Sari la conținut

Caut barbat in trecere prin Timisoara!


Postări Recomandate

CUI, MIE??!!

 

 

Nu cred. Apropo de "cine, eu?!" :

 

Sala de cinema, intuneric:

 

- Iubito, hai sa na sarutam.

 

- Acum?!! Dupa ce mi-ai dat muie !?

 

- Cine, eu ???!!!

 

 

Ceteste mai bine: [email protected] (scrie "ymail", nu yahoo).

Si vezi ca sunt din Bucuresti. (am vazut ca ai trecut pe la mine, dar nu ai fost atenta la detalii :P )

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Zici ca esti implicata intr-o relatie de mai multi ani si ca te-ai cam plictisit si ca vrei adrenalina pura si de asta te-ai decis sa cauti o aventura.Zic si eu acum cu toate ca risc sa imi iau o tarla de injuraturi, nu ar fi mai corect fata de persoana cu care esti in relatia respectiva, sa-i spui , fratioare uite asa si asa si pe dincolo ar cam fi cazu sa o luam pe drumuri diferite..iar dupa aia sa o arzi tu din floare in floare dupa bunul plac.Acum o sa imi zici aa pai stii ca il iubesc dar vreau ceva nou.Ok de acord cu tine il iubesti, doar ca atunci cand iubesti pe cineva nu-i faci rau si nici nu iti bati joc de persoana respectiva, iar fie ca iti place sau nu cam asta faci sau ma rog intentionezi sa faci.O sa zica lumea pe aici ca m-am gasit eu lupul moralist , ca una ca alta, nici pe departe nu sunt vreun sfant si am facut multe nenorociri unele mai rele ca altele si am putine principii in viata iar unul dintre ele este asta.Nu mi-as insela niciodata partenera , consider ca prin actiunea asta mi-as bate joc de ea si de ce sa-mi bat joc de cineva pe care il iubesc?? Se cam bat cap in cap , te iubesc da imi bat joc de tine si te insel cu altu/alta, pe sistemul e democratie, dar eu sunt sefu. Liber la aruncat cu pietre. Peace 

Link spre comentariu
Vizitator cioco
Reputație: 0

Blonduta noastra dar totusi a nimanui, da pot spune ca imi place ideea de a fi dorit de o femeie. Dar, atata timp cat Ramonica este SEFA te las sa discuti cu ea.

Link spre comentariu
Zici ca esti implicata intr-o relatie de mai multi ani si ca te-ai cam plictisit si ca vrei adrenalina pura si de asta te-ai decis sa cauti o aventura.Zic si eu acum cu toate ca risc sa imi iau o tarla de injuraturi, nu ar fi mai corect fata de persoana cu care esti in relatia respectiva, sa-i spui , fratioare uite asa si asa si pe dincolo ar cam fi cazu sa o luam pe drumuri diferite..iar dupa aia sa o arzi tu din floare in floare dupa bunul plac.Acum o sa imi zici aa pai stii ca il iubesc dar vreau ceva nou.Ok de acord cu tine il iubesti, doar ca atunci cand iubesti pe cineva nu-i faci rau si nici nu iti bati joc de persoana respectiva, iar fie ca iti place sau nu cam asta faci sau ma rog intentionezi sa faci.O sa zica lumea pe aici ca m-am gasit eu lupul moralist , ca una ca alta, nici pe departe nu sunt vreun sfant si am facut multe nenorociri unele mai rele ca altele si am putine principii in viata iar unul dintre ele este asta.Nu mi-as insela niciodata partenera , consider ca prin actiunea asta mi-as bate joc de ea si de ce sa-mi bat joc de cineva pe care il iubesc?? Se cam bat cap in cap , te iubesc da imi bat joc de tine si te insel cu altu/alta, pe sistemul e democratie, dar eu sunt sefu. Liber la aruncat cu pietre. Peace 

 

 

   Mama ta de vrajitoare!Sa te ardem pe rug! :laugh2

Link spre comentariu
Vizitator oly
Reputație: 0

Deazamagit !!!

 

 INCA NEFUTUTA ! 

 

Apropo...am eu o intrebare la care astept(am) raspuns sincer.

De cand te-ai hotarat sa te futi cu altul,te-ai futut cu prietenul tau? Daca DA,la cine de aici de pe forum te gandeai ?

Link spre comentariu
Vizitator barzaunul
Reputație: 0

Cred ca s-a depasit linia rosie… Cred ca aici nu suntem ca sa judecam pe unul sau pe ‘’alta”, si misoginismul nu isi are locul nici in societate si cu atat mai mult pe acest forum unde totzi cautam diverse placeri ….Pot sa pariez ca 99% din cei prezenti pe acest forum au calcat cel putin odata “in strachini” … Atunci acest gen de “executii” sunt cel putin deplasate….”Cine nu a gresit niciodata,sa arunce primul piatra” … usor sa faci morala, mai greu sa fii moral. Chiar daca @blondynekiss  “c’est qu’une simple  allumeuse”, tot respectul pentru ea !

J-3,  @blondynekiss.......

Link spre comentariu
Cred ca s-a depasit linia rosie… Cred ca aici nu suntem ca sa judecam pe unul sau pe ‘’alta”, si misoginismul nu isi are locul nici in societate si cu atat mai mult pe acest forum unde totzi cautam diverse placeri ….Pot sa pariez ca 99% din cei prezenti pe acest forum au calcat cel putin odata “in strachini” … Atunci acest gen de “executii” sunt cel putin deplasate….”Cine nu a gresit niciodata,sa arunce primul piatra” … usor sa faci morala, mai greu sa fii moral. Chiar daca @blondynekiss  “c’est qu’une simple  allumeuse”, tot respectul pentru ea !

