Sari la conținut

Tipa Simpatica 34 Ani 0761211999


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sunt o păcătoasă : beau, fumez, înjur, imi place pula de mor, îmi place să fut ( să fiu o curvă, mai pe românește, dar nu una proastă ci care taxează cât de cât decent), sunt narcisistă, mă iubesc si îmi ador fiecare părticică de corp, dacă aș avea o pulă care să aibă inteligența emoțională artificială mi-aș explora toate părțile corpului cu o pasiune de nedescris, făcând acel minunat click.

Dacă nu ai coaie, dacă nu știi ce vrei, nu mă suna că nu ai ce cauta la mine!

 

post-88053-0-39789600-1545393816_thumb.jpgpost-88053-0-61128300-1545393857_thumb.jpg

 

:*

  • Like 6
Link spre comentariu

Salut,te-am provocat odata referitor la lista neagra,ai evitat subiectul,cum se ajunge pe acea lista,sunt unul din ei,nu am facut niciodata programare,nu ne-am cunoscut,fa-ma te rog sa inteleg pe ce criterii o formezi. Nu tin neaparat sa vin la tine,dar pur si simplu vreau sa vsd unde am gresit,sa fi sunat vreo data sa intrebat preturile si serviciile? Multumesc

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sunt o păcătoasă : beau, fumez, înjur, imi place pula de mor, îmi place să fut ( să fiu o curvă, mai pe românește, dar nu una proastă ci care taxează cât de cât decent), sunt narcisistă, mă iubesc si îmi ador fiecare părticică de corp, dacă aș avea o pulă care să aibă inteligența emoțională artificială mi-aș explora toate părțile corpului cu o pasiune de nedescris, făcând acel minunat click.

Dacă nu ai coaie, dacă nu știi ce vrei, nu mă suna că nu ai ce cauta la mine!

 

attachicon.gif20181221_134629.jpgattachicon.gif20181221_134547.jpg

 

:*

 

 

Frumoasa descriere! Trebuie sa facem click! Este un must :)

Link spre comentariu

De acord cu tine numai ca, repezit cum esti, nu mai faci deosebirea intre Mercedes, Peugeot si Tata...cand vei avea o recenzie la aceasta tipa(din ce citesc, nici nu te a primit), vei avea credibilitate in ceea ce scrii pe acest topic Apoi, poti face comparatie cu PUF urile de care faci vorbire!

 

Perfect amice , vad ca esti unul dintre care o idolatrizeaza pe demoazela , ma bucur ca te afli in acel "grup restrans" al d-nei Nomaci . Sincer ma lasa rece daca sunt sau nu in grupul dumneaei .

Ideea mea care n-ai inteles-o este ca ati ajuns cu totii sa va implicati sentimental intr-o arie in care sentimentele nu-si au rostul . Curvele sunt curve , ele vor bani ; nu sunt amantele voastre . Singura relatie sentimentala pe care o vad e cea dintre bani si sex , iar preturile la Brasov sunt OVERRATED  fata de alte zone iar vina este numai a noastra si nici nu facem nimic in acest sens 

Fratilor ne meritam soarta :)))

Pe undeva ma bucur ca sunt femei ca d-na Nomaci care au inteles foarte bine acest aspect si il exploteaza la maxim :))))   

pe de alta parte ....Norocul nostru este ca nu toate sunt ca ea ...

 

Succesuri maxime 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Tin să precizez câteva aspecte:

1. Sunt o domnișoară, nu doamnă :P ;

2. Prețurile mele sunt medii, asta în cazul în care nu ai răsfoit forumul sau publi zilele astea;

3. Ce mama mea ai cu mine? Pe bune? Tot în lista aia nașpa ești, și după cum bine văd, nu degeaba;

4. Du-te și promovează-ți fetele și lasa-mi topicul în pace că eu nu fac concurența nimănui. Crezi că dacă mă discreditezi pe mine vor merge domnii la 150/300 sau cine stie cât?

5. Sunt constantă, vin 2-3 zile pe săptămână si voi veni, fie că-ți place tie, fie că nu.

6. După un an de zile în care am avut 150/200, tu imi sari în cap că am făcut 250 ora?

7. Eu sunt mai mult decât o amantă. Oricum tu nu ai cum sa stii si nici nu vei afla.

 

Cam atât. Vă mulțumesc pentru atenție și vă doresc weekend plăcut :*

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Tu domnișoară, imi pare rau dar cuvântul asta pt.tine trebuie bifat la timpul trecut.

Si încă o dată vedem ca o femeie poate face minuni: muții începe sa vorbească, orbii să vadă și invalizii să se miște. :) :) :)

 

PS: acesta este un pamflet și trebuie tratat ca atare.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Tu domnișoară, imi pare rau dar cuvântul asta pt.tine trebuie bifat la timpul trecut.

