Sari la conținut

Ce fetish ai ?


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

   Hai, sa vorbim, deschis, despre fetish-uri ! Mie imi plac tocurile, lenjeriile sexy, in mod deosebit cele de matase si imi place sa imi fie adorat trupul  ...

 

  Va invit, sa va expuneti si voi aici fanteziile legate de un anumit fetish pe care il aveti ! Poate vom descoperi pasiuni comune, pe care le vom pune si in practica !

 

 

post-250203-0-42132900-1511630306_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Telefon: n-am
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: n-am
  • Oras:Bucuresti

Sunteți foarte atractivă stăpână.. Ce as mai linge acel corp în acel costum

 

Baba de consuela miroase a cacat, ii spaca supapa de la cata pula a luat in ucraina si japonia.

 

Si cand ragaie miroase a cacat....

 

La cat cacat a lins de pe pula, e si normal

Link spre comentariu
  • Oras:Buucresti
  • Oras:Buucresti

:flowers2 :2808.gif :birthday  :luxhello   La multi ani fericiti si prosperi, tuturor celor ce isi sarbatoresc ziua numelui astazi ! Astept pe sarbatoriti, cu frisca pe savarina, sa ciocnim impreuna, in cinstea lor, o cupa de sampanie  ! :cake :dancing  :inlovee  :ellao 

 

     0737662980

 

 450-500 ron / ora

 

  Cine doreste, poate sa sufle in vibrator ca in lumanare si sa isi puna dorinta de a-l penetra cu el iar dorinta i se va indeplini pe loc.

post-250470-0-66166600-1512052170_thumb.jpg

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Buucresti
  • Oras:Buucresti

  :inlovee  Laboranta sexy, pasionata de biochimie, imi place sa fac experimente secrete in laboratorul meu discret si sa descopar noi catalizatori care sa ma duca la extaz. Suna-ma, daca ai pasiuni asemanatoare cu ale mele ! :*

 

  :stiletto  0737662980  :ellao  450-500 ron / ora :doggystyle

Imagini atasate
  • post-250470-0-16781700-1512466526.jpg
  • post-250470-0-75246300-1512466560.jpg
  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Buucresti
  • Oras:Buucresti

    Sunt antrenata sa ti-o dau tare cu straponul.  Poti opta si pentru varianta soft  a masajului la prostata sau pentru cea extrema a fistingului anal. Suna-ma daca vrei sa simti placere profunda !

 

                                                                   :hi3

 

 

    Sunt atat de dulce si de rafinata incat, atunci cand ma privesti, iti creste instant glicemia, ti se inmoaie picioarele si pici in genunchi sa ma adori. Te astept, sa petreci alaturi de mine, clipe dulci !

 

                                                                     

                                                                     :kiss3

 

 

   Ai fantezii neexplorate ?  Vrei sa incerci ceva nou ? Suna-ma !

 

    :doggystyle  0737662980  :inlovee  450-500 ron / ora :ellao

 

 

  • post-84499-0-99022800-1498462532.jpg
  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Buucresti
  • Oras:Buucresti

chiloti purtati si ciorapi lycra uro annilingus cunnilingus facesitting upskirt ;)

 

  Te astept, sa iti pun pe cap chilotii mei, sa te leg la gura cu ciorapii mei sexy, sa imi storc pe fata ta chilotii, dupa ce am facut pisu in ei si sa te bat cu ei uzi, peste fata, sa ma lingi pana la orgasm prin chiloti si dupa aceea sa ti-i fac cadou, ca sa dormi cu ei sub perna si sa ii mirosi si lingi, in momentele cand te simti singur ! Te astept, sa te fac tarfa mea, sa te imbrac in lenjerii sexy, sa te sufoc cu fundul meu de brazilianca, sa iti bag pe gat clitorisul meu obraznic si sa imi dau drumul in gura ta !

  • Like 4
  • Minus 3
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...