Sari la conținut

Larissa


larissalary

Postări Recomandate

  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu

Da , după 16:30 sunt la birou :)

 

Toată săptămâna voi fi disponibilă dupa 16:30

 

Din cauza programului foarte încărcat care il am , de săptămâna viitoare programul meu va fi Luni , Marți , Joi 13:00 - 21:00 , Miercuri si Vineri nu pot face programări decât dupa 20:30 pana la 23:00 . Sâmbătă si Duminică 17:00 - 22:00

 

Pe care, baby, pe care   :138x  Nu stiu cu programul cum e, ca vineri nu am reusit sa dau de tine - e drept ca intr-o perioada scurta de timp ca am avut putin la dispozitie. Azi cum lucrezi , ca m-ar tenta sa-ti vad latexul spre seara. BTW, costumatie de asistenta medicala ai? Ma imbolnavesc usor la astfel de faze..

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:...
  • Oras:...

Pe care, baby, pe care :138x Nu stiu cu programul cum e, ca vineri nu am reusit sa dau de tine - e drept ca intr-o perioada scurta de timp ca am avut putin la dispozitie. Azi cum lucrezi , ca m-ar tenta sa-ti vad latexul spre seara. BTW, costumatie de asistenta medicala ai? Ma imbolnavesc usor la astfel de faze..

Pe care, baby, pe care :138x Nu stiu cu programul cum e, ca vineri nu am reusit sa dau de tine - e drept ca intr-o perioada scurta de timp ca am avut putin la dispozitie. Azi cum lucrezi , ca m-ar tenta sa-ti vad latexul spre seara. BTW, costumatie de asistenta medicala ai? Ma imbolnavesc usor la astfel de faze..

Bună. Voi lucra doar câteva ore azi , începând de la 18:30 pana la 21:00. Iar costumație de asistenta nu am.

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...