DOMNIȘOÁRĂ, domnișoare, s. f. Termen de politețe pentru o fată (sau o femeie nemăritată); duduie. ◊ :D

 

"Tu, domnișoară? ... restul e poveste"

 

Sunt o duduie simpatică și posed un simt al umorului extraordinar :P

Din păcate, generațiile tinere sunt generații pierdute. Nu tu umor, nu tu bun-gust, nu tu o conversație inteligentă, nu tu futut ca lumea... cred că va trebui să îmi adaug o nouă regulă: mă adresez doar domnilor peste 38 de ani. :) :) :)

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator gogu2017
Reputație: 0

ce noroc pe mine :),am 41, fuck me Monica, pt.cine nu o cunoaște...domnișoara este chiar un spirit interesant, te fute ea, fără nici o exagerare, este puțin obositoare, dar se acceptă, sociabilă și chiar simpatică.

 

o tipă f mișto, asa că pt. frustrați...sictir :)

Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

referitor punctul 7 😅😅😅 realizezi ca asta ar insemna sa nu mai raspunzi niciodata la un numar strain .Oricand te pot apela de pe alt numar si sa stabilim o intalnire

Poti schimba numarul de telefon, dar omul din spatele lui, tot ala ramane 😃😃😃😃
  • Like 3
Link spre comentariu

Eu chiar am fost la tipa asta...

Cred ca își da totuși silință prea mult sa fse facă plăcută...este sufocanta...nu tace...a venit după mine in baie când făceam dus...a venit după mine când ma cacam și stătea acolo și imi povestea nu mai știu ce tâmpenii ...

Ce-i drept te fute bine !

Link spre comentariu

Eu chiar am fost la tipa asta...

Cred ca își da totuși silință prea mult sa fse facă plăcută...este sufocanta...nu tace...a venit după mine in baie când făceam dus...a venit după mine când ma cacam și stătea acolo și imi povestea nu mai știu ce tâmpenii ...

Ce-i drept te fute bine !

. Pai tocmai asta e tu nu ai citit ca se plânge ca nu simtul umorului nu futut bine,etc tu te duci sa te fute ea sau o futi tu,ca nu înțeleg .
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:pe la noi
  • Oras:pe la noi

Perfect amice , vad ca esti unul dintre care o idolatrizeaza pe demoazela , ma bucur ca te afli in acel "grup restrans" al d-nei Nomaci . Sincer ma lasa rece daca sunt sau nu in grupul dumneaei .

Ideea mea care n-ai inteles-o este ca ati ajuns cu totii sa va implicati sentimental intr-o arie in care sentimentele nu-si au rostul . Curvele sunt curve , ele vor bani ; nu sunt amantele voastre . Singura relatie sentimentala pe care o vad e cea dintre bani si sex , iar preturile la Brasov sunt OVERRATED  fata de alte zone iar vina este numai a noastra si nici nu facem nimic in acest sens 

Fratilor ne meritam soarta :)))

Pe undeva ma bucur ca sunt femei ca d-na Nomaci care au inteles foarte bine acest aspect si il exploteaza la maxim :))))   

pe de alta parte ....Norocul nostru este ca nu toate sunt ca ea ...

 

Succesuri maxime 

Amic cu mine vei fi cand vom merge impreuna la futut; exclus.Hai, totusi, sa ti explic unele chestii, desi am fost un finut spunandu ti numai " repezit":

1. in primul rand esti anafabet economic ca si altii ce fac referire la preturi; in capitalism exista una dintre cele mai  importante categorii economice, se numeste piata, in aceasta speta particulara fiecare gagica din domeniu impreuna cu clienti ei(care sunt in numar de n, mai mare sau mai mic) constituie o mica piata de servicii, deci, ea indiferent cum se numeste, Monica,Ana, Eva, cum vrei tu, este jumatate ca importanta in balanta aceasta, iar clientii, jumatatea cealalta. Asa ca numai ea isi poate da seama daca este overrated sau dimpotriva, pt ca eu sau tu suntem cantitate relativ insignifianta in aceasta micropiata(n-1 sau n-2 din cealalta jumatate), daca intelegi.Ar mai fi o varianta,dar ai fi naiv, daca nu prost de a dreptul sa crezi ca poti sa determini pe cineva scriind aici balarii sa si micsoreze tariful ca vrei tu atunci cand are clienti suficienti sau sa i influentezi pe potentialii clienti ce au tot n motive subiective de a alege ceva sau altceva, chiar fara sa se raporteze esential la pret  uneori.

