Sari la conținut

Blonda de lux 100% reala !!! convinge-te❣ 0721881703


Postări Recomandate

Scuze ca nu am apucat sa fac recenzia,dar nu am ajuns acasa.Voi detalia in continuare intalnirea cu domnisoara.

Sunat la ora 22 si programat pentru ora 23 ( se cere confirmare cu 20 de minute inainte). Purces spre locatie care se afla pe strada cu C.D Loga, fata  te indruma cu calmitate.Ajuns acolo imi deschide usa o fata blonda de o frumusete izbitoare si o constitutie superba imbracata in lenjerie.Nu imi venea sa cred ca urma sa fac sex cu o asemenea frumusete.Stabilit tarife,servicii: amenda 300 de lei pentru o ora cu doua finalizari ( nu mai tin minte cat costa o finalizare, deoarece eu mereu merg la ora ) Ca si servicii dispui doar de posibilitatea sexului protejat in ambele forme si cu finalizare in prezervativ- eu sunt adeptul sexului protejat lucru pentru care o apreciez foarte mult.Din pura curiozitate,desi imi era greu sa rezist am intrebat daca accepta sa ii se faca sex,iar raspunsul a fost afirmativ contra sumei de 50 de lei-eu nu o pot blama,deoarece nu am intrebat-o din cadrul discutiei telefonice,dar pentru siguranta mentionati si acest aspect daca doriti asa ceva.Desfasurarea actiunii a inceput cu un oral protejat foarte bine executat in opinia mea cu tente de deep si umed ( se aude sunetul acela specific de saliva).A continuat cu oralul pret de cateva minute pana cand i-am sugerat sa treaca LoT, unde s-a miscat de 10 ori si apoi putin doggystyle.Totul a culminat intr-o finalizare rapida, deoarece nu am putut sa ma abtin la o asemenea priveliste. De mentionat este faptul ca este o fata cuminte si receptiva: nu am avut niciodata impresia si nici nu m-a grabit sa trecem la normal.M-am improspatat si pe urma a urmat o discutie alaturi de ea in pat unde m-am simtit degajat:  este o fata deschisa, rade frumos, zambetul acela nu ai cum sa il uiti, e genul acela de zambet pe care ai putea sa stai o zi intreaga sa il privesti si sa nu te plictisesti.Discutia a avut o durata de 10-15 minute pana cand i-am sugerat sa trecem la al doilea numar.Al doilea numar a inceput cu acelasi oral,iar in cadrul acestui numar am schimbat mai multe pozitii:LoT,doggystyle,misionar.Fata se umezeste in mod natural + putina saliva. In timpul LoT i-am gustat sanii aceia medii,dar superbi (ea se plange ca sunt prea mici,dar eu cred ca doar afiseaza comportamentul tipic si constant de nemultumire feminina :)) )de asemenea consider ca silicoanele ar aduce un regres in cazul ei.M-a rugat in pozitia doggystyle si misionar sa nu dau prea tare ca o doare - pentru clarificare eu sunt putin mai dotat.Daca ii pot imputa un lucru este faptul ca uneori a mai restrictionat accesul cu ajutorul mainii,dar eu personal nu m-am simtit deranjat. Are un vagin cu un design superb si bine proportionat pe care il mangaiam in timp ce eu ma masturbam si o priveam- modalitate in care am si finalizat.

Aceasta recenzie are caracter strict subiectiv.

Multumesc.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:TM
  • Oras:TM

Hey,

 

Am fost la ea si... da, e ce trebuie!

E foarte placuta, zambeste/rade mult iar in actiune pune suflet!

Si da, de la usa cand am vazut-o am ramas socat ce frumoasa e! Cred ca m-am si balbait putin

 

Mie mi-a placut mult de tot!

 

Sfat: daca vreti ceva tanar si frumos mergeti dragilor ca nu mai sta foarte mult!

Cadou: 300 lei.

 

Cu ocazia asta o si pup

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator cozonacq
Reputație: 0

Hey,

Am fost la ea si... da, e ce trebuie!

E blonda? Am vazut ca in poze e blonda, da intreb ca am mai patit.

Daca e si blonda si frumoasa si zici ca mai pune si suflet... trebuie neaparat sa prind azi la pariuri :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bergstadt
  • Oras:Bergstadt

Vizitat domnita, amabila, te lasa pe tine sa iei initiativa, sa schimbi pozitii. Am luat o ora, 300 cadou.

E o placere doar sa o vezi cum merge, ma uitam dupa ea ca un copil la prajituri si dulceturi.

GFE 8 a fost destul de greu sa mentin un dialog, dar nici eu nu sunt genul vorbaret.

