Sari la conținut

Tipa Simpatica 34 Ani 0761211999


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Chiar am citit ceva interesant aseară si mi-a rămas o frază în minte: "Daca cineva îți face un cadou și tu nu accepți, cui apartine acel cadou? Celui care voia să-l facă. "

Vă doresc o săptămână frumoasă, cel puțin la fel de frumoasă ca a mea. :*

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:-
  • Oras:-

Chiar am citit ceva interesant aseară si mi-a rămas o frază în minte: "Daca cineva îți face un cadou și tu nu accepți, cui apartine acel cadou? Celui care voia să-l facă. "

Vă doresc o săptămână frumoasă, cel puțin la fel de frumoasă ca a mea. :*

 

E de inteles cum o minte putina poate sa confunde cuvintele cu lucrurile materiale.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Si continuarea era :"La fel si cu orice insultă, mânie sau invidie. Când nu sunt acceptate continuă să aparțină celui ce le-a purtat. Poți alege să accepți orice cadou și să fii inclus în planurile altora sau să fii selectiv și să accepți doar acele cadouri care te ajută în creșterea ta" :*

  • Like 3
Link spre comentariu

Totusi este un site despre curve sau mno sexworkers sa nu fim dușmănosi ...

Dar ce nevoie avem sa filozofam aici unde e vorba doar de bani da de bani si curve ce intereseaza pe unii aria sau circumferinte cercului cand mergi la futut ???

Conteaza cateva chestii ...

Ce promite tanti cat cere si raportul intre ele plus raport calitate preț .

Foarte simplu pentru contribuabuini si greu de inteles de curvetele care sunt tari in clantză .

Bine ar fi sa fie legal si la noi si atunci stii o treaba analize lipte pe ușa de la intrare pret batut in cuie si servicii bine stabilite asa ca nu suni la una si dai peste bunica ei sau te suge 2 minute si drepti afară marș !!!

Eee asa are si statul roman de castigat 7 remorci de banet si oarecum e controlata treaba si mai sanatoasa .

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

@g82s,o spui din proprie experiență?

  • Like 5

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu stiu ce faceti voi de ziua îndrăgostiților :D , eu am zis că-mi iau o sticlă de coniac si un vibrator :) Anul trecut am ieșit de ziua indragostitilor și am mers la o petrecere anti-ziua îndrăgostiților, unde... Wtf, cum pana mea să agăți o tipă la o petrecere anti-love?

Orgoliul tipului a cam avut de suferit, dar cine l-a pus?

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...