Sari la conținut

Ce fetish ai ?


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

   Ce faci, Poponici, te mananca in cur si te scarpini de clanta usii ? Nu ai avut altceva la indemana si ai smuls clanta, ca sa ti-o bagi in cur ? Ce spui ? Ca azi noapte ai dormit, asa cum ti-am poruncit eu, cu un praz bagat in cur si cu o masca de sperma pe fata, dupa ce ti-ai tras o laba ? Tarfa nesatula, trage-te de pula si mananca-ti sperma ! Fa-ti pula prastie ! Am sa te las cu curul cascat, tarfoiule ! Sa vii la mine bine igienizat in dos si nu numai, ca altfel, am sa te dau pe usa afara cu o masca de caca pe fata si cu un un sul de hartie igienica in fund ! Am sa te fac sa-ti mananci rahatul, panarama sodomita ! Spui ca esti demn sa te scuip pe fata ? Roaga-ma frumos sa scuip pe tine, ca nici scuipatul meu nu este gratis, pentru tine !

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

In pat eu sunt profesoara.

Sunt profa de zbenguiala,

sustin lectii relaxante

te invat ce-n nici o carte

nu ai sa gasesti si-absent

te pun, te las repetent,

daca nu-mi frecventezi cursul

stand sa hibernezi, ca ursul.

Vei vedea, la primavara

cum ti-o iei la laba iara

si-ai sa dai din colt in colt,

ca nu esti bun nici de sot,

cu temele nefacute

si cu lacune prea.multe.

O sa vii cu banii-n plic,

sa te meditez un pic,

zicand :- M-a trimis consoarta,

ca sa deprind si eu arta

de-a face amor . Bilet

de voie am si carnet

de note, facut de ea,

fiindca sa vada, ar vrea,

cam ce note imi veti da.
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

  Sclavule, ai o fata de mim constipat si trist. Ce ai patit, ti-a ramas dildoul in cur si nu ti-l mai poti scoate ? Am sa mai chem inca un sclav cu fata expresiva si am sa va pun sa faceti pantomima si sa ghiciti, pe rand ,personajul mimat de fiecare dintre voi. Am sa ma delectez privindu-va. Cand unul dintre voi nu ghiceste, eu am sa va dau cate o porunca, sa o indepliniti.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

  Sclavule, ai o fata de mim constipat si trist. Ce ai patit, ti-a ramas dildoul in cur si nu ti-l mai poti scoate ? Am sa mai chem inca un sclav cu fata expresiva si am sa va pun sa faceti pantomima si sa ghiciti, pe rand ,personajul mimat de fiecare dintre voi. Am sa ma delectez privindu-va. Cand unul dintre voi nu ghiceste, eu am sa va dau cate o porunca, sa o indepliniti.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

   Fabrica mea de fantezii iti poate oferi o gama larga de jocuri si jucarii erotice si este deschisa la multe sugestii, idei inovatoare si experiente unice, personalizate.

 

   0737662980

 

450-600 ron / ora

 

 

 
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

  Prin joc si fantezie

va ofer terapie.

Din aventuri ce mie,

imi plac, fac poezie.

 

  In compania mea poti fi tu insuti, te poti regasi pe tine insuti, te poti exprima liber, necenzurat, asa cum simti, poti trece peste ingradirile emotionale si prejudecati.  Lux, discretie, intimitate.

 

   0737662980

 

 

 
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
  • Oras:Unde's pizde cu mâncărimi
  • Oras:Unde's pizde cu mâncărimi

Ei pot mima ca sunt doctori la Obregia și sa îți administreze niște calmante și un sedativ sa nu te mai zbați în durere!