OP 10 nu credeam ca pot sa ma simt asa bine cu prez pus

NP 10 fata arata pe gustul meu din orice pozitie, da contre si am tot schimbat cateva pozitii

Locatie 10 apartament curat cu optiune pentru dus

Un minus - televizorul, au inceput stirile. Mi-a taiat tot filmul dupa finalizare, nu mai aveam chef de nimic si nu m-a trecut prin cap de la inceput sa schimbam pe canal de muzica. Am plecat dupa 40 minute.

 

Pentru ca am vazut postari pe forum despre cat de greu e sa stabilesti o ora pentru intalnire, las un feedback din partea ei:

"Majoritetea celor care suna nu vin"

 

Succes si vizite reusite va doresc!

Link spre comentariu
  • Oras:TM
  • Oras:TM

Vizitat domnita, amabila, te lasa pe tine sa iei initiativa, sa schimbi pozitii. Am luat o ora, 300 cadou.

E o placere doar sa o vezi cum merge, ma uitam dupa ea ca un copil la prajituri si dulceturi.

GFE 8 a fost destul de greu sa mentin un dialog, dar nici eu nu sunt genul vorbaret.

OP 10 nu credeam ca pot sa ma simt asa bine cu prez pus

NP 10 fata arata pe gustul meu din orice pozitie, da contre si am tot schimbat cateva pozitii

Locatie 10 apartament curat cu optiune pentru dus

Un minus - televizorul, au inceput stirile. Mi-a taiat tot filmul dupa finalizare, nu mai aveam chef de nimic si nu m-a trecut prin cap de la inceput sa schimbam pe canal de muzica. Am plecat dupa 40 minute.

 

Pentru ca am vazut postari pe forum despre cat de greu e sa stabilesti o ora pentru intalnire, las un feedback din partea ei:

"Majoritetea celor care suna nu vin"

 

Succes si vizite reusite va doresc!

 

Sau tot de la ea: "ma suna spre exemplu 10... si nu vine niciunul..." e aiurea...

E pacat ca acei aproximativ 10 nu stiu ce pierd... fiindca serios... chiar pierd!!! 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

I-am facut si eu o vizita.

E buna cu spume dar putin mai grasuta decat in poze ( ceea ce pentru mine a fost un plus).

E foarte amiabila si se pricepe la meserie. Cum a zis cineva mai sus OP-ul e fenomenal.

GFE - 8,

OP - 10,

NP - 10

 

Nu au fost probleme cu locatia sau de punctualitate.

Recomand.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila

cat mai sta?stii ceva?

Am vorbit eu cu ea la telefon, mai sta pana in 18 decembrie(cel putin asa mi-a zis).

Vreau sa-i fac o vizita zilele acestea si revin cu feedback.

Link spre comentariu
  • Oras:A Clockwork Orange
  • Oras:A Clockwork Orange

Da

Nume de scena Ana

 

acum este singura , s-a certat cu colega  (care era , de altfel, cam enervanta)

 Locatia: pe langa parcul Bucovina (acces de pe Torontalulului) -ap 1 cam curat

 Ana - arata nemaipomenit de bine intr-adevar frumoasa!

 Actiunea - f faina, este putin timida si daca nu ma insel pare ca se implica natural fara teatru, conversatie placuta , are simtul umorului, folosit putin si mobila din dotare :) si "tocurile" rosii :)

nu dau note ca ar fi prea mari. 

 

ramane doar pana in 18  si nu lucreaza "acasa" (la Buc) !!!

 

mie mi-a placut mult , e a 2 vizita si o mai "prind" o data pana pleaca :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila

Vizitat Ana vineri de dimineata,

Facut programare cu o zi inainte si la ora stabilita am mers la locatie, am asteptat vreo 5 minute pentru ca sogorul de dinainte a intarziat si a trebuit sa astept.

Intrat, facut cunostiinta cu Ana, o blonda frumoasa si tanara plina de viata, imbracata in lenjerie intima neagra si tocuri. M-am cerut la baie, primit prosop si am revenit in camera de actiune(ap. cu o camera, cada un pic murdara) si a inceput sa rada de faptul ca am primit un ditamai prosopul.

Am inceput sa o sarut pe sani, gat si trup, a raspuns cu mangaieri si miscari lascive, pus prezervativul si a trecut la oral.

La normal am schimbat trei pozitii, normal, ea pe spate cu picioarele la mine pe umeri si capra unde am si terminat(tind sa cred ca-i place ce face, a folosit propria saliva pentru a se umezi si cand o penetram se freca singura la pasarica).

note:

Locatie: ap. cu o camera, curat(mai putin cada de la baie) - 9.50

Domnisoara: tanara, frumoasa, un cur bestial  - 10.00

Oral: o suge, se implica, insa nu da atentie si coaielor -  9.00

Normal: se misca bine, da contre, sta cum o pui - 10.00

Cost: 150RON/30 min.

 

apropo, a mai fost si in februarie in Timisoara sper sa mai revina si anul viitor

de revenit clar, data viitoare 1 ora.

 

Multumesc Ana, stiu ca citesti forumul

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...