Sari la conținut

Caut barbat in trecere prin Timisoara!


Postări Recomandate

  • Oras:....
  • Oras:....

@g2br13l ...am si eu o dilema sau mai multe ...de ai sti ce greu e sa te decizi la asa barbati!Inca suntem la faza tatonarilor(nu pot nici chiar asa ,oricine sa imi zice ciao eu sa zic ...el e !),dar stai linistit pentru ca  daca o sa fie alegerea prea grea pana la urma dam cu banul! :laugh2   Care sta bine cu norocul in general? :laugh2

Link spre comentariu
@g2br13l ...am si eu o dilema sau mai multe ...de ai sti ce greu e sa te decizi la asa barbati!Inca suntem la faza tatonarilor(nu pot nici chiar asa ,oricine sa imi zice ciao eu sa zic ...el e !),dar stai linistit pentru ca  daca o sa fie alegerea prea grea pana la urma dam cu banul! :laugh2   Care sta bine cu norocul in general? :laugh2

 

  Pai crezi ca mai face vreunul fata charmului meu? :laugh2 Am deja 35 de ture de bloc si inca mai pot ( deh blocul meu e mic) :laugh2 Pot sa vin cu banul meu la alegere? :laugh2

Link spre comentariu
Vizitator oly
Reputație: 0
propun atentiei urmatorul scenariu:

 

d-soara nu poate ramane insarcinata cu actualul din diferite motive.

cum o inseminare in vitro costa, s-a gandit la metoda cea mai la indemana, cea naturala.

acu de unde sa recruteze viitorul tatic? cum de unde, de pe nimfomane.

da nu din oras, ci pe cineva in trecere prin oras.

de ce? sa nu se stie...

busted!

case closed.

urare pentru viitorul tatic: bravo, tati!

prea multe filme!  :slap2

parerea mea.

Peste 9 luni se duce @blondynekiss   cu dureri mari la nastere la spital.Cu sotul dupa ea.Acum, la spital se implementeaza o metoda noua, revolutionara.Se poate "transfera " durerea de la mama la tata. Zis si facut.Li se  pun lor ceva aparate pe cap si incepe nasterea.Setat aparatul pe 10 %.@blondynekiss ,nicio durere la nastere....sotul ei...nicio durere...aparatul setat pe 30 %....nicio durere...aparatul setat pe 60 % ...nicio durere nici la @blondinekiss nici la sot.Aparatul setat pe 100%...iese copilul.Frumos ca tatal lui.Sanatos. Se intorc ei acasa,peste trei zile.Cand, la poarta casei il gasesc pe @oly,intins pe jos se zbatea in cele mai mari dureri pe care le-a avut pana atunci. :P

Link spre comentariu
  • Oras:In tara tuturor posibilitatilor
  • Oras:In tara tuturor posibilitatilor

Doamne, ce rau imi pare ca sunt din Timisoara. Ca poate as fi avut si eu o sansa. Dar cum sunt un tip incapatanat (desi stiu ca nu e bine pentru ca dupa cum zicea Tutea - "orice incapatanare duca numai la Dracu" - ma dau si eu doct ce naiba), o sa ma mut in alt oras cat timp e valabila "promotia".  Sper ca blondy nu face toate astea din plictiseala sau mai rau pentru a ne arata noua cat e de desteapta. Si sa ne (va ) faca sa ne (va) certam (certati) intre noi (voi). Sper ca energia consumata de toti cei de aici sa nu fie degeaba si macar unul (adica eu, care de maine voi fi ce vrea blondy sa fiu - pietroi-nemtoi, ramnicean-sarat, boicoian sau mai stiu eu ce) sa aiba parte de intalnirea mult visata (de el sau de blondy). In incheiere, o rog pe blondy sa imi spuna ce zona folclorica prefera (ca sa nu zic ce regiune, ca tot se bate moneda de ceva vreme pe tema regionalizarii). Sa stiu unde sa ma mut.

  • Like 1
Link spre comentariu

Pe mine una...cliseele ma plictisesc maxim.

Plus ca, am chestii mai importante care-mi mananca timpul...gen sa ud florile...sa fac patu'

Plus ca, am zis deja ca negociez un vajnic si falnic curvar de pe forumul nostru drag, cu dotari una si una...

Da' pana mea...nu-mi da nimeni nimic pe el si cred ca ma las de negocieri, O sa vand si piata "Ramona" aia din centrul Bucurestiului si o sa pun banii la Casa de Economii si Consemnatiuni , sa am de zile negre, ca si asa sunt babatie, deja ma gandesc la pensie (cum sa fac, cum sa fac ??)

 

Good luck, blondy. Da-le la gioale la toti ! :laugh2

Link spre comentariu
Vizitator Y3Adi
Reputație: 0

49% se pare ca au votat NU :D asa voteaza lumea pana acum :D :D .... Pacat ca ne ingnori total pe astia din TM .... cum zice nellu76 , ne mutam in alt oras sa putem sa ne incadram la cerinte ...

Spor la treaba

Link spre comentariu
  • Oras:caelum et infernus
  • Oras:caelum et infernus

Poate sunt nascut eu prea devreme..poate sunt misogin...poate nu stiu ce sa zic...