 

😉😉😉

 

 

 

Sclavule, ai o fata de mim constipat si trist. Ce ai patit, ti-a ramas dildoul in cur si nu ti-l mai poti scoate ? Am sa mai chem inca un sclav cu fata expresiva si am sa va pun sa faceti pantomima si sa ghiciti, pe rand ,personajul mimat de fiecare dintre voi. Am sa ma delectez privindu-va. Cand unul dintre voi nu ghiceste, eu am sa va dau cate o porunca, sa o indepliniti.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

   Ca sa-mi arati ca esti un dur,

de azi,  te futi singur in cur,

de yoga ai sa te apuci,

sa te lingi singur intre buci,

si sa ti-o sugi pasional,

fara sa pierzi vreun strop, macar,

de sperma, sa nu faci risipa

si vreo femeie sa ti-o-nghita.

 

De la Jumbo, o papausica

oricat ar putea fi de mica

( masuratori tu faci, defel,

oricum, doar dupa portofel )

si chiar de e de jucarie,

de plastic, carpa sau hartie

cumperi azi, ca sa-mi faci in ciuda

si sa ma lasi cu pizda uda,

 

si-mi spui ca-ti faci de cap cu ea

si ca si vodoo ai putea

cu ajutorul ei, sa faci,

ca sa ma bagi de tot in draci

si cracii apoi sa-mi desfaci

sa te prefaci ca imi esti vraci.

Iti recomand una perversa,

care geme si are lesa,

 

care face pipi si tipa

s-o stergi la cur cu a ta limba,

s-o schimbi de pampers si s-o speli,

sa planga cand are dureri

de burtica, de-a doctorul

tu sa te joci cu ea, fudul

de asa achizitie,

de asa investitie.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Vreau, astazi, sa va transmit,

ca eu m-am cacat in lift,

ca ma duc la Ai umor,

in bocanci si-n curul gol,

sa ma fac de ras putin,

ca am fani ce ma sustin,

singur, ca sa imi sug pula

pana mi se stramba gura.

O asa acrobatie,

nu s-a mai vazut, sa stie !

Al penibilului simt

imi lipseste si v-anunt,

ca ma ling si-n cacatoare

si c-am gauroiul mare,

o sa-mi fac fisting cu capul

si am ditamai dovleacul.

 

 

Hai, baga-ma, putin, in seama,

sa nu mai simt ca viata-i drama,

sa imi pot da odata drumul,

ca de-asta tot fac pe nebunul !

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

   Vino, sa imi faci patul si sa imi dai cu aspiratorul,  sclavule, daca vrei sa te las sa imi mirosi lenjeria de pat si lenjeria de corp pe si respectiv,  in care am dormit !  Pas alergator, vita impiedicata ! Mergi pe drum de parca ai fi in lanturi, gloaba, de parca te-ai fi nascut in lanturi si pentru a sta in lanturi. Esti predestinat a fi sclav. Mi-am pregatit si biciul ca sa iti indrept carca aia cu umeri cazuti, de sclav umil.

 

  0737662980

Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

    Ce ai facut, mai, dobitocule ? Te-am trimis sa imi cumperi lavete pentru bucatarie si tu mi-ai luat absorbante pentru pasarika ? Ia, sa te vad, cretinule, cum freci tu, cratitele, chiuveta, aragazul si faianta cu tampoanele astea ! Nu esti sanatos la cap, chiorul dracului ! Ai creierul clocit, neirigat. Nu am pomenit un tampit mai mare decat tine ! Faci mereu numai nefacute ! Esti un incurca lume ! Cap sec, ce esti ! Cand nu ti-e clar ceva, intreaba inca o data, ca sa ti se explice, ce sa faci ! Nici sa executi nu esti in stare. Nu esti bun de nimic decat de aruncat la gunoi ! Fleoarta muista ! Nu ai nici pula, nici creier, inutilule ! Ce ai in loc de creier, cacat ?  Ia, sa vedem, daca suna a gol, capul ala care nici pe post de podoaba de brad nu este bun, la cat de inestetic este !  Eu zic sa nu mai faci efortul sa iti plimbi capul asta pe umeri, ca il plimbi degeaba ! Da-ti-l jos si joaca fotbal, cu el !

 

humiliates and insults ... 0737662980

 

 

https://eroticfemaledomination.com/large-female-bodybuilder-humiliates-insults-weaker-man/

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...