Sari la conținut

Caut barbat in trecere prin Timisoara!


Postări Recomandate

Vizitator CactusJack
Reputație: 0

Ai perfecta dreptate! De asemenea sunt de acceasi parere cu ShadowX care si-a exprimat foarte pertinent parerea despre tot circul asta cu blondynekiss care va duce de nas ca pe niste liceeni in calduri

 

 

Am omis sa precizez ca nu sunt de acord cu nici un fel de jigniri sau aprecieri ale lui Shadow privind aspectul fizic sau etnicitatea colegei noastre de forum, e vorba de niste principii ale mele - sa nu atingi o femeie nici cu o floare. Eu ma refeream doar la comportamentul ei in relatia cu sexul opus si la feedbackul masculin de aici...

ce te mai sucesti dottore.........precum vantul si ploaia :laugh2 ............si m-am trezit la Sinaia.........

oricum,zica lumea orice-ar vrea.........ai un talent,chiar innascut as zice,de-a te baga singur in handel...a se citi handel in dictionarul rromales,nu handel muzicianul :laugh2

 

Am gasit "inamicii": dorinel18, g2br13l, justjack, teposul, danuta si "Brutus" aka blondyne

adevarat...sunt inamicul no:1..........blondino,aseara ma iubeai.......azi cum stam??? :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu stiu ca daca nu te intereseaza un lucru nu-ti canalizezi interesul pentru el.Si mai stiu ca nu trebuie sa-mi bat joc de cineva pentru ca nu-mi sta in fire, dar tu nu ai de unde sa sti asta pentru ca nu ma cunosti, nu-i asa?

Te rog in privinta mea vorbeste doar in cunostiinta de cauza cand imi aduci acuze privind caracterul meu.

Multumesc pentru opinie dar nu cred ca e cazul sa ma justific sau sa demonstrez ceva.Cine ma cunoaste stie tot ce e nevoie sa stie.

Blondyne, nu ma refer ca iti bati joc de cineva in adevaratul sens al cuvantului dar daca flirtezi cu niste barbati mai mult de o saptamana-doua, dandu-le iluzia ca te vei intalni cu unul din ei (in scop de sex), fara sa faci insa asta, eu consider acest comportament feminin (indiferent de femeia care il practica) un fel de bataie de joc la adresa barbatilor. Ca sa ma convingi ca nu e asa intalneste-te cu unul din membrii cunoscuti si ai forumului si fa sex cu el, dar sa nu fie clone sau useri care nu stim cine sunt gen The One, Zadoi etc
Link spre comentariu
  • Oras:....
  • Oras:....

Blondyne, nu ma refer ca iti bati joc de cineva in adevaratul sens al cuvantului dar daca flirtezi cu niste barbati mai mult de o saptamana-doua, dandu-le iluzia ca te vei intalni cu unul din ei (in scop de sex), fara sa faci insa asta, eu consider acest comportament feminin (indiferent de femeia care il practica) un fel de bataie de joc la adresa barbatilor. Ca sa ma convingi ca nu e asa intalneste-te cu unul din membrii cunoscuti si ai forumului si fa sex cu el, dar sa nu fie clone sau useri care nu stim cine sunt gen The One, Zadoi etc

Te pomenesti ca ar trebui cu tine ca sa te convingi? :laugh2  :laugh2  :laugh2

Sorry no need of a fish, I've got my one....in acvariu sigur :laugh2  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
Vizitator CactusJack
Reputație: 0

 Vreau doar sa nu ii mai fierbi la foc mic pe baietii astia de treaba care mie imi sunt simpatici!

Blondino.......vrei sa ne dam in clocot amandoi???

 

Sa ne aburim ca doi nebuni???

 

Fa-ma sa fiu vaporul tau de abur.......

 

Da maestre, se pare ca da, dar totusi o luna si peste 76 pagini de labareala e cam mult!

neshte labari...........cu totii :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:....
  • Oras:....

In orice caz NU imi doresc sa ma intalnesc cu tine! Vreau doar sa nu ii mai fierbi la foc mic pe baietii astia de treaba care mie imi sunt simpatici!

wow mi-am mai facut un fan... :laugh2  :laugh2

Ce sti tu despre mine sau despre unul din ei?Exceptand schimburile de replici...Nu suntem din filmele horror  ca sa fierb barbati si nici nu-i mananc (poate doar anumite portiuni :blushing2 ).Despre ce vorbesti tu aici ...eu nu am inteles?

