Sari la conținut

Tipa Simpatica 34 Ani 0761211999


Postări Recomandate

Vizitator bob000
Reputație: 0

Draga Monica esti o femeie exceptionala, azi am reusit intr-un final sa ajung iar la ea, si pot sa zic ca am ramas la fel de surprins  ca si prima data, poate mai surpins placut, pot sa zic ca pentru mine mine esti o femeie de nota 10 , ca si prestatie de nota 10, igiena la fel, o tipa de la care pleci foarte greu, mai ales atmosfera pe care ea a putut sa o creeze de nota 10. Daca nu ar fii existat GFE, cu siguranta ea l-ar inventat. Toata admiratia mea pentru planurile profesionale pe care vrei sa le urmezi si sper sa ne mai bucuri cu prezenta ta si pe viitor. Te pup si astept sa ne revedem din nou. :kiss3

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Eu încă o aştept în oraşul celor şapte coline,in frumosul târg al Moldovei,Iaşi

  • Like 5

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Draga Monica esti o femeie exceptionala, azi am reusit intr-un final sa ajung iar la ea, si pot sa zic ca am ramas la fel de surprins ca si prima data, poate mai surpins placut, pot sa zic ca pentru mine mine esti o femeie de nota 10 , ca si prestatie de nota 10, igiena la fel, o tipa de la care pleci foarte greu, mai ales atmosfera pe care ea a putut sa o creeze de nota 10. Daca nu ar fii existat GFE, cu siguranta ea l-ar inventat. Toata admiratia mea pentru planurile profesionale pe care vrei sa le urmezi si sper sa ne mai bucuri cu prezenta ta si pe viitor. Te pup si astept sa ne revedem din nou. :kiss3

:*
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Să ne trăiești întru mulți ani, multă sănătate și fericire alături de cei dragi și nu în ultimul rând alături de noi toți.

  • Like 4

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna, tot incerc sa ajung la tine de ceva timp dar nu reusesc. Am incercat sms, apeluri la diferite ore dar degeaba. Din pacate nu am acces la PM, putem stabili cumva o intalnire ?

 

Ms

Pasiune

Păi... Nu stiu ce sa-ti zic, pentru că de obicei raspund cel puțin la sms-uri. Asta dacă nu ești salvat cine stie cum în telefon.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

@sarpex,înainte de a întreba,ai citit ultimul răspuns dat de Monica? Dacă l-ai citit și totuși pui această întrebare,ai o problemă destul de gravă.Era bine ca înainte de a posta întrebarea să consulți un copil de grădiniță pentru a-ți explica care sunt zilele de la sfârșitul unei săptămâni. Nu-i târziu nici acum,sper să ai prin preajmă un copil amabil.

  • Like 6

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bună. Am ajuns :*

Țin să vă anunț că singurele variante în care ne vom fute-n draci... limitați :) , op, np, sunt:

-150 lei o fin, 30 min

-250 lei 2 fin sau o oră.

 

Dacă doriți masaj de relaxare și/sau erotic găsiți detalii aici:

 

https://nimfomane.com/forum/topic/109873-ofer-timp-energie-pasiune/page-2?do=findComment&comment=5263240

 

Acestea fiind spuse, vă doresc o săptămână excelentă :*post-88053-0-65910700-1541588774_thumb.jpg

post-88053-0-50925400-1541588803_thumb.jpg

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...