Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie
* * - - - 8 Voturi

0721475173

0721475173

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
179 raspunsuri in acest thread

#21 >ciuciuca<

ciuciuca

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 231 Postari:
  • Inscris la:
    22 September 2011
  • Reputatie: 121

Postat 23 December 2017 - 08:34 AM

Mergi la Preasfintitul si cere Lumina, poate primesti pe gratis acum de sarbatori.
    Am luminat destul, dute si sacrifica 100 de lei si convinge-te. Doar l-am aparat pe colegul care a fost acuzat de pestime, si chiar a zis baiatul adevarul.
    Extra info ofer, daca se cere, doar la useri care vad ca contribuie cu adevarat (gen laury), care chiar isi fac treaba si aduc recenzii.

Aceasta postare a fost editata de ciuciuca: 23 December 2017 - 08:42 AM

• 3

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#22 mercedesbenz

mercedesbenz

vip member

• VIP Member
    • 691 Postari:
    • Inscris la:
      01 October 2010
  • Reputatie: -427

Postat 23 December 2017 - 12:51 PM

Ai luminat o pwla.

Daca tot ai fost si te-ai simtit bine, puteai sa faci o recenzie ca lumea, cum se facea odata...

Cat despre "contributie", ca tot te-ai holbat pe contu' meu, ia uita-te mai in urma si vezi... 

• 0
    "The Best or Nothing"

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#23 laury

laury

VIP Member

• Membru Premium
    • 9213 Postari:
    • Inscris la:
      21 August 2013
  • Reputatie: 8612

Postat 23 December 2017 - 02:40 PM

Nu a fost, e doar un hater.
    Tipa e BBW la 1,75m as zice.
    Descrierea lui achiles e cat se poate de reala, chiar nu e o frumusete de catalog dar se comporta exceptional cu clientul de cand intra pe usa pana iese si e foarte prezenta (chestie care chiar ma mirat ca nu am prea vazut in 10 ani de mers la fete), nu ca majoritatea scandurilor care cer 200-300 lei si pleci cu un gust amar in gura de la aura de scarba care emana din ele ca practica aceeasta meserie veche.

Multumim ptr info!
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#24 pulesteu

pulesteu

The Dark One

• VIP Member
    • 3290 Postari:
    • Inscris la:
      01 April 2013
  • Reputatie: 9938

Postat 23 December 2017 - 03:35 PM

Nu a fost, e doar un hater.
    Tipa e BBW la 1,75m as zice.
    Descrierea lui achiles e cat se poate de reala, chiar nu e o frumusete de catalog dar se comporta exceptional cu clientul

Nu sunt hater deloc.
    Descrierea n-are nici o legatura cu realitatea.
    A fost tovarasul meu pe care pun baza.
    Aici nu e o chestie de gusturi. E o femeie urata si trecuta.
    Faceti review-uri la misto si dupa va ofticati. Plus ca nu aveti nici un standard.

Aceasta postare a fost editata de pulesteu: 23 December 2017 - 03:37 PM

• 0
    It doesn't matter who we are, what matters is our plan.

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#25 >ciuciuca<

ciuciuca

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 231 Postari:
    • Inscris la:
      22 September 2011
  • Reputatie: 121

Postat 23 December 2017 - 04:27 PM

Deci a fost amicul tau, nu tu. Nu a stat sa o futa din cate ai descris. Deci, de ce ne explici cum e , si ca noi nu stim, daca nu ati futut nici unul la ea ?
    Nu ai ce sa comentezi daca nu ai bifat. Si mai esti si ipocrit pe deasupra si ne explici ca noi facem review la misto cand tu nu ai facut NIMIC.
    Cand o sa lasi bani si futi, poti intra cu alti in polemici, nu fanteziile tale erotice de vampiri bazate pe telefonul fara fir de la tovarasul tau care btw are pretentii la 100 lei ora.

Aaa? Ca nu am chef eu sa fac recenzie regulamentara , aia e partea a doua.

Pune banul jos si povesteste din propria experienta, nu din frustrarea amicului tau care vrea sa futa la 100 de lei , calitate de 100 de euro.

Aceasta postare a fost editata de ciuciuca: 23 December 2017 - 04:32 PM

• 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#26 achiles

achiles

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 7 Postari:
    • Inscris la:
      12 November 2017
  • Reputatie: 17

Postat 23 December 2017 - 07:35 PM

Pulesteu,ar fi mai bine sa nu improsti cu noroi o persoana pe care nici macar nu ai vazut-o.Si te bazezi pe ce se spune in tirg.Ai scris o mizerie aici si ciuciuca are dreptate,ar trebui sa iti retragi cuvintele nasoale la adresa ei.Este optiunea ei ca nu vrea sa isi publice poze cu fata si e de apreciat.daca le publica sigur nu mai aveai ce comenta in van,ca se vedea ca noi avem dreptate,nu tu.
    • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#27 protector841

protector841

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 70 Postari:
    • Inscris la:
      27 November 2017
  • Reputatie: 22

Postat 24 December 2017 - 04:49 PM

Multumim pt recenzie, însă cam subtire cu detaliile referitoare la domnișoara.
    Este de etnie, plinuta, varsta aproximativă ? Singurica in locație ? La fata cum e ?

