Sari la conținut

Postări Recomandate

Pozele de mai sus, sunt 100% reale. Eva arata foarte bine la corp, chiar daca are putina burtica, are farmecul ei...  Pentru pretul acesta  de 100lei... este pomana... dar labele se vaita...

Pentru Eva, eu dau nota 10 intotdeauna pentru fizicul ei..  Care au 1 metru inaltime si 10cm in caras.. nu au ce sa caute acolo... poate la dat limbi, atat.. restul la schiloade de 60lei.

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu

Confirm si eu pozele reale....Am sa incerc si o recenzie chiar daca este facuta dupa ceva timp!!!

Cu treaba prin centru mi.am facut timp si pentru o ora de relaxare! Sunat titulara si programat fara probleme de ambele parti, locatia este pe undeva pe la Armeneasca, gasiti locuri de parcare la Mega! O garsoniera la parter potrivita pentru astfel de activitati! Eva este cea din poze cu siguranta si cum spunea un confrate mai sus pozele chiar o dezavantajeaza pentru ca sunt facute de ea....Are niste sani superbi, carnea tare pe ea si este destul de inalta si corpolenta, nu va asteptati la ceva slim, nu este cazul! Ca si activitate am inceput cu masajul care este foarte bun si apasat Eva este corecta cand vine vorba de clienti si nu incearca in nici un fel sa pacaleasca ceea ce face, dupa masaj a urmat si finalizarea dupa un oral foarte bun (cred ca un punct forte de al ei) putin ea deasupra si apoi pe la spate ca nu aveam cum sa ratez!!! Este cu tine acolo si incearca sa te faca sa te simti bine!!!

 

Masaj   9 bun spre foarte bun!

Oral      9 Punct forte al ei cred ca ii place!

Normal 9 Foarte ok

GFE     9 

 

Cotizatia 100 ron o ora petrecuta la o doamna pe care as mai vizitao daca o sa mai am treaba prin zona si o sa fie libera!!!

Cei ce au vizitat.o stiu despre ce vorbesc iar cei care nu a.ti mai fost nu cred ca o sa va para rau dupa 100 ron asa cum nici mie nu mi.a parut cand mi.am facut curaj sa merg pentru prima data la ea!!! Spor

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 89.89.889
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 89.89.889
  • Oras:Bucuresti

38-40 ani , o nimfomana cu probleme la cap in rest OK. Calitate / preț foarte buna .Dar de mers la EA o data la 3 luni i sa suit la cap P.S. oral 8,5 când are chef sau chimie ,normal 9 ,restul nu face sau foarte rar având în vedere că citește toate recenziile și e interesata de ele .Spor la futut dragi colegi

Este sarita de pe fix , asta-i clar.

Bate campii intr-un mare stil 

DAR 

Pana la urma te duci sa o futi sau sa dai o muie, nu te duci la Academia de Stiinte 

Pe mine nu prea m-a lamurit cu explicatia ei referitor la timpul prestatiei; adica ia 100lei/ora cu o finalizare, cand ar putea sa ia 150 sau 200 pentru doua finalizari . Cica ar fi lume la ea ca la gara , si vrea sa evite asta. 

Si are o "pasarica" la cap cu squirt-ul ala.

Cum dreaku si-l provoaca ??... greu de spus . Bea 2kile de apa inainte de fiecare futai??? .......P L M 

 

Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

Vizitat pe Eva, m-a astepta dupa usa imbracata intr-o rochita si un san scos la inaintare :). Locatia si pretul neschimbat. Am optat ptr un masaj de relaxare, facut foarte bine fata/spate cu ulei.... Nota 8

Trecut la un Oral cu atentie speciala la oo si multa saliva, gagging si deep... Nota 9. In timp ce imi facea oral, i-am masat piersicuta cu 2 degete, urmat de celebru squirt.

De aici pus un Durex si trecut la un LoT cu ea deasupra, terminat in fes, dushat, imbracat si plecat..... Vreo 45 min petrecut. M-a intrebat la final daca mai vreau un masaj, dar eram pe fuga... Per total 8,5, doamna ok, vb un pic mai mult si vrea sa se faca placuta.. de revenit

  • Like 2
Link spre comentariu

Va salut domnilor ,Eva

a decis sa se retraca ,azi ma rugat sa postez pe forum decizia ei ,

Eva iti multumesc mult pt clipele frumoase impreuna ai fost si esti o fata deosebita un inger de femeie buna calda si draguta ,o sa mi fie dor de tine mult dar asta e viata e decizia ta si trebuie sa o respectam,sper sa revii candva ,eu te sarut dulce ,oriunde esti si daca vrei sa mai vb cu mine vreodata tel meu e deschis pt tine oricand ,Ai grija de tine scumpa mea Eva.

Link spre comentariu

Eva dragă, îti mulțumesc pentru clipele plăcute petrecute împreună, când ai fost blândă, dulce și caldă cu mine.

Să ai grijă de tine, te sărut dulce și îti urez multă sănătate, bucurii și împliniri în toate! 😙☺😚

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nuuuu , de ce ? Era prima doamna cu care voiam sa ma initiez... Sper sa revina ca cel putin pt mine pare interesanta !!! Vreo sugestie din partea baietilor pt a merge la cineva pentru prima oara, o initiere .... Mersi

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Outcall
  • Oras:Outcall

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...