Sari la conținut

Mirela sau deea .......0758628711 &0752419062


Postări Recomandate

  • Oras:PeTron
  • Oras:PeTron

Ma frate spui ca schimb pozele am ajuns acum 2 zile si pozele care vroiam sa le pun nu mi se procesau .daca vb cu puisor cred ca este ok va place cand altele va vb urat si va iau la repezeala cred ca e mai bine nu?si nu am nici un site cu mirela am melisa si deea cred ca este vizibil ca aste poze nu sunt fake .cred ca va plac alea care pun fake si va ies balene la usa .iti dau ub sfat si incearca sa numai iti dai cu parerea aiurea .vino sau dute unde crezi ca e fake si dupa lasa commentarii.pot sa confirme clientii care au fost la mine ca nu sunt fake si te rog frumos numai lasa comm daca nu esti sigur si nici nu vrei sa incerci

Link spre comentariu
  • Oras:Republica Ploiesti
  • Oras:Republica Ploiesti

Ma frate spui ca schimb pozele am ajuns acum 2 zile si pozele care vroiam sa le pun nu mi se procesau .daca vb cu puisor cred ca este ok va place cand altele va vb urat si va iau la repezeala cred ca e mai bine nu?si nu am nici un site cu mirela am melisa si deea cred ca este vizibil ca aste poze nu sunt fake .cred ca va plac alea care pun fake si va ies balene la usa .iti dau ub sfat si incearca sa numai iti dai cu parerea aiurea .vino sau dute unde crezi ca e fake si dupa lasa commentarii.pot sa confirme clientii care au fost la mine ca nu sunt fake si te rog frumos numai lasa comm daca nu esti sigur si nici nu vrei sa incerci

Calmează-te, păpușă!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0727206342
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 0727206342
  • Oras:Ploiesti

Buna ziua dragi confutadori fusei io la domnisoara cu cateva momente in urma si tin sa va precizez ca imi pare rau ca nu am avut mai mult timp la diapozitie. Locatia este undeva langa scola de baieti si fete apartamnet curat baie curata prosop uscat domnisoara se prezinta ca in poze... Este una si aceeasi nu am reusit sa imi dau seama ce varsta are. Precizez ca in poze pare putin mai inalta dar este ok si in realitate.

Ajuns in fata blocului sunat de confirmare urcat la apartament unde ma astepta dupa usa... Mi-am facut curaj si am intrat gandinduma sa nu fie teapa si nu a fost.

Restul va las sa va inchipuiti ce s-a intamplat.

Gfe: 9-10 (nu stiu daca o face de fatada sau nu dar vorbeste mult)

On: 8-9 on la cerinta mea daca era si putin deep era 10

Np: 9 ea deasupra putin dupa mi-a picat fisa si am pus-o capra

Anal: din pacate nu face

Halatul 100

De revenit? cu siguranta

Ps: nu e gipsana

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

Uite, io te plusez ptr recenzie si info. Iti multumim.

Dar daca ne-ai spune si pe ce nr de tel ai vorbit cu fata si care ar fi anunturile de actualitate... cred ca am aprecia si mai mult.

Aaaah... si sa nu uit. Singura in locatie? Sau colege/cuib?

De revenit? cu siguranta

Ps: nu e gipsana

Link spre comentariu
  • Telefon: 0727206342
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 0727206342
  • Oras:Ploiesti

Mi-a spus ca are 3 anunturi eu am gasit doua melisa si bianca parca. 0726904125 mie la asta mi-a raspuns. Este singura in apartament

Nu are colega si cred ca nici peste,cel putin eu asa am mirosit.

Ps:spunea ca e ultima zi in locatia aia si se muta dar momentan nu a gasit.

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Telefon: 0727206342
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 0727206342
  • Oras:Ploiesti

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...