Sari la conținut

Ce fetish ai ?


Postări Recomandate

Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

         Alaturi de mine cunosti adevarata relaxare si traiesti cea mai frumoasa realitate alternativa atunci cand vrei sa evadezi si sa te rupi putin de cotidianul plin de monotonie, griji, momente tensionate, plictis sau melancolie.

 

       0737662980

 

 

https://s1.pictoa.com/media/galleries/164/747/1647475953a680e9286/34375435953a680ec464.jpg

 

 

Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

    Umilire publica ... 0737662980

 

   Am sa te murdaresc la gura de ciocolata, ca pe un copil mic, am sa iti fac un mot in frunte, ca la bebelusi, am sa te pun sa imbraci hainele pe dos si sa iei in picioare papuci roz, de dama si am sa te plimb asa, prin locuri publice, sissy boy.

 

 

 

 

Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

      Am sa te pun sa iti speli masina, pe exterior, cu scuipatul si pisatul meu, sclavule, ca sa te umilesc intr-un mod inedit iar de volan am sa iti agat chilotii mei, purtati, ca asa sa iti conduci zilnic masina..

 

 

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

   Vrei sa te racoresti cu o inghetata, Labus ? Linge-o de pe talpile mele ! Tine limba scoasa, sa prinzi stropii de inghetata, care se scurg din cornetul meu ! Suge-mi degetele, murdare de inghetata ! Nu-i asa, ca sunt cele mai dulci degete, pe care le-ai supt vreodata ?

post-84499-0-71345600-1564583038_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

      Lindicul meu este extrem de excitabil, se uda usor si ii place sa se frece de botul tau, de muist, in toate pozitiile  posibile.

 

       0737662980

 

  poze noi

post-84499-0-96369300-1564591785_thumb.jpg

post-84499-0-11988800-1564591800_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

     Visezi la o cina romantica si extrem de senzuala, in doi ? Te gandesti cum ar fi sa imi mananci si lingi spaghetele si sosul de pe sani si frisca de pe  savarina ? Treci la actiune, nu mai sta pe ganduri !

 

                     :kiss3     0737662980 :hug1

 

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

    Ti-ar placea o cina romantica, in doi, pe terasa/ balconul casei sau langa o piscina, cu muzica buna, in surdina si in care sa ai parte de cele mai fine atingeri si sa ma joc cu simturile tale ? Suna-ma ! Putem evada impreuna din agitatia orasului si intr-o scurta vacanta !

 

      0737662980

 

 

Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

      Diseara vreau sa imi pregatesti o cina romantica, sclavule ! Vreau spaghete cu creveti si cu sos de lamai si portocale ! Sa pui pe masa lumanari si flori proaspete, parfumate, un buchet asortat, care sa contina si crini !  Ma voi juca cu tine jocuri erotice prin care sa imi demonstrezi supunerea totala. Ai sa mananci spaghete dintre degetele picioarelor mele ! Am sa te ard cu ceara de la lumanari pe limba si pe corp si am sa te sting cu cuburi de gheata. Am sa te masturbez pana ai sa iti dai drumul intr-un bol, am sa spun ca sperma ta este sos pentru spaghete, am sa ti-o torn peste spaghetele din farfurie si am sa te bag cu botul in farfurie, fortandu-te sa mananci tot. Am sa ma pis in paharul de sampanie si am sa te pun sa il dai peste cap.

 

                  0737662980

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

   Azi, cu inima in palma,

in rest, ascuns dupa blana,

Labus, imi spune smerit

ca de dragoste-i lovit :

 

 

- Mi-ai intrat ca un drog in sange.

Simt ca aerul nu-mi ajunge

cand ma gandesc ca ai putea

cu flit, in nas, pe loc a-mi da

 

atunci cand iti telefonez.

Ce mult as vrea sa m-abonez

la curul tau, la pizda ta !

Si jur, ca eu as accepta

 

sa faci misto de scula mea,

ca-i urata si impotenta,

mica, paroasa si defecta

si chiar sa si vomiti pe ea,

 

de scarba si doar cu manusi

casnice, de ea sa apuci.

Prefer sa-mi fie torturata

decat, in seama, nebagata !

 

Mai mare imi este tortura

atunci cand tu ma dai de-a dura

cu vorbele, si ma arunci,

departe de-ale tale buci.

 

 

  - Sclavule,  impertinent ,

esti un trist experiment

al naturii, ce-a dat gres.

Nu imi esti bun nici de pres.

 

Te-ai nascut din masturbare,

prin a naturii eroare

si pe viata suparat.

Cand strigi ca esti unicat,

 

- Slava Domnului, eu zic,

ca natura a gresit,

flagrant, doar in cazul lui !

De azi, stapana, sa-mi spui,

 

maidanezul nimanui !

Treci, sa imi sugi tocul cui !

Pe fata ta pot citi,

dorul de pizda, sa stii,

 

dar pe tine nu te las,

cu botul, sa faci popas,

decat in chilotii mei,

dupa ce ma pis in ei

 

si transpir, in ei, o noapte.

Pozele mele, postate

le-ai lins cate-o-ntreaga noapte,

de-asta sunt decolorate.

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

      Dominare financiara

 

 

    Luna viitoare va fi ziua mea. Sa imi pregatesti un cadou frumos, sclavule. Ma poti suna, sa ma intrebi, ce am pe lista preferintelor ! Imi poti oferi cadoul pe tot parcursul lunii, fiindca am de gand sa ma sarbatoresc toata luna.

 

    0737662980 

 

 POZE NOI.

post-84499-0-47134900-1564728433_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

   Vreau sa te vad ca iti dai silinta sa imi fii cel mai supus sclav. Una dintre fanteziile mele este sa vii cu flori la mine, sa te pun sa presari petale pe trupul meu iar apoi sa le iei cu limba, una cate una si sa le mananci, ca sa imi demonstrezi cat de ascultator esti.

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

     Miscarile mele, lascive si gratioase, de balerina, sunt criminale in serie, atunci cand dau din fundul meu boombastic. Suna-ma, daca vei sa dau din funcul meu frumos, deasupra fetei tale ! Pot da din fund si cu un dildo / plug infipt si iti pot infige si tie unul in cur.

 

                 0737662980

 

                    100 euro / ora

 

 

 

                       POZE NOI.

post-84499-0-57266800-1564754779_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

    In seara asta vreau sa imi faci masaj pe picioare, la fund, pe sani si la gat, sa ma rasfeti, sa fii mascariciul meu pe seama caruia fac glume si care ma dispune , sclavule.

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...