Sari la conținut

Tipa Simpatica 34 Ani 0761211999


Postări Recomandate

Am avut rabdare si interes sa citesc tot topicul; femeia asta este inreresanta rau de tot.. pacat ca nu cauta sa se marite; printre o gramada de prosti (astia care merg la "curve, penale, muiste sa le dea sa le zapaceasca, sa plateasca 20 min si sa stea 2 ore") am vazut o gramada de recenzii bune, si chiar o sa incerc sa o intalnesc.. bine ca am vacanta mare si rabdare!!!

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

ÃŽn spiritul referendumului și în căutarea identității mele naționale, țin să vă anunț că de săptămâna viitoare voi avea varianta de masaj erotic, cu finalizare, și pentru femei :D

Sa inteleg ca nu stii inca daca esti bisexuala sau nu?😃😃😃
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Horoscopul zilei :)))

"Horoscop azi 6 octombrie 2018

S-ar parea ca azi te bucuri de mare trece la inima persoanelor de sex opus. Cand mai duios, cand mai bataios, te-ai putea bucura de un tonus bun si de suficienta incredere in fortele proprii incat sa iei cu asalt obiectul adoratiei tale. Probabil ca nu stai prea mult pe ganduri si mergi direct al tinta, fara sa-ti pui prea multe intrebari. Totusi, un comportament prea indraznet ori agresiv ar putea deranja."

:*

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

"Rolul tau social - rezultat

Mijlocul Cerului in astrograma ta se afla la: 27° 45' Varsator

 

Admiri oamenii inteligenti, cu viziuni originale, care tin mereu pasul cu noul, capabili sa lucreze cu grupari mari de oameni si sa fie placuti de acestia. Daca nu esti inca un astfel de om, poti sa devii unul! Pana atunci asta iti doresti: mai multa cunoastere, originalitate, obiectivitate, popularitate. Rolul tau social este acela de a reforma, de a inova, de a ajuta oamenii sa progreseze, de a pune bazele unui viitor mai bun. Asadar, cand ti se cere sa te implici intr-un grup, fa-o!" :D

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

@clipesc,ai vizitat-o,măcar o dată? Întrebări inteligente văd că știi să pui.

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Cliors,"autocorectul" telefonului ți-a stâlcit numele,te rog să mă ierți.

  • Like 3

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bună :*

Săptămâna aceasta voi fi la Brașov în zilele de vineri și sâmbătă.

 

Pentru că v-am anunțat modificări , este fair-play să vi le prezint:

- Nu mai am varianta de o finalizare deoarece nu sunt "pe repede înainte" :D

- Varianta de o oră cu două fin este 250 lei.

- Masajul de relaxare se poate doar la varianta de o oră de masaj de relaxare cu o fin prin sex la 200 lei/oră

 

Ca și noutate, de săptămâna viitoare voi începe să fac masaj erotic profesional :) , finalizarea va fi prin tehnici de masaj și nu labă.

Voi posta anunțul la secțiunea respectivă.

 

Iar de la sfârșitul lunii voi avea și varianta de epilare cu ceară :)

 

 

Programările se pot face în avans prin PM sau la numărul de telefon afișat la titul topicului în zilele în care sunt.

 

Vă mulțumesc pentru atenție și vă doresc o săptămână cel puțin la fel de frumoasă precum va fi a mea :* :* :*

Link spre comentariu
  • Oras:Undeva
  • Oras:Undeva

Masaj erotic profesional sounds very interesting!  What's your usual programme on Friday's?

 

 

 

 

Bună :*
Săptămâna aceasta voi fi la Brașov în zilele de vineri și sâmbătă.

Pentru că v-am anunțat modificări , este fair-play să vi le prezint:
- Nu mai am varianta de o finalizare deoarece nu sunt "pe repede înainte" :D
- Varianta de o oră cu două fin este 250 lei.
- Masajul de relaxare se poate doar la varianta de o oră de masaj de relaxare cu o fin prin sex la 200 lei/oră

Ca și noutate, de săptămâna viitoare voi începe să fac masaj erotic profesional :) , finalizarea va fi prin tehnici de masaj și nu labă.
Voi posta anunțul la secțiunea respectivă.

Iar de la sfârșitul lunii voi avea și varianta de epilare cu ceară :)


Programările se pot face în avans prin PM sau la numărul de telefon afișat la titul topicului în zilele în care sunt.

Vă mulțumesc pentru atenție și vă doresc o săptămână cel puțin la fel de frumoasă precum va fi a mea :* :* :*

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...