Sari la conținut

Tipa Simpatica 34 Ani 0761211999


Postări Recomandate

  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Eu nu arăt bine, arăt mai bine decât alte tipe de varsta mea, dar totuși nu arăt bine. 90% din experiența trăită alături de mine se datorează atitudinii mele față de persoana care se afișează goală în fața mea.

Acesta este adevărul și stiu că sună ciudat.

Daaa...mai ales datorita "menghinei" 😃😃😃

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Eu nu arăt bine, arăt mai bine decât alte tipe de varsta mea, dar totuși nu arăt bine. 90% din experiența trăită alături de mine se datorează atitudinii mele față de persoana care se afișează goală în fața mea.

Acesta este adevărul și stiu că sună ciudat.

uneori senzatia resimtita de atingerea obrazului pe un san cald alaturata unei imbratisari si sprijinul genunchiului pe o coapsa moale face mai mult decat o ejaculare in prezervativ

Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Si dacă din motive tehnice se prelungește finalizarea până la 25 min. mă taxezi pt.o ora sau cum s-a făcut 20 min.ma opresti din actiune.

Este simplu...iti iei o ora!😃😃😃😃

Chiar nu ai nimerit persoana...@monica nu sta cu ochi pe ceas, dar din pacate...mai sunt si unii care ar vrea sa faca sex doua ore la pret de jumatate.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Si dacă din motive tehnice se prelungește finalizarea până la 25 min. mă taxezi pt.o ora sau cum s-a făcut 20 min.ma opresti din actiune.

Te opresc și îți zic: " Gogule, ai o problemă. Dacă mai ai nevoie de mine e musai să mă plătești. Stii că de când ai decis că-ți place pizda ai plătit într-un mod sau altul pentru ea, nu-i așa? "
  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...