Sari la conținut

Tipa Simpatica 34 Ani 0761211999


Postări Recomandate

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

nu va contrazic. Am uitat unde am fost la "tipa simpatică". mie nu mi-a părut babă. era ok, doar că a fost nepotrivire de caracter. și m-a dat afară, neterminat. Asta este, a durat prea mult și s-a inflamat. ea, nu pusi :). nu contează, mie mi-a lăsat impresia de femeie superioară. dar sa nu poluam topicul. sunt fete gârlă, bani sa fie și dorință. acum cu , covidul asta nenorocit sunt mai precaut. mame, familion, pot apărea chestii nașpa rău. vorbesc din experiența personală,  după un chef cu doua fete și doi tipi, eu fiind unul, celălalt s-a dus acasă și a murit de covid masa, tacsu și sorasa. anul trecut. covid avea una din tipe, dar nu a zis nimic.  bafta băieți

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 4 ore, andreibv a spus:

Nu mai aberație pe aici cu tot felul de căcaturi și de filme proaste..... Doamna care are acest topic este foarte ok!!!

Ești tu fii-su sau ce? Eu îți spun experiența mea. E ok pt tine. Pt mine nu!!! E o bătrânica cu caracter infect cu locații mizerabile și cu atitudine de mare “jmechiera”

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 01.02.2022 la 16:38, sarpetine a spus:

Ești tu fii-su sau ce? Eu îți spun experiența mea. E ok pt tine. Pt mine nu!!! E o bătrânica cu caracter infect cu locații mizerabile și cu atitudine de mare “jmechiera”

Bună.

Se pare că ai acumulat multe frustrări! 

Te simți precum scrii? Bătrân, mizerabil și cu atitudine de mare jmecher?  

Citește Ciuma stacojie, de Jack London, și vei afla mai multe despre scursurile umane, categorie din care faci și tu parte. 😉

Poate data viitoare vei fi mai original! 🤫

Link spre comentariu
Acum 5 ore, newage a spus:

Bună.

Se pare că ai acumulat multe frustrări! 

Te simți precum scrii? Bătrân, mizerabil și cu atitudine de mare jmecher?  

Citește Ciuma stacojie, de Jack London, și vei afla mai multe despre scursurile umane, categorie din care faci și tu parte. 😉

Poate data viitoare vei fi mai original! 🤫

Eu îți recomand, Mariana Draga, sa citești postările tale trimise in stare avansată de ebrietate. Amuzant modul in care vrei sa pari ba doamna, ba curva, ba intelectuala însă amandoi știm ca poate doar la curva te încadrezi…nici măcar prostituata. Și nu te jignesc cu nimic și nici nu urmăresc sa te jignesc însă in ultimele 4-5 pagini e definiția caracterului tău pe care cel mai probabil l-ai hrănit cu mizeria definita in cartea citită de tine… 

Asta a fost tot! Drop the mic!

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 07.02.2022 la 14:52, swiftkey123 a spus:

Și un nr dr telefon sa îmi fac programare de acuma 😅😅

Numărul de telefon este cel din titlul topicului, dar nu este în funcțiune. Îl voi testa într-una din zilele următoare să văd dacă mai este "valabil". 😅

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Bună seara!

Din păcate, vă "trag clapa" weekendul acesta pentru că mi-a venit "mărțișorul" 😅

Faceți cunoștință cu Duo 😁

Duo posedă, printre multe calități, după cum vă puteți imagina, două calități care îl fac imbatabil:

1. Stă cum îl pun  ❤ (datorită ventuzei enorme)

2. Se mișcă cum îl îndrum 💚 (doar cu micuțele AAA)

Bineînțeles că are și defecte:

1. Nu vorbește ( oricum vorbesc eu și pentru el), doar mârâie puțin 😅

2. Trebuie încălzit 😅

Așa că îmi voi face de cap cu el în următoarea perioadă. Dacă va fi așa cum îmi imaginez, se va prostitua doar cu mine 😍  și îl cumpăr și pe fratele lui mai mare! 

Să aveți grijă de voi! 😘😘😘

  • Haha 2
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde
Acum 12 ore, newage a spus:

Bună seara!

Din păcate, vă "trag clapa" weekendul acesta pentru că mi-a venit "mărțișorul" 😅

Faceți cunoștință cu Duo 😁

Duo posedă, printre multe calități, după cum vă puteți imagina, două calități care îl fac imbatabil:

1. Stă cum îl pun  ❤ (datorită ventuzei enorme)

2. Se mișcă cum îl îndrum 💚 (doar cu micuțele AAA)

Bineînțeles că are și defecte:

1. Nu vorbește ( oricum vorbesc eu și pentru el), doar mârâie puțin 😅

2. Trebuie încălzit 😅

Așa că îmi voi face de cap cu el în următoarea perioadă. Dacă va fi așa cum îmi imaginez, se va prostitua doar cu mine 😍  și îl cumpăr și pe fratele lui mai mare! 

Să aveți grijă de voi! 😘😘😘

😁 ce spui tu, e ca painea fara sare.😁😁

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

DUO....sau cum se zice : mana este cel mai bun prieten al omului.  Din pacate , la vremurile astea nenorocite parca incepe sa fie adevarat. Ce ma intriga pe mine este cum de. In sensul ca ai zice ca la o femeie frumoasa si desteapta roiesc pretendentii.  In fine, ma bag si eu in seama. Vroiam sa scriu mai multe dar am renuntat. Salutari

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...