 

Nu ca ar vorbi lupul moralist din mine totusi...

 

De ce vrei sa-ti inseli barbatul? Te simti mai puternica? Ai nevoie de propria-ti gratificatie?

 

El te-a inselat pe tine? Ce motiv ai?

 

E una sa mergi in club, sa-l iei pe unul de mana si sa-l f..i sa-i sara capacelel si e alta sa stai aici ,cu noi, la sueta...

 

Asa gandesc eu si ca mine sunt si altii...altii..cei care ma vor gratula cu multe - la reputatie pentru acest post..pentru ca putini sunt sinceri..

 

Nu as vrea o nevasta ca tine..

 

Ma simt teribil pentru prietenul tau desi nu-l cunosc...habar n-are saracu' ce are la usa casei presupun...

Link spre comentariu

Poate sunt nascut eu prea devreme..poate sunt misogin...poate nu stiu ce sa zic...

 

Nu ca ar vorbi lupul moralist din mine totusi...

 

De ce vrei sa-ti inseli barbatul? Te simti mai puternica? Ai nevoie de propria-ti gratificatie?

 

El te-a inselat pe tine? Ce motiv ai?

 

E una sa mergi in club, sa-l iei pe unul de mana si sa-l f..i sa-i sara capacelel si e alta sa stai aici ,cu noi, la sueta...

 

Asa gandesc eu si ca mine sunt si altii...altii..cei care ma vor gratula cu multe - la reputatie pentru acest post..pentru ca putini sunt sinceri..

 

Nu as vrea o nevasta ca tine..

 

Ma simt teribil pentru prietenul tau desi nu-l cunosc...habar n-are saracu' ce are la usa casei presupun...

 

 

    De ce conteaza toate intrebarile astea?Nu le poti vedea ca o actiune pe care cineva doreste sa o faca?

 Daca esti insurat, comform logicii tale nici nevasta-ta nu si-ar dori un barbat ca tine,.Tu de ce o inseli?Te simti mai puternic?Te-a inselat ea pe tine?Poate nimic nu s-a intamplat sau poate nici nu esti insurat.sint lucruri pe care oamenii le fac din diferite motive.De ce trebuie sa le dam la cap?Ca nu incalca nici o lege.

Link spre comentariu
Vizitator Scrat
Reputație: 0

De ce bre nene @Afriq ... te alese pe mata si noi nu stim ? Interesant ... poate ne spui mai multe, ce zici ? Sau matale vrei da nu e hotarata fata ?

Cu cine, ca iar ne facusi curiosi ?

Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

Poate sunt nascut eu prea devreme..poate sunt misogin...poate nu stiu ce sa zic...

Nu ca ar vorbi lupul moralist din mine totusi...

De ce vrei sa-ti inseli barbatul? Te simti mai puternica? Ai nevoie de propria-ti gratificatie?

El te-a inselat pe tine? Ce motiv ai?

E una sa mergi in club, sa-l iei pe unul de mana si sa-l f..i sa-i sara capacelel si e alta sa stai aici ,cu noi, la sueta...

Asa gandesc eu si ca mine sunt si altii...altii..cei care ma vor gratula cu multe - la reputatie pentru acest post..pentru ca putini sunt sinceri..

Nu as vrea o nevasta ca tine..

Ma simt teribil pentru prietenul tau desi nu-l cunosc...habar n-are saracu' ce are la usa casei presupun...

 

Na, la aceasta postare nu am cum sa raman indiferenta. Stiu ca  multi barbati gandesc asa... dar te-ai uitat ce forum este asta? Iti garantez, ca dintre cei prezenti aici 80% sunt casatoriti  sau  au relatii stabile. Eu nu inteleg cum de si-a gasit cineva tupeul, sa  arunce cu piatra  intr-o fata, care vrea de fapt acelasi lucru ca si majoritatea celor de aici, un pic de adrenalina, schimbare.

Sper ca a fost totusi o postare ironica :)

Link spre comentariu

Nu bre... sa va fac o recenzie de aspect!

 

Nu ma duc sa profit ca iar ziceti ca imi folosesc culoarea...

 

Mai Angel, ciufuliti-as aripioara... ai ametit de tot in zbor... care e barbatul care nu inseala niciodata??? ca io nu l-am intalnit...  si daca il ia pe unu de mana la club... si si-o trag de le sar capacele aia nu se numeste ca il inseala?

Link spre comentariu

Eu nu inteleg ceva @blondynekiss: daca vrei aventura in viata ta, adrenalina, de ce trabuie sa faci un adevarat casting cu CV si scrisoare de intentie? Unde mai este aventura? Am inteles ca singurul criteriu al tau este varsta, banuiesc (vad) ca propuneri ai avut garla.. atunci de ce atata can-can?

Link spre comentariu

La observatiile stimatilor membri ai forumului.... imi fac mea pulpa!

 

In loc de:

"Mai Angel, ciufuliti-as aripioara... ai ametit de tot in zbor..."

A se citi

"Mai Angel, ciufuli-ti-as aripioara... ai ametit de tot in zbor..."

:D

Am o foame de femei la ora asta... si daca is la munca manac liniute... litere...etc... mai pe dupa masa gasesc io ...

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...