Jump to content

Recommended Posts

• Replies 372
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Sta singurica pe la Mega Image de la Armeneasca, cumva pe str. Paleologu, o locatie interbelica, dar garsoniera curata, modesta, pat bun, baia cu dotările necesare. - Locatie- 7   Fata – e puțin v

Nu-mi sta in fire sa scriu recenzii imediat ce am vizitat o fata, insa de data aceasta voi face o exceptie.   Oarecum reticent, dupa ce am vazut recenziile trecute m-am gandit ca poate adevarul este u

Terminati ma odata cu circul asta, fiecare dintre voi are dreptate in felul sau, dar nu cred ca-i necesar sa jignim si sa ne contrariem! Intr-adevar, femeia este voluptoasa, e genul de femeie simpla d

Posted Images

Masaj relaxare pasional

stimati domni, acest anunt se adreseaza doar celor care accepta compania unei persoane voluptuoase si sunt in cautare de momente relaxante completate de multa pasiune. Doar cu amabilitatea si toata intelegerea dvs vom reusi o colaborare fructuoasa,

Detalii suplimentare

Furnizarea informatiilor telefonic a fost intotdeauna foarte detaliata si coerenta iar bunavointa dvs este foarte importanta asa ca :va rog respectuos sa nu deranjati cu vizita daca nu agreati persoanele voluptuoase si nu rezonati vizavi de companie!! Va rog respectuos sa nu deranjati cu vizita daca nu va incadrati in detaliile stabilite de comun acord!! Respectul reciproc clar va fi intotdeauna obligatoriu!!Stima si respect ptr tot ceea ce faceti in beneficiul meu.

• Like 1

Pare cam mare.

E voluptoasa,are sanii mari,burtica,o carne tare,dar cu siguranta e foarte profi,in comparatie cu multe doamne si domnisoare...vanzatoare de placeri. E blanda,face un masaj de vis,un super oral,doar squirt-ul e o pisare fortata pur si simplu. Are servicii peste multe pitipoance care se dau mari profesioniste. Cine are curiozitatea,va recomand,mergeti cu incredere,nu veti regreta.

• Like 1
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Salut, am fost eu dar nu va pot povesti ca as strica topicul grav. Tot ce ca pot spune este ca aceasta doamna nu este compatibila cu pustani atletici cu sange iute in instalatie. Poate ca cei de varsta apropiata cu dansa vad situatia din alta prisma si o pot aprecia.

Salut, am fost eu dar nu va pot povesti ca as strica topicul grav. Tot ce ca pot spune este ca aceasta doamna nu este compatibila cu pustani atletici cu sange iute in instalatie. Poate ca cei de varsta apropiata cu dansa vad situatia din alta prisma si o pot aprecia.

Da frate ele tre sa conserve energie pt urmatoru si nu toate duc un futai mai atletic
  • 3 weeks later...

Am vizitat-o si eu din nou pe Eva. Si am regasit la ea aceeasi atitudine binevoitoare si un GFE ridicat. Spre deosebire de alte fete ea chiar practica un sex de calitate si se vede ca pune pasiune. De cum am intrat pe usa ne-am imbratisat calduros, si au urmat sarutari patimase pana am ajuns in pat. Acolo Eva s-a intrecut pe sine insasi oferindu-mi un oral de vis, acompaniat de sarutari pe corp. Si acum mi-au ramas intiparite in memorie privirile pe care mi-le arunca in timp ce imi facea sex oral. La normal lucrurile nu puteau sa fie decat la superlativ. Am optat pentru pozitia misionar putand sa ne delectam in voie cu FK la greu. Dupa care am schimbat in capra, pozitie in care am si finalizat glorios. 

• Like 5