De unde atatea detalii?Sa nu spui ca ai crezut.
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#28 protector841

protector841

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 70 Postari:
    • Inscris la:
      27 November 2017
  • Reputatie: 22

Postat 25 December 2017 - 01:37 AM

De unde atatea detalii?Sa nu spui ca ai crezut.

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#29 pulesteu

pulesteu

The Dark One

• VIP Member
    • 3290 Postari:
    • Inscris la:
      01 April 2013

Postat 27 December 2017 - 09:45 AM

Deci a fost amicul tau, nu tu. Nu a stat sa o futa din cate ai descris. Deci, de ce ne explici cum e , si ca noi nu stim, daca nu ati futut nici unul la ea ?
    Nu ai ce sa comentezi daca nu ai bifat. Si mai esti si ipocrit pe deasupra si ne explici ca noi facem review la misto cand tu nu ai facut NIMIC.
    Cand o sa lasi bani si futi, poti intra cu alti in polemici, nu fanteziile tale erotice de vampiri bazate pe telefonul fara fir de la tovarasul tau care btw are pretentii la 100 lei ora.

Aaa? Ca nu am chef eu sa fac recenzie regulamentara , aia e partea a doua.

Pune banul jos si povesteste din propria experienta, nu din frustrarea amicului tau care vrea sa futa la 100 de lei , calitate de 100 de euro.

Pulesteu,ar fi mai bine sa nu improsti cu noroi o persoana pe care nici macar nu ai vazut-o.Si te bazezi pe ce se spune in tirg.Ai scris o mizerie aici si ciuciuca are dreptate,ar trebui sa iti retragi cuvintele nasoale la adresa ei.Este optiunea ei ca nu vrea sa isi publice poze cu fata si e de apreciat.daca le publica sigur nu mai aveai ce comenta in van,ca se vedea ca noi avem dreptate,nu tu.

Am bagat faza cu "un prieten" tocmai ca sa nu ma fac de cacat. Mi se pare umilitor sa iau asemenea teapa. 

Insa acum mi-o asum. E o teapa pe care am mai luat-o. Cand aud de noutate cu review foarte bun incep sa gandesc cu pula si nu mai am discernamant. Ceea ce suna prea bine sa fie adevarat, probabil e fals.

Deci am fost, dar n-am ramas pentru ca e fix ca-n descrierea mea. Ar fi fost culmea sa stric pula pe asa aratare. Femeia are o slutenie de basm. Ma mir ca cineva ar plati ca s-o futa, dar pana la urma si alea de pe Zetari mai au clienti din cand in cand. Depinde la ce te raportezi.

Sunt multe pizde tipla pe site-ul asta care au fost intr-adevar improscate cu noroi si n-au sarit atatia cavaleri pe cal alb, ceea ce denota ca aveti un interes ascuns.

Mai ales tovarasul cu 5 posturi care imi atrage mie atentia.

• 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#30 petrepetre02

petrepetre02

VIP Member

• Membru Premium
    • 3966 Postari:
    • Inscris la:
      27 December 2010
  • Reputatie: 3417

Postat 27 December 2017 - 09:53 AM

Acum Pulesteanule chiar ca m-ai bagat intr-o mare ceata! La incepet ca ti-a zis un prieten cand de fapt zici ca ti-ai luat tu teapa si iti era rusine sa recunosti. Plus ceilalti doi incepatori care sunt in totala contradictie cu tine......Noi ceilalti ce se mai intelegem?

• 1
    Nu-i atat de dificil sa gasesti femeia visurilor tale. Dificil e s-o ascunzi de nevasta!

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#31 >troznitorul<

troznitorul

Nu conteaza cu cine te culci, ci lângă cine te trezești.

• >Serious Contributor<
    • 411 Postari:
    • Inscris la:
      31 May 2013
  • Reputatie: 568

Postat 27 December 2017 - 10:07 AM

Acum Pulesteanule chiar ca m-ai bagat intr-o mare ceata! La incepet ca ti-a zis un prieten cand de fapt zici ca ti-ai luat tu teapa si iti era rusine sa recunosti. Plus ceilalti doi incepatori care sunt in totala contradictie cu tine......Noi ceilalti ce se mai intelegem?

Du-te frate și încearcă! Ce riști, 100 lei? N-ai bani, împrumută-te sau încearcă și tu un crowdfunding. S-o găsi cineva să investească în tine....

• 0

#32 pulesteu

pulesteu

The Dark One

• VIP Member
    • 3290 Postari:
    • Inscris la:
      01 April 2013

Postat 27 December 2017 - 01:08 PM

Pai e si teapa de incepator. Am pus botul ca fraierul. Bine ca n-am fost suficient de fraier incat sa si raman.

