Sari la conținut

Blonda de lux 100% reala !!! convinge-te❣ 0721881703


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

ce prostii spun, le-am citit pe toate, se pare ca Anna sta cam rau cu GFE/atitudine (din ce zic colegii), in rest la corp zbarnaie :D

Si-a imbunatatit mult GFE-ul...eu i-am lasat o recenzie nu prea buna anul trecut. Saptamana trecuta am revenit la ea si am ramas placut impresionat. Revin cu o recenzie asap

Link spre comentariu

Si-a imbunatatit mult GFE-ul...eu i-am lasat o recenzie nu prea buna anul trecut. Saptamana trecuta am revenit la ea si am ramas placut impresionat. Revin cu o recenzie asap

 

Sincer ar trebui sa inteleaga fetele ca mare parte din decizia de a reveni, se datoreaza atitudinii/GFE oferite. Caci noi nu suntem brute/pietre, vrem si noi comporament placut/adecvat. 

 

Aspectul fizic nu e totul. eu cel putin as alege o plinuta cu GFE decat o bunaciune flegmatica :)

 

Asadar de apreciat ca a lucrat la capitoul asta. Oferind calitate primesti calitate :)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:TIMIȘOARA
  • Oras:TIMIȘOARA

Buna dragilor mai sunt in Timisoara doar 3 zile, daca va doriti sa ne cunoastem ma puteti contacta telefonic la nr 0735817828.

Va astept cu mare drag 💋💋💋💋💋

Link spre comentariu
Vizitator bull94
Reputație: 0

Anna daca ai topic deschis aici esti draguta si ne raspunzi si noua ? Vad ca ai aceleasi servicii afisate ca si ❤️Roxy❤️ . Tot tu esti ? Este tot topicul tau ? Cum ai programul? Accepti saruturi?

Cel mai probabil sunt colege...

Link spre comentariu
Vizitator bull94
Reputație: 0

Frumoasa, sexy, finuta, parfumata. 
O splendoare de fata.

Trebuie sa vad cum fac data viitoare sa o iau acasa....da, atat de faina este.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...