata 0758511761


Postări Recomandate

Vizitator alexaschiuta
Reputație: 0

Am vizitat-o recent, locatie langa Expo Transilvania.

Am optat pentru un ON cu finalizare pe sani, pret 100 RON.

Fata de vizitele anterioare la ea, mi s-a parut o imbuntatire a modului in care face oral si incearca sa o bage cat de adanc poate.

Eu am sa mai revin la ea.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

De mentionat ar fi ca insistand un pic lasa pretul la 80 si insinstand un pic mai mult lasa la 50. Pretul nu influenteaza ce ofera, tot la fel o face (= e ok, nu grozav dar corect si te descarci).

Mentiune 2: Dupa ce ai convins-o de 80 sau 50 si o intrebi daca se poate face si fara prezervativ iti spune ca la 100 da. Diferenta insa nu-i mare, eu cel putin n-am simtit-o altfel fara capison, atata doar ca am lasat direct in ea si nu in guma.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Te referi la oral sau normal fara.?

Cred că se referă la normal, eu unul vă sfătuiesc să faceți întotdeauna protejat și așa protejat suntem ca la ruleta rusească. Protejat un singur glonț în butoiaș , iar neprotejat 5 din 6, dacă nu chiar 6 din 6.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Ma refer la totul fara, si in cur poti s-o futi fara.

Animatorule, sa nu exageram totusi. Adica 6 din 6, futi odata si gata ai murit. Fut de 27 de ani curve fara prezervativ, inclusiv tot felul de drogate si inca n-am murit. Sigur, nu sfatuiesc pe nimeni sa faca ca mine.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ma refer la totul fara, si in cur poti s-o futi fara.

Animatorule, sa nu exageram totusi. Adica 6 din 6, futi odata si gata ai murit. Fut de 27 de ani curve fara prezervativ, inclusiv tot felul de drogate si inca n-am murit. Sigur, nu sfatuiesc pe nimeni sa faca ca mine.

Nu-i vorba de murit, ci de BTS-uri. Fiecare face cum dorește :)
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Odata am luat o blenoragie. Tratat cu antibiotic.
Nu suna chiar a ruleta ruseasca, ba zic ca cota de succes a fost destul de buna.

Nu ma falesc, doar am avut noroc. Pot la fel de bine si maine sa-mi iau ceva grav.

Cum zici, fiecare face cum crede.

Enervant este doar cand unii cred ca toti ceilalti is la gradinita si nu pot decide pt. ei, trebuie luminati.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

..... Fut de 27 de ani curve fara prezervativ, inclusiv tot felul de drogate si inca n-am murit. Sigur, nu sfatuiesc pe nimeni sa faca ca mine.

Faptul ca iti place sa risti in asemenea hal este optiunea ta.Sper insa ca nu esti casatorit fiindca daca esti sotia ta nu merita asa ceva.

P.S.Spune-ne clujenilor pe la ce fete ai fost ca sa stie pe care sa le evite. :D

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Faptul ca iti place sa risti in asemenea hal este optiunea ta.Sper insa ca nu esti casatorit fiindca daca esti sotia ta nu merita asa ceva.

P.S.Spune-ne clujenilor pe la ce fete ai fost ca sa stie pe care sa le evite. :D

 

Pai una care e (aproape) sigur pe lista e fatuca dezbatuta pe acest topic.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Du-te-n plm de infect si de jegos ce esti! Tu te lauzi aici ca ai futut pe una fara prezervativ? Trage-mi-as pula prin gatu matii de INCONSTIENT ce esti! 

Senatorul negociator :))))))))). Cum plm rezista infectii astia? Sa negocieze de la 80 la 50:))))). De rasul curcilor. Sa presupunem ca ar fi futut-o desi ma indoiesc. Cum plm sa te lauzi ca ai futut-o la 50 lei? Si claie peste gramada apoi vi cu cireasa de pe tort ca ai futut-o fara 'CAPISON'. Ba coaie mars in plm de BTS-ist ce esti! Futu-te-n gura de muist ce esti!

De mentionat ar fi ca insistand un pic lasa pretul la 80 si insinstand un pic mai mult lasa la 50. Pretul nu influenteaza ce ofera, tot la fel o face (= e ok, nu grozav dar corect si te descarci).

Mentiune 2: Dupa ce ai convins-o de 80 sau 50 si o intrebi daca se poate face si fara prezervativ iti spune ca la 100 da. Diferenta insa nu-i mare, eu cel putin n-am simtit-o altfel fara capison, atata doar ca am lasat direct in ea si nu in guma.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Si lasand la o parte 'dezvaluirea' aluia ce face recenzii la nonfutut si apoi minte ca fute ceva la 50 lei si fara prezerrvativ cred ca fata 'dezbatuta' aici nu e deloc noua . mai are cel putin un topic ce-i drept ingropat in istoria curvasariei pe cj. Eu  am vizitat-o cand avea locatie pe Cojocnei. Nimic  spectaculos! Asta e unul din topicele fetei:

http://nimfomane.com/forum/topic/11732-bun-gust-la-lorena-in-grigorescu-0758490429/

P.S. Eu zic ca coaie nu a futut-o fara prezervativ ci doar o denigreaza pe fata. Din cate stiu eu are un copil mic deci nu cred sa fie atat de nebuna. 

P.S. Va dati seama cat de imbecil e individu' asta care o decredibilizeaza pe fata asta probabil pentru ca nu l-a lasat sa o futa cu 50 lei :). El nu e la prima recenzie fake!!!! cat de jegos sa fii sa minti in halul asta? 

P.S. Ba coaie sinucide-te in plm de creatura infecta ce esti!

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Adriane, nope, n-am responsabilitate fata de nimeni.

 

Maxim de prostie: Are 2 copii.

Ce motiv as avea s-o denigrez, mai ales cu ceva fals? Daca-i vorba de denigrat, la tipa asta sunt destule lucruri adevarate. De ex. ai putea-o intreba de ce prefera sa lucreze in Grigorescu si ii e neplacut pe Cojocnei. Bineinteles n-o sa-i raspunda unui monumet de tampenie cum esti tu.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...