Sari la conținut

Postări Recomandate

ZONA BANEASA POZE REALE te astept sa petrecem clipe de neuitat intr_un abient linistit, satisfac orice fantezie domnilor generosi.0726981961 21 Jan 14:17
0726981961 Bucuresti
email: [email protected]
   
 
ZONA Baneasa, poze reale, te astept sa petrecem clipe de neuitat. Satisfac orice fantezie domnilor generosi si cu bun simt. Rog maxima seriozitate; 21 Jan 11:00
0726.981.961 Bucuresti
email: [email protected]
   
 

Avem ceva nou in zona baneasa pe somesul rece mai exact (se vede si pe harta) , pt amatorii de skinny , poze reale , pretul e de 80/fin , fk , 69, no cim sau cif , nu mai are colege , o gasim pana la 00.00. Ciudat de ce apare la adresa de yahoo a unui barbat , nu ca ar fii prima pe care o vad.

post-16555-0-06697400-1358771373_thumb.jpg

post-16555-0-19167700-1358771379_thumb.jpg

post-16555-0-15083400-1358771385_thumb.jpg

post-16555-0-46019000-1358771392_thumb.jpg

post-16555-0-63552100-1358771399_thumb.jpg

post-16555-0-64667700-1358771408_thumb.jpg

post-16555-0-59841900-1358771429_thumb.jpg

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Am vizitat fata şi e ok. Poate are peşte, dar nu se arată prin preajmă. Odată ajuns acolo, fata mi-a dat mâna şi s-a prezentat politicos. Stă într-o garsonieră care arată exact ca în poze. Fata e draguţă la faţă,arată mai bine ca în poze. Cere 80 finalizarea, 100 pentru 30 de minunte şi 150 te răsfaţă cu câte finalizări vrei timp de o oră. Eu aş fi vrut un preţ mai mic, dar pentru că e în zonă m-a tentat. Am încercat prima varinată pentru a-i testa calităţile. E profesionistă, ştie ce trebuie să facă, se mişcă bine, geme uşor. Am executat un normal care n-a durat prea mult (oricum nu poate depăşi 20 de minute, după spusele ei). Oralul nu m-a tentat, am oroare de boli. Dacă aş fi luat o oră, poate aş fi încercat cu căciuliţă. La sfârşit m-a întrebat dacă mi-a plăcut şi voi reveni. Nu prea cred. 

Fata e curată, îngrijită...fără cusur. Pentru mine e însă un pic prea preţioasă. Aş fi vrut să lase din preţ, mai ales că suntem vecini. Ea crede că dacă locuieşti în Băneasa eşti plin de bani. Părerea mea e că are bani suficienţi, jeep-ul cu numere de Spania  din faţa porţii e ori al ei ori al unui peşte ceva... Fata e umblată prin Italia, Spania...nu e o începătoare. 

În anunţ scrie că are 23 de ani, dar părerea mea e că e mai mare. Totuşi arată bine la corp şi la faţă. Alexandra este o fiinţă agreabilă.

În privinţa notării: locaţie 10, atitudine 8-9, implicare 7, normal 7. 

  • Like 7
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Am revenit la Alexandra alaltăieri pe la orele serii. Ea este vecina mea, aşa că m-am gândit s-o testez la turaţia maximă a pachetului de o oră. Fata e amabilă, îşi ştie meseria. Mi-a spus că împlineşte 23 ani şi că a învăţat meserie în Germania, unde a lucrat cu acte "pe apartament". În România s-a întors în urmă cu şase luni, iar în Băneasa s-a mutat acum trei săptămâni. De când s-a întors în ţară a avut şi un prieten, dar acum spune că e singură. Mi-a spus că îi place ceea ce face, mai ales că o motivează financiar. I-am lăsat pe masă 150 de ron şi am trecut la treabă. Baia e mică, dar curata. Totuşi, nu am observat să aibă gel de duş pentru bărbaţi. Eu unul nu aveam nevoie de duş, veneam de acasă şi tot acasă mă întorceam.

La faţă e drăguţă, poate un pic prea machiată. Nu e frumoasă, pare matură, dar e mult mai ok decât în fotografii.

Execută oralul mecanic, fără prea mare dibăcie. Aş fi vrut mai umed, mai adânc. Spune că face doar protejat (ciudat că la telefon şi pe mess se exprima de genul "în funcţie de igienă"). Eu prefer protejat, e mai sigur. FK nu face, doar acceptă o atingere uşoară, plăcută a buzelor. În poziţia 69 i-am gustat păsărica epilată, plăcută la gust şi curată. Oralul terminat repejor în căciuliţă.

Am stat puţin de vorbă şi am trecut la repriza II. Se mişcă bine, puţin grăbită şi geme cam mult. Îşi atinge sânii micuţi cu mâinile, gesturi puţin cam agitate. I-am spus că mi se pare teatrală, dar mi-a replicat că aşa e ea. Se prea poate, nu comentez. Am luat-o mai uşor, cu mici pauze, mângâieri. Am schimbat mai multe poziţii. E mică, uşoară, ca un fulg. Nu prea mi-a plăcut că nu e epilată pe mâini. În fine...E atentă, implicată şi nu te lasă până nu eşti mulţumit. După ce am terminat luând-o pe la spate, am mai stat câteva minute de vorbă. Tot timpul a stat cu mine în pat şi nu m-a lăsat singur nicio clipă. M-a mângâiat şi mi-a vorbit frumos. Am întrebat-o daca face anal şi mi-a răspuns că da, dar mădularul meu e prea mare şi nu poate. E clar că nu-i place analul. Nici eu nu ma dau în vânt, aşa că n-am insistat. E bine sa-i ceri fetei să fie naturală şi să facă ceva ce îi place cu adevărat.

Notarea: locaţie 10, comportament 9 (sociabilă dar nu pare foarte naturală), oral 7, normal 9. Poate mai revin, e lângă casă, iar fata caldă şi zâmbitoare. După o oră petrecută cu ea, am înţeles că e o fată cinstită, respectuoasă faţă de clienţi. Preţul e corect, dar dacă vrei să o încerci mai des, mi se pare cam scump.     

  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu

am sunat-o pe fatuca asta in jurul orelor 22.30. dupa ce mi-a prezentat tarifele care dupa spusele ei incepeau de la 80 de ron/fin am fost de acord sa o vizitez, intelegandu-ma cu ea sa ajung la locatia indicata(baneasa, undeva in spate la antena1), pana cel tarziu la 23.15. la ora 23.10, ajung nerabdator in zona, sun si .... nimc. sun din nou.... nimic.deja incepusem sa disper. trimit mesaj in care ii zic ca am ajuns , dupa care incerc sa o sun din nou si tot acelasi lucru. am plecat apoi, zicandu-i cateva vorbe in gand. intr-un cuvant o caracterizez drept NESERIOASA!!!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...