Sari la conținut

Caut barbat in trecere prin Timisoara!


Postări Recomandate

Avand in vedere ca sunt cel care a postat cu numarul 1000, cat si cel care a postat cu nr. 1501, aduc in atentie faptul ca blonda este inca .....  da, da dupa 1500 de replici si 4 ere glaciare blonda este in in continuare in cautarea unui mascul in trecere in Timisoara.... Acesta a fost declarat ce fiind omipotent si omniscient, deoarece, ca si in religie TREBUIE DOAR SA CREZI CA EL SA EXISTE. Asa ca pana la probra contrarie....THE ONE este ipotetic vorbind un vis al blondei.... Fie ca visul sa i se implineasca cat mai repede cu putinta, caci nu vreu sa ma prinda nepotii citind pe topicul ei la batranete.

Iar daca la postul 2000 nu se va implini profetia, eu Ventrino voi merge personal la TM, ma voi lega cu lanturi in Piata Victoriei si voi intra in grava foamei pana ce voi fi salvat de catre aceasta si voi fi dus la ea acasa..... unde la pieptul ei voi fi consolat...

Link spre comentariu

Ete na...asa protest sa tot vezi!

 

Este doar o momeala, in umbra se ascunde defapt alcineva... nu spun mai multe...... deocamdata.

 

.....sa nu te consoleze cu un strapon si sa vii inapoi,acasa ciuruit.

 

Straponare din parte blondinei  :yummy kinky stuff, poate ceva S&M

Link spre comentariu
Vizitator barzatrei
Reputație: 0

Am chiloti din blindaj de T-34 :lol:

 

 

Chris73,chilotii astia tot la Zara i-ai gasit? Modelul feminin mai e ? Ca poate i-or fi de ajutor si Blondinei….asa poate crede The One ca e fata mare.

 

Chris73, daca The One e cel pe care-l banuiesc eu, ai mare grija, daca se da la fundu tau, te alegi cu o gaura mai mare decat calibrul tunului din avatarul lui Stalingrad.

 

 

The One,de data asta sunt de partea ta si te sustin neconditionat! Nu te lasa destabilizat de Cautatorul si lasa-i chilotii lui Chris in pace: Nu de alta,dar am o premonitie maronie in ceea ce te priveste…. Incearca sa te focalizezi pe fofo a lui Blondie. Ziua cea mare se apropie! Cum sunt de partea ta, imi permit ceva sfaturi:  Lustruieste-ti teava pana ajungi la marea confruntare,sa fii gata de tragere! Sa nu tragi la foc automat,sa-ti descarci tot incarcatorul in 5 secunde. Dusmanca asta asteapta! Trage foc cu foc,pe indelete, nu navalesc turcii… Sa n-o lasi pe blondina sa-ti puna mana pe teava si s-o frece! Sa nu crezi ca acum freaca zarurile la table,asa de dragul jocului…are ea ceva in cap…. Cand ajungi la marea confruntare, sa-ti aduci aminte de eroii de la Oituz si Marasesti: Asa cum ei au obtinut Victoria doar in izmene si cu varful baionetei, asa si tu ,daca va fi nevoie,sa ne aduci victoria si libertatea in curul gol si varful limbii !  Scrie aceasta mareata pagina in istoria post decembrista(culmea,tot la Timisoara..) Si comunitatea se va prosterna in fata tunului tau!

 

Domnilor din Fratie, sunt consternat ca asistati cu atata pasivitate la ce se va intampla! Personal, sunt siderat si speriat de moarte la doar ideea ca lui The One nu-i va lua foc si ii va ramane obuzul pe teava… sau daca se ia de chilotii lui Chris73 si i-o ricosa? Daca si-o scranti limba One si ramane si fara baioneta?!? Ce ne facem noi toti ceilalti ??? Mobilizati-va si aratati ca sunteti o adevarata Fratie si sariti-i omului in ajutor, cu ce aveti la indemana .Pusti,pistoale,cine are, cine nu cu (cozi de) furci, (cozi de) topoare, ca in 1907 !!!

 

Ce naiba, ajutati-va colegul !!! Doar nu vreti ca sa plec eu spre Timisoara cu pistolasul meu de apa! Dar de-i nevoie,o voi face !!

Link spre comentariu
Vizitator Scrat
Reputație: 0

Colegule barzatrei ... noi in fratie nu avem obiceiul sa impunem ceva. Alegerea lui blondy este strict a ei si noi o respectam, deci nu vor fi probleme si nu cred ca va fi vreun membru care sa se dea la fata. Eu astept ca ZAONUL sa ajunga la Timisoara si sa-si faca treaba ... apoi comentam (daca putem si daca primim informatii iegzacte).

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Barzatrei, modelul feminin il aveau cu armura de tanc Sherman :lol:

Omule esti tare de tot la descrierea bataliei, eu zic sa te duci si tu la blondy cand s-o f... cu Alesul pe post de fotoreporter de razboi :lol:

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...