Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

O cunoaște cineva?

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
21 raspunsuri in acest thread

#21 blowkaj

blowkaj

Maistru Curvar

• Curvar Ucenic
  • PipPip
  • 52 Postari:
  • Inscris la:
    21 July 2016
  • Reputatie: 12

Postat 25 November 2017 - 10:50 AM

Si ....blowkaj... am avut 2 clienti care nu puteam sa i dau afara m-am tinut de cuv te-am sunat totusi la ora aia terminasem ok??? Mie nu imi faceti rau cu recenziile astea din contra ma amuz mai ales sex de placere ......

Georgiana draga, daca stiai ca ai 2 clienti, puteai sa-mi spui ca or sa fie 2 clienti, tu mi-ai zis ca ai doar un client dupa care esti libera. Dupa ce ti-am dat sms-ul(la 50 de min de la primul apel) mi-ai spus ca in max 15 min esti libera. Lucru care nu s-a intamplat in 15 min ci in 42 min. Eu nu am intrat sa iti las o recenzie negativa, ci sa specific faptul ca acest lucru nu se face. Am stat aproape 2 ore degeaba, ti-am zis, daca imi spuneai de la inceput, "ba sunt libera in 2 ore", jur ca nu era nicio problema dar fix ceea ce ai facut tu, ma dispera maxim, "stai putin, mai stai 10 min, mai stai putin" si tot asa.
    In fine, daca tu iti respecti clientii si timpul programarilor, clar nu o sa te afecteze cu nimic postarea mea dar sincer sa fiu eu sunt dezamagit de atitudinea ta.

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#22 korgpa2

korgpa2

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 23 Postari:
    • Inscris la:
      31 October 2017
  • Reputatie: 2

Postat 11 December 2017 - 09:45 PM

Dragi mei prieteni vreau sa va spun k am dat o tura cam la tot ce este de actualitate pe pub 24 in speranta ca voi gasi ceva calitativ dar de la fiecare usa am plecat tare dezamagit😔 Mie sincer o sa mi fie tare dor de Georgiana....era prea bine in comparatie cu ce avem momentan in vl.
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

0 useri citesc topicul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi