Sari la conținut

Ce fetish ai ?


Postări Recomandate

  • Oras:Buucresti
  • Oras:Buucresti

Ma, oi fi eu mai prost asa, de felul meu, dar chiar exista persoane care sa marseze la asa ceva? Adica si fu...uti si cu bani luati si umiliti (public)? Daca da, ajung la concluzia ca traim intr-o lume tare ciudata...

 

  Fiecare om are ceva ciudat in ochii altuia.

 

  Nu este chiar asa o mare scofala cum ti se pare a fi. Atatea cupluri- unele, respectabile - se cearta si se insulta in public ori chiar se iau la bataie !

 

  Un tip mi-a povestit la telefon ca a fost dus la marginea unei paduri - cu acordul lui - umilit si violat public de mai multe fete si baieti, ca i-a placut maxim si ca ar vrea sa repete experienta. Mai multi baieti m-au intrebat daca ii pot domina impreuna cu alte doua prietene de ale mele. Eu pot face asta, insa trebuie si ca ei sa poata finanta aceasta fantezie. Nu sunt asa rarisimi cei carora le place sa fie si umiliti, doar ca ori nu au curajul, ori nu au cu cine sa isi puna in practica fantezia. Pe cei care nu isi permit sa vina la mine, ii pot umili la telefon.

Link spre comentariu
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...

  Fiecare om are ceva ciudat in ochii altuia.

 

  Nu este chiar asa o mare scofala cum ti se pare a fi. Atatea cupluri- unele, respectabile - se cearta si se insulta in public ori chiar se iau la bataie !

 

  Un tip mi-a povestit la telefon ca a fost dus la marginea unei paduri - cu acordul lui - umilit si violat public de mai multe fete si baieti, ca i-a placut maxim si ca ar vrea sa repete experienta. Mai multi baieti m-au intrebat daca ii pot domina impreuna cu alte doua prietene de ale mele. Nu sunt asa rarisimi cei carora le place sa fie si umiliti, doar ca ori nu au curajul, ori nu au cu cine sa isi puna in practica fantezia. Pe cei care nu isi permit sa vina la mine, ii pot umili la telefon.

 

Incercam sa-mi dau seama ce satisfactie ar putea obtine cineva din a fi in aceasta pozitie de scclav financiar (deduc ca-ti plateste cumparaturile) umilit in public. Inca nu reusesc... La exemplul tau cu nenea ala violat in grup, macar exista ceva care ar putea produce o satisfactie sexuala (twisted one, but still), in cazul sclavului financiar,chiar imi scapa ce bucurie poate avea. My bad, probabil, ca nu-s atat de open minded.

Link spre comentariu
  • Oras:Buucresti
  • Oras:Buucresti

Incercam sa-mi dau seama ce satisfactie ar putea obtine cineva din a fi in aceasta pozitie de scclav financiar (deduc ca-ti plateste cumparaturile) umilit in public. Inca nu reusesc... La exemplul tau cu nenea ala violat in grup, macar exista ceva care ar putea produce o satisfactie sexuala (twisted one, but still), in cazul sclavului financiar,chiar imi scapa ce bucurie poate avea. My bad, probabil, ca nu-s atat de open minded.

 

 

  Sunt destui barbati care se simt puternici, stapani pe situatie si bine in pielea lor atunci cand de ei depinde fericirea si bunastarea unei femei. In felul asta, o pot face dependenta de ei. Altor barbati, le place sa se faca si simta utili unei femei ... ei sunt fericiti, cand sunt folositi. Fiecare, in functie de ce mama a avut in copilarie si l-a crescut ...

Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

  Forumul are si mesagerie privata.  Atata timp cat nu ne cunoastem, nu este cazul sa imi ceri anumite privilegii.

vreau sa vorbim in privat, dar nu reusesc sa-mi dau seama cum se pot trimite mesaje in privat pe forumul asta.

nu vad ce privilegiu ar fi o adresa de mail... nu sunt genul care spameaza.

Link spre comentariu
  • Oras:Buucresti
  • Oras:Buucresti

vreau sa vorbim in privat, dar nu reusesc sa-mi dau seama cum se pot trimite mesaje in privat pe forumul asta.

nu vad ce privilegiu ar fi o adresa de mail... nu sunt genul care spameaza.

 

    Cine doreste sa imi trimita mesaje in privat, doar aici sau pe telefon poate sa o faca. As aprecia totusi, daca nu mi-ar fi trimise mesaje fara numar, pana la blocarea mesageriei.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Buucresti
  • Oras:Buucresti

  Buna ziua, dragilor ! De azi, eu sunt Ministra Sportului la pat, cu o cariera solida si cu performante notabile in decursul vremii. Imi caut sef de cabinet. Candidatul ideal este cel mai pupincurist si limbist sclav, cel mai umil pres uman, al talpilor mele.Va astept, sa imi faceti demonstratii practice !

 

 

  • post-250470-0-24656900-1516783781.jpg
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Buucresti
  • Oras:Buucresti

Ah, Labus, cand te-am dresat,

tu, chilotii mi-ai furat

si ai abuzat de ei,

mangaindu-te cu ei,

pe madular si pe fata,

pe piept si pe la mustata,

mirosindu-i zi de zi ...

ca n-ai alte jucarii.

Ah, Labus,  cum se mai jura,

toata ziua, ca nu fura,

dar, pitit sub o patura,

l-am prins cu chilotii-n gura.

Dupa clipele fierbinti,

l-am prins cu chilotii-n dinti,

n-a vrut, drumul sa le dea,

a fugit cu ei, asa.

Da-mi chilotii inapoi,

ca de nu, te calc pe-un coi !

Si-am sa-ti trag o chelfaneala

cu cravasa, peste fala !

Link spre comentariu
  • Oras:Buucresti
  • Oras:Buucresti

  Sclavule menajera, vino sa imi pregatesti cafeaua ! Sa imi cumperi si prajituri ! In timp ce eu voi savura cafeaua, tu vei st in genunchi, in fata mea si imi vei masa labele pcioarelor, si daca imi va placea cafeaua iti voi da si tie, sa bei cafea din gura mea, daca nu, ti-o voi turna-o in cap si te voi lua la palme. Imi vei da sa mananc cu lingurita prajituri si ma vei sterge la gura cu servetelul. Daca prajiturile imi vor placea, te voi recompensa cu un ceai cald din pasarika mea, pe care te voi pune sa il bei dintr-un pahar sau te voi invita sa mananci si tu prajituri de pe funduletul si pasarika mea. Daca nu imi vor placea, te voi baga cu fata in ele si te voi obliga sa le mananci tu. In timp ce vei sta aplecat sa speli vasele, te voi penetra cu straponul, pe la spate.

 

                                                               0737662980

post-250470-0-11446700-1516969334_thumb.jpg

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...