Ciudat ca zici acum ca sunt simpatici ca daca ar fi sa te citez reiese o alta afirmatie de a ta!

Pana la urma e alba sau neagra?

Link spre comentariu
  • Telefon: cautatorul.forum
  • Oras:unde vreau
  • Telefon: cautatorul.forum
  • Oras:unde vreau

Blondyne, nu ma refer ca iti bati joc de cineva in adevaratul sens al cuvantului dar daca flirtezi cu niste barbati mai mult de o saptamana-doua, dandu-le iluzia ca te vei intalni cu unul din ei (in scop de sex), fara sa faci insa asta, eu consider acest comportament feminin (indiferent de femeia care il practica) un fel de bataie de joc la adresa barbatilor. Ca sa ma convingi ca nu e asa intalneste-te cu unul din membrii cunoscuti si ai forumului si fa sex cu el, dar sa nu fie clone sau useri care nu stim cine sunt gen The One, Zadoi etc

 

 

In orice caz NU imi doresc sa ma intalnesc cu tine! Vreau doar sa nu ii mai fierbi la foc mic pe baietii astia de treaba care mie imi sunt simpatici!

 

Chris73, vrei sa ne pui in conflict The One???? Ti-am spus ca e "bine-crescut" asa ca nu ne face sa avem cosmaruri cu unul care fuge dupa noi sa ne gaureasca... Dar ca sa-ti fac pe plac, promit ca atunci cand voi ajunge in Bucale ma duc la sarlota si-i fac recenzie... sa vezi ce ti-o iei daca nu trece de exigentele mele, te cau cu straponul care-l bantuia pe notnott... :chainsaw

Link spre comentariu
Vizitator CactusJack
Reputație: 0

Pana la urma e alba sau neagra?

Mica sau mare???......amatorii de pacanele stiuuuuuuuuuuuuuu :laugh2

 

Dar ca sa-ti fac pe plac, promit ca atunci cand voi ajunge in Bucale ma duc la sarlota si-i fac recenzie... sa vezi ce ti-o iei daca nu trece de exigentele mele, te cau cu straponul care-l bantuia pe notnott... :chainsaw

merg si io bre la sarlota...fac io cinste,sa `nebunesc.................dar mi-e sa n-o acuze Chrisu` de `inselaciune` pe persoana fizica :laugh2

 

P.S...nene Cautatorule........vezi ca nu mi-a raspuns Adina la telefon...nici la mesaje.......daca nu ma crezi,am dovada insistentelor mele :bow

Link spre comentariu
Vizitator CactusJack
Reputație: 0

Rosie sau neagra...mai nou.La cele vechi de poker era mica sau mare...

Daca vrei sa te invat spune-mi :laugh2

pe vremea mea taicaaaaaaaaaaaaaa....................... :laugh2  :hug1

Link spre comentariu
Vizitator CactusJack
Reputație: 0

mai sunt si acum, unele au si jackpot...taica

stiu taica,stiu....ca mi-au mancat capu` :laugh2

Auzi,aseara ma iubeai....azi vad ca o dai in pacanele cu mine :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

Chris73, vrei sa ne pui in conflict The One???? Ti-am spus ca e "bine-crescut" asa ca nu ne face sa avem cosmaruri cu unul care fuge dupa noi sa ne gaureasca... Dar ca sa-ti fac pe plac, promit ca atunci cand voi ajunge in Bucale ma duc la sarlota si-i fac recenzie... sa vezi ce ti-o iei daca nu trece de exigentele mele, te cau cu straponul care-l bantuia pe notnott... :chainsaw

Nu-mi fac griji ca nu se va ridica la inaltimea exigentelor tale maestre!

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Offf, of, of....

Iar va zbarliti si va-mpartiti in tabere....

Omu' cu valiza vad ca printre scule are si gaz de pus pe foc....

Amu stau si ma gandesc cum sa rezolvam toata tarasenia asta........GATA ! am gasit.

Ma intalnesc eu cu blonda, ne-o tragem cu foc si apoi facem amandoua recenzii. Apoi gata. Topic closed.

 

ps. daca ma "gaureste" nenea ZAONE nu-i bai, ca poate-mi place :rax2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...