2. m ai determinat sa ti replic si din al II lea motiv la fel de enervant: esti vehement si dai sentinte fata de cineva ce nu ai vizitat si nici nu te a primit(mai bine ai gandi de ce), ceea ce ai facut si cu mine(numai cu sentintele si vehementa), sper ca nu vrei sa ma futi si pe mine :laugh2 

3. nu mi replica, ca mi voi baga pula in gura ta direct, evident numai virtual din cauza pct ului 4., ca oricum am depus  mult efort sa ti raspund, asa de dimineata

4. bafta la dat si la luat la buci, eu nu te pot rezolva ca s 100% hetero, altfel te as fi satisfacut gratis ca si eu prefer ieftin

  • Like 4
Link spre comentariu

Amic cu mine vei fi cand vom merge impreuna la futut; exclus.Hai, totusi, sa ti explic unele chestii, desi am fost un finut spunandu ti numai " repezit":

1. in primul rand esti anafabet economic ca si altii ce fac referire la preturi; in capitalism exista una dintre cele mai  importante categorii economice, se numeste piata, in aceasta speta particulara fiecare gagica din domeniu impreuna cu clienti ei(care sunt in numar de n, mai mare sau mai mic) constituie o mica piata de servicii, deci, ea indiferent cum se numeste, Monica,Ana, Eva, cum vrei tu, este jumatate ca importanta in balanta aceasta, iar clientii, jumatatea cealalta. Asa ca numai ea isi poate da seama daca este overrated sau dimpotriva, pt ca eu sau tu suntem cantitate relativ insignifianta in aceasta micropiata(n-1 sau n-2 din cealalta jumatate), daca intelegi.Ar mai fi o varianta,dar ai fi naiv, daca nu prost de a dreptul sa crezi ca poti sa determini pe cineva scriind aici balarii sa si micsoreze tariful ca vrei tu atunci cand are clienti suficienti sau sa i influentezi pe potentialii clienti ce au tot n motive subiective de a alege ceva sau altceva, chiar fara sa se raporteze esential la pret  uneori.

2. m ai determinat sa ti replic si din al II lea motiv la fel de enervant: esti vehement si dai sentinte fata de cineva ce nu ai vizitat si nici nu te a primit(mai bine ai gandi de ce), ceea ce ai facut si cu mine(numai cu sentintele si vehementa), sper ca nu vrei sa ma futi si pe mine :laugh2

3. nu mi replica, ca mi voi baga pula in gura ta direct, evident numai virtual din cauza pct ului 4., ca oricum am depus  mult efort sa ti raspund, asa de dimineata

4. bafta la dat si la luat la buci, eu nu te pot rezolva ca s 100% hetero, altfel te as fi satisfacut gratis ca si eu prefer ieftin

 

Amic cu mine vei fi cand vom merge impreuna la futut; exclus.Hai, totusi, sa ti explic unele chestii, desi am fost un finut spunandu ti numai " repezit":

1. in primul rand esti anafabet economic ca si altii ce fac referire la preturi; in capitalism exista una dintre cele mai  importante categorii economice, se numeste piata, in aceasta speta particulara fiecare gagica din domeniu impreuna cu clienti ei(care sunt in numar de n, mai mare sau mai mic) constituie o mica piata de servicii, deci, ea indiferent cum se numeste, Monica,Ana, Eva, cum vrei tu, este jumatate ca importanta in balanta aceasta, iar clientii, jumatatea cealalta. Asa ca numai ea isi poate da seama daca este overrated sau dimpotriva, pt ca eu sau tu suntem cantitate relativ insignifianta in aceasta micropiata(n-1 sau n-2 din cealalta jumatate), daca intelegi.Ar mai fi o varianta,dar ai fi naiv, daca nu prost de a dreptul sa crezi ca poti sa determini pe cineva scriind aici balarii sa si micsoreze tariful ca vrei tu atunci cand are clienti suficienti sau sa i influentezi pe potentialii clienti ce au tot n motive subiective de a alege ceva sau altceva, chiar fara sa se raporteze esential la pret  uneori.

2. m ai determinat sa ti replic si din al II lea motiv la fel de enervant: esti vehement si dai sentinte fata de cineva ce nu ai vizitat si nici nu te a primit(mai bine ai gandi de ce), ceea ce ai facut si cu mine(numai cu sentintele si vehementa), sper ca nu vrei sa ma futi si pe mine :laugh2

3. nu mi replica, ca mi voi baga pula in gura ta direct, evident numai virtual din cauza pct ului 4., ca oricum am depus  mult efort sa ti raspund, asa de dimineata

4. bafta la dat si la luat la buci, eu nu te pot rezolva ca s 100% hetero, altfel te as fi satisfacut gratis ca si eu prefer ieftin

 

Voi fi scurt pentru ca deja am poluat topicul stimabilei :

   1.nivelul tau de exprimare lasa mult de dorit , daca nu esti capabil sa intretii o conversatie fara jigniri si argumente concrete , imi dau seama de limitarile tale , ( stii cum se spune prosul daca nu-i fudul parca nu e prost destul ) prin urmare nu am sa intru in detalii pe partea economica ca oricum esti pe nicaieri 

  2. daca tot simti nevoia si  vrei sa-mi spui ceva in privat te invit sa deschiizi topic dedicat separtat si sa-ti exprimi frustrarile liber Sincer mi-e rusine de rusinea ta sa port o asemenea conversatie in public , esti mult prea patetic si limitat , imi pare rau 

 

Si cu asta am incheiat discutia aici

Cu scuzele de rigoare fata de d-na Nomaci  

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...