Sari la conținut

Ce fetish ai ?


Postări Recomandate

<+JesseG> 04,00 12,00Type:04,00 @JesseG 12,00For My List Of:04,00 102,288 12,00Files 14,00 12,00Slots:04,00 3/4 14,00 12,00Queued:04,00 0 14,00 12,00Speed:04,00 620,687cps 14,00 12,00Next: 04,00NOW 14,00 12,00Served:04,00 52,408 14,00 12,00List: 04,00Aug 23rd 14,00 12,00Search: 04,00ON 14,00 12,00Mode: 04,00Normal 14,00
[+JesseG:#mp3addicts SLOTS] 4 3 NOW 0 999 620687 102288 6019911856874 0 1534956170 837045 OmeNServE v2.44
[+Lonehawk]:#mp3addicts SLOTS] 2 2 NOW 0 999 0 37608 1304947063218 1 1522611807 174880 OmeNServE v2.50
<@WeiRDgeRL> 0,4**Too much scroll?? Want to chat?? Need Help?? Come join us in #mp3addicts-chat**
<Mp3Addict> 12,14 www.Mp3Addicts.Us 04-07 The #Mp3Addicts Official Homepage.

Link spre comentariu
  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

Buna ziua ziua stapana, as dori sa imi spuneti pretul promotional pt chiloți dumneavoastră purtați iar chiloțeii as dori sa mi dați direct de pe dumneavoastră( la locul întâlnirii deoarece conteaza mult pt mine). Pipi, aș dori tot asa, de la sursa dar daca nh se poate, atunci chiloțeii macar.

 

P.s. va pup in anus

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

Buna ziua ziua stapana, as dori sa imi spuneti pretul promotional pt chiloți dumneavoastră purtați iar chiloțeii as dori sa mi dați direct de pe dumneavoastră( la locul întâlnirii deoarece conteaza mult pt mine). Pipi, aș dori tot asa, de la sursa dar daca nh se poate, atunci chiloțeii macar.

 

P.s. va pup in anus

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Buna ziua ziua stapana, as dori sa imi spuneti pretul promotional pt chiloți dumneavoastră purtați iar chiloțeii as dori sa mi dați direct de pe dumneavoastră( la locul întâlnirii deoarece conteaza mult pt mine). Pipi, aș dori tot asa, de la sursa dar daca nh se poate, atunci chiloțeii macar.

 

P.s. va pup in anus

 

 

   50 ron / bucata. Ne putem intalni sa ti-i dau direct de pe mine sau sa iti dau pipi de la sursa numai daca vii la mine si platesti o sedinta intreaga. Daca nu, ti-i pot trimite printr-un alt sclav, in pachet. Puteti preciza daca doriti tanga sau chiloti normali.

 

  Va pot vinde si ciorapi cu banda sau cu partjartier, dresuri purtate de mine, la acelasi pret.

Link spre comentariu
  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

   50 ron / bucata. Ne putem intalni sa ti-i dau direct de pe mine sau sa iti dau pipi de la sursa numai daca vii la mine si platesti o sedinta intreaga. Daca nu, ti-i pot trimite printr-un alt sclav, in pachet. Puteti preciza daca doriti tanga sau chiloti normali.

 

  Va pot vinde si ciorapi cu banda sau cu partjartier, dresuri purtate de mine, la acelasi pret.

Accept la 50 ron bucata dar ma duc personal si vreau sa vad cum i dati jos de pe dumneavoastra in fata meam as stiu sigur ca dumneavoastra i-ati purtat si in plus ne putem si vedea. In legatura cu pipi, daca nu doriti sau nu va vine atunci  putem sa ne vedem in alta zi.

 

p.s. fara intermediari si doar noi2

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Accept la 50 ron bucata dar ma duc personal si vreau sa vad cum i dati jos de pe dumneavoastra in fata meam as stiu sigur ca dumneavoastra i-ati purtat si in plus ne putem si vedea. In legatura cu pipi, daca nu doriti sau nu va vine atunci  putem sa ne vedem in alta zi.

 

p.s. fara intermediari si doar noi2

 

     Astea sunt conditiile mele si nu ma repet. Ce vrei tu este deja dominare publica si costa ceva mai mult.

Link spre comentariu
  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

nU ESTE DOMINARE PUBLICA..ESTE DOAR UN TROC.....EU NU AM DE UNDE SA STIU EXACT CA I-ATI PURTAT CHILOTII din moment ce nu-i dati jos de pe dumneavoastra in fata mea

 

 

p.s. nu sa imi trimiteti un sclav dornic sa isi bage nasul si eu ma tot gandesc ca miros si transpiratia sa

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

nU ESTE DOMINARE PUBLICA..ESTE DOAR UN TROC.....EU NU AM DE UNDE SA STIU EXACT CA I-ATI PURTAT CHILOTII din moment ce nu-i dati jos de pe dumneavoastra in fata mea

 

 

p.s. nu sa imi trimiteti un sclav dornic sa isi bage nasul si eu ma tot gandesc ca miros si transpiratia sa

 

 

  Nu ma deplasez decat pentru cel putin 450 ron. Azi un sclav mi-a lasat 350 euro pentru o ora fiindca ii place mai mult sa il domin financiar si sa il umilesc.

Link spre comentariu
  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

  Nu ma deplasez decat pentru cel putin 450 ron.

nu este vb sa va deplasatim nu am cerut asta DELOC..eu ma pot duce la dumneavoastra si tot imi dati chiloteii cu mirosul natural de la labiile si anusul dumneavoastra..va inmanez 50 lei. Daca va plac atunci va cumpar si lenjerie sa purtati..dar as dori sa stiu sigur ca sun chiloteii dumneavoastra si asta doar cand sunt in fata dumneavoastra si i dati jos

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

nu este vb sa va deplasatim nu am cerut asta DELOC..eu ma pot duce la dumneavoastra si tot imi dati chiloteii cu mirosul natural de la labiile si anusul dumneavoastra..va inmanez 50 lei. Daca va plac atunci va cumpar si lenjerie sa purtati..dar as dori sa stiu sigur ca sun chiloteii dumneavoastra si asta doar cand sunt in fata dumneavoastra si i dati jos

 

   Nu intra nimeni la mine sub tariful de 450 ron. In plus, trebuie sa ma deplasez pentru orice intalnire la locul special pentru intalniri secrete, ca doar nu te-oi chema acasa la mine. Asta ar fi culmea !

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...