Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Telefon: 8989789
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 8989789
  • Oras:Bucuresti
Masaj relaxare pasional

stimati domni, acest anunt se adreseaza doar celor care accepta compania unei persoane voluptuoase si sunt in cautare de momente relaxante completate de multa pasiune. Doar cu amabilitatea si toata intelegerea dvs vom reusi o colaborare fructuoasa,

Detalii suplimentare
 
Furnizarea informatiilor telefonic a fost intotdeauna foarte detaliata si coerenta iar bunavointa dvs este foarte importanta asa ca :va rog respectuos sa nu deranjati cu vizita daca nu agreati persoanele voluptuoase si nu rezonati vizavi de companie!! Va rog respectuos sa nu deranjati cu vizita daca nu va incadrati in detaliile stabilite de comun acord!! Respectul reciproc clar va fi intotdeauna obligatoriu!!Stima si respect ptr tot ceea ce faceti in beneficiul meu.
 
 
 
 
 
  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Pare cam mare.

E voluptoasa,are sanii mari,burtica,o carne tare,dar cu siguranta e foarte profi,in comparatie cu multe doamne si domnisoare...vanzatoare de placeri. E blanda,face un masaj de vis,un super oral,doar squirt-ul e o pisare fortata pur si simplu. Are servicii peste multe pitipoance care se dau mari profesioniste. Cine are curiozitatea,va recomand,mergeti cu incredere,nu veti regreta.

  • Like 1
Link spre comentariu

Salut, am fost eu dar nu va pot povesti ca as strica topicul grav. Tot ce ca pot spune este ca aceasta doamna nu este compatibila cu pustani atletici cu sange iute in instalatie. Poate ca cei de varsta apropiata cu dansa vad situatia din alta prisma si o pot aprecia.

Link spre comentariu

Salut, am fost eu dar nu va pot povesti ca as strica topicul grav. Tot ce ca pot spune este ca aceasta doamna nu este compatibila cu pustani atletici cu sange iute in instalatie. Poate ca cei de varsta apropiata cu dansa vad situatia din alta prisma si o pot aprecia.

Da frate ele tre sa conserve energie pt urmatoru si nu toate duc un futai mai atletic
Link spre comentariu

  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Am vizitat-o si eu din nou pe Eva. Si am regasit la ea aceeasi atitudine binevoitoare si un GFE ridicat. Spre deosebire de alte fete ea chiar practica un sex de calitate si se vede ca pune pasiune. De cum am intrat pe usa ne-am imbratisat calduros, si au urmat sarutari patimase pana am ajuns in pat. Acolo Eva s-a intrecut pe sine insasi oferindu-mi un oral de vis, acompaniat de sarutari pe corp. Si acum mi-au ramas intiparite in memorie privirile pe care mi-le arunca in timp ce imi facea sex oral. La normal lucrurile nu puteau sa fie decat la superlativ. Am optat pentru pozitia misionar putand sa ne delectam in voie cu FK la greu. Dupa care am schimbat in capra, pozitie in care am si finalizat glorios. 

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...