J-3,  @blondynekiss.......

 

  Pfuuu n-o mai ardem ? :shocked O respectam atunci :crazylove

Link spre comentariu
  • Oras:....
  • Oras:....
Zici ca esti implicata intr-o relatie de mai multi ani si ca te-ai cam plictisit si ca vrei adrenalina pura si de asta te-ai decis sa cauti o aventura.Zic si eu acum cu toate ca risc sa imi iau o tarla de injuraturi, nu ar fi mai corect fata de persoana cu care esti in relatia respectiva, sa-i spui , fratioare uite asa si asa si pe dincolo ar cam fi cazu sa o luam pe drumuri diferite..iar dupa aia sa o arzi tu din floare in floare dupa bunul plac.Acum o sa imi zici aa pai stii ca il iubesc dar vreau ceva nou.Ok de acord cu tine il iubesti, doar ca atunci cand iubesti pe cineva nu-i faci rau si nici nu iti bati joc de persoana respectiva, iar fie ca iti place sau nu cam asta faci sau ma rog intentionezi sa faci.O sa zica lumea pe aici ca m-am gasit eu lupul moralist , ca una ca alta, nici pe departe nu sunt vreun sfant si am facut multe nenorociri unele mai rele ca altele si am putine principii in viata iar unul dintre ele este asta.Nu mi-as insela niciodata partenera , consider ca prin actiunea asta mi-as bate joc de ea si de ce sa-mi bat joc de cineva pe care il iubesc?? Se cam bat cap in cap , te iubesc da imi bat joc de tine si te insel cu altu/alta, pe sistemul e democratie, dar eu sunt sefu. Liber la aruncat cu pietre. Peace 

Iti voi raspunde intr-un singur mod si poti sa intelegi ce vrei din ceea ce voi scrie.Relatia mea si ceea ce vreau sa fac sunt doua lucruri total diferite,sunt ca doua linii fara tangenta.

A vrea sa te cunosti mai bine pe tine , chiar si prin prisma unei situatii de genul acesta, nu consider ca inseamna inselat sau ipocrizie sau a face rau persoanei iubite.Sunt doua lucruri atat de separate, atat de diferite incat daca sti cum sa le gestionezi nu se pot inflenta unul pe celalalt.Acum depinde de fiecare cum isi percepe viata si deciziile.

  • Like 3
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:....
  • Oras:....

Mersi, @barzaunul.

@g2br13l esti in dilema? :)

@Oly raspunsul e da ...si ma gandeam la tine :hooray Glumeam,cand fac dragoste nu am timp sa ma gandesc la nimeni , savurez momentul si sunt mult prea implicata ca sa ma gandesc la ceva! De ce intrebi , tu ai timp sa te gandesti la ceva?!

 
Link spre comentariu

ce inseamna pi..da fratilor??!!!!!! cum apare cate una care cica o da gratis :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  cum o ia toata lumea razna. in 2 zile deja 100 de replici. voi chiar nu v-ati saturat de @gina sau @oltea (sau cum o chema pe cealalta)? cred ca ar fi cazul sa ne vedem de ale noastre

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Iti voi raspunde intr-un singur mod si poti sa intelegi ce vrei din ceea ce voi scrie.Relatia mea si ceea ce vreau sa fac sunt doua lucruri total diferite,sunt ca doua linii fara tangenta.

A vrea sa te cunosti mai bine pe tine , chiar si prin prisma unei situatii de genul acesta, nu consider ca inseamna inselat sau ipocrizie sau a face rau persoanei iubite.Sunt doua lucruri atat de separate, atat de diferite incat daca sti cum sa le gestionezi nu se pot inflenta unul pe celalalt.Acum depinde de fiecare cum isi percepe viata si deciziile.

 

Daca relatia ta si ceea ce vrei tu sa faci ar fi doua lucruri total diferite fara tangenta cum sustii sus si tare, de ce nu ii spui iubitului tau ce vrei sa faci, sa vezi atunci cum cele 2 linii ,aparent fara tangenta se intersecteaza.Pai iti spun eu de ce nu ii spui, pentru ca il iubesti si nu vrei sa pierzi pentru o aventura , corect? corect! Eu nu te judec, nu iti spun ce sa faci sau cum sa faci, asta in cazu in care am fost perceput in sensu asta. Eu doar mi-am spus parerea si am subliniat cum ar fi fair-play din punctul meu de vedere,asta nu inseamna ca toata lumea trebuie sa rezoneze cu mine.Vad ca au aparut feti frumosi calare pe cai albi care ti-au sarit in ajutor, lucru care arata cam deranjat prin postarea mea anterioara, vreau sa imi cer scuze , era doar umilul meu punct de vedere. 

 

P.S - Catre un moderator am o nelamurire, credeam ca punctele de reputatie se acorda doar in baza recenziilor, poate ca nu cunosc eu bine regulamentul site-lui, spun asta deoarece d-ra in cauza a primit 2 puncte de reputatie , la un post in care imi raspundea mie.

Link spre comentariu

Vizitator barzaunul
Reputație: 0

@bambuchaa...Dupa cate ai remarcat blondynekiss nu are nevoie de fetzi frumosi pe cai albi care s-o apere... In alta ordine de idei, ma indoiesc ca ar fi blonda....(ahhh acum eu sunt ala misogin...)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...