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#33 petrepetre02

petrepetre02

VIP Member

• Membru Premium
    • 3966 Postari:
    • Inscris la:
      27 December 2010

Postat 08 January 2018 - 09:46 AM

Pai e si teapa de incepator. Am pus botul ca fraierul. Bine ca n-am fost suficient de fraier incat sa si raman.

Eu am ramas. Nu e nici pe departe asa cum o descrii. Asa ca balanta inclina in favoarea Troznitorului caruia ii dau dreptate in totalitate.

• 1
    Nu-i atat de dificil sa gasesti femeia visurilor tale. Dificil e s-o ascunzi de nevasta!

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#34 pulesteu

pulesteu

The Dark One

• VIP Member
    • 3290 Postari:
    • Inscris la:
      01 April 2013

Postat 08 January 2018 - 09:47 AM

Deci nu era o grasa oribila cu o varsta de peste 35 de ani?

Singura explicatie ar fi ca lucreaza mai multe pe acelasi numar.

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#35 petrepetre02

petrepetre02

VIP Member

• Membru Premium
    • 3966 Postari:
    • Inscris la:
      27 December 2010

Postat 08 January 2018 - 09:49 AM

Deci nu era o grasa oribila cu o varsta de peste 35 de ani?

Singura explicatie ar fi ca lucreaza mai multe pe acelasi numar.

E o tipa care aduce aminte foarte bine de conformatia fizica a Amandei, in plus e si dragutica si maxim de excitabila si dragastoasa! Si in acea locatie nu au cum sa stea 2......

Aceasta postare a fost editata de petrepetre02: 08 January 2018 - 09:49 AM

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#36 pulesteu

pulesteu

The Dark One

• VIP Member
    • 3290 Postari:
    • Inscris la:
      01 April 2013

Postat 08 January 2018 - 09:52 AM

Nu am fost la Amanda si nu stiu cum arata.

Cea pe care am vazut-o eu era o femeie inalta. Cred ca pe tocuri avea cam 1.80.

Masiva, deloc atragatoare, par lung, brunet.

Da, locatia e o camaruta si un hol. Eu n-am depasit holul, dar am vazut in camera un pat mare.

Ma rog, fiecare cu gusturile lui. Insa, avand in vedere ca am vazut-o, pot sa-mi spun parerea.

Daca are impresia ca i s-a facut o nedreptate, sa posteze niste poze mai detaliate. Asa se va vedea exact cum stau lucrurile.

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#37 fwlf

fwlf

Serious Contributor

• Maistru Curvar
    • 56 Postari:
    • Inscris la:
      04 March 2013
  • Reputatie: 94

Postat 09 January 2018 - 02:11 PM

Dragii Mosului (pe vechi),revin. Am fost la aceasta adresa,am vizitat "Monstrul din Loch Ness". Nu este cazul sa va panicati,nu este chiar asa.Intr-adevar,daca esti horny si ai o poveste in capul tau,s-ar putea sa te sperii,dar daca esti un om normal,cu asteptari si dorinte,s-ar putea sa fii surprins.Dupa o diseminare adulta,placut surprins. As recomanda aceasta experienta barbatilor (straight)45+.Locatia:9,ok,parcare la Mega,aproape ,peste drum. Fiinta 8 spre 9,depinde de prima reactie(maturitate),Actiunea,repet,mentin recomandarea 45+.De pret nu mai zic nimic,deja se  stie. Spor la treaba!

• 3

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#38 >troznitorul<

troznitorul

Nu conteaza cu cine te culci, ci lângă cine te trezești.

• >Serious Contributor<
    • 411 Postari:
    • Inscris la:
      31 May 2013
  • Reputatie: 568

Postat 17 January 2018 - 02:49 PM

Am recidivat la domniță și nu-mi pare rău. Ce să zic, a fost un futai pe cinste, care s-a lăsat și cu un squirt de toată frumusețea. Deci, ce să zic, recomand celor trecuți de o anumită vârstă, pentru care atitudinea contează mai mult decât ambalajul....

Dacă doriți însă 90-60-90 și față de înger, ați greșit numărul....

• 3

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#39 >amdintel<

amdintel

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 672 Postari:
    • Inscris la:
      03 August 2016
  • Reputatie: 174

Postat 29 January 2018 - 03:31 PM

Masaj relaxare
    Descriere anunţ

Masaj relaxare, rezerva-ti timp in fiecare zi pentru a-l petrece in compania propriei persoane si acorda-ti privilegiul de a beneficia de terapia masajului. Din acea multitudine diversificata alege-l pe cel potrivit;

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#40 petrepetre02

petrepetre02

VIP Member

• Membru Premium
    • 3966 Postari:
    • Inscris la:
      27 December 2010

Postat 30 January 2018 - 08:40 AM

Da, ea este in poze caci recunosc sanii si tapetul. Mentin parerea si recomandarea Troznitorului pentru cei cu bun simt care nu merg pentru sex sportiv si pentru sex de placere. Capabila de squirt daca stii sa gasesti acele puncte sensibile si sa o lasi sa conduca ostilitatile.

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi