Sari la conținut

Bdsm cu doua stapane


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Locul actiunii: apartament intr-un complex imobiliar nou, aproape de Auchan Titan. Desul de usor de gasit chiar si pentru un ardelean :laugh2

 

Domnisoara: Iulia e destul de inalta (estimez 1.70), forme rubensiene, ten masliniu si niste labii care te invita sa le mozolesti non-stop. Foarte vorbareata, deschisa, sociabila. Pe langa actiunea propriu-zisa am gasit subiecte de conversatie.

 

Actiunea: Dupa dusul de inceput am fost asteptat intr-o lenjerie senjerie sexy si invitat sa-i sarut/ling/sug picioarele, dupa care mi-am scufundat botul in savarina ei extrem de curata si gustoasa. Am primit si un footjob, finalizarea fiind manuala. Fun fact, am facut impreuna si niste "poze colorate".

 

Time & money: aveau pe site o oferta de 30 minute cu 200 lei. Am petrecut o ora cu ea (ce repede zboara timpul cand lingi o pizda buna) si mi-a cerut doar cei 200 discutati telefonic.

 

Concluzie: Nu e o stapana in spiritul BDSM, dar e perfecta pentru indeplinirea unor fantezii. As incerca-o data viitoare in combinatie cu Randunica.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Ce sedinta soc

Legat bine

Picat cu ceara

Racit cu gheata...

Prima lui exeperienta...

Nu cred ca o va uita prea curand...

Si nu stia ca vom fi doua...eram in toane bune

  • Like 3
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...