Sari la conținut

sasa21


Postări Recomandate

  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Stimata doamna (VT), cred ca in Job description la domnia ta e trecuta sarcina de serviciu <pus botu'> (desigur complementar cu <pus curu' la bataie>, precum si <ruptu' pizdii>), la mine nici intr-un caz, asa incat sa stim despre ce vorbim, pardon madame.

 

"<pus curu' la bataie>, precum si <ruptu' pizdii>"

Tinand cont ca penisul tau nu poate ajunge să aibă aceleasi plăceri avute de mine care se răspândesc in tot corpul si mă fac să ma simt mai vie prin senzațiile diverse ce practic le simt cum îsi ating apogeul fix in creierul meu si-s încrezătoare că dobândesc o anume inteligență in acest mod...putem concluziona că percepția nu-ti este decat a franjurilor ce imaginar ti s-au întipărit in subconstientul tau ca fiind de fapt doar penisul tau cel păgubit, ce de asemenea poate semnifica in fapt o ruptură care-ti permite să ramai asa in bezna necunoscutului opunandu-te yin-ului meu ce-aduce lumină si pace.

 

Ce eee aici maaaaaaai credeti ca sunteti la piata oameni buni?Topicul meu nu are nevoie de astfel de discuti la nivel de gradinita :no2 :no2 :no2 .Pisic te rog sa iei niste masuri daaa ce aicea ma trebuie sa iau moderare asa se vede sa va cureti de pe topicul meu gelosilor!!!!haideti fetelor cu recenzii nu fiti artiste ascunse dupa scena :laugh2 :laugh2 :hihat

Vezi aici!

https://nimfomane.com/forum/topic/69818-o-saptamana-in-valcea-0731670030/page-105

Eu te depășesc si lumea mi-aduce totul mie, nici nu mai e necesar sa fiu vreo artistă cand sunt altii care gratuit imi joacă!

Asa ca nu-ti mai pierde vremea sa te plângi si cum se zice, stii tu...puncte, puncte. Ai ce face!

 

Sa fie inchis topingul fetei! Sa ramana curat! :D

Tu esti prea rău si văd ca nu te lasi nimănui...Semeni un pic cu #annona, cred că o stii dar ea are curajul unei femei care-si cunoaste eleganța...tu esti bărbat si ironia-ti va masca întotdeauna doar obiectul acela care-ti iese-n afară si de care nu poți o clipă face abstracție.

 

Na, o scurtă analiză a stării de fapt...si puteți relua de-acum off-topicul linistiti si fără mine!

  • Like 8
  • Minus 14
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Ne-a citit pe toti... =))

 

Ne-a citit, asa-i ... da' a si scris, acuma ca ce a scris nici ea insasi nu intelege, asta-i cu totul alta poveste.

Vazand si orele la care rabufnesc aceste "ganduri profunde", cand si infirmiera de la Balaceanca s-a bagat in camaruta ei pentru un somn pe furis, este oarecum explicabil.

Ma intreb cat a "cotizat" sa primeasca pat la Balaceanca in saloanele care au acces la Wi_Fi.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Ne-a citit pe toti... =))

Cu cea mai mare placere 😀😈
  • Like 7
  • Minus 16
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Spiritului Suprem si a inteligentei corpului meu ce coexistă in mine! 😅😅😜ðŸ˜ðŸ˜ŽðŸ˜ðŸ˜

  • Like 6
  • Minus 17
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Posibil ca laser-ul ala sa ii fi prajit si creierii. =))

Posibilitățile tale din gândire sunt destul de limitate asa că pastreaza-ti emanatia imputita pentru alte domnisoare care am observat ca adora raspunsurile tale. Ti-am vorbit eu treburi, ne-am tutuit cumva? Tupeu de fraier...

  • Like 5
  • Minus 17
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Te-ai prins :)) Femeia a dus arta sexului la rang de filozsofie.

 

Gresit, VT (recte VisTantric) a coborat filosofia (bine, la ea totul are un prefix, recte pseudo) la nivelul organului pentru sexul ... anal, adica a dus-o in zona curului.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Gresit, VT (recte VisTantric) a coborat filosofia (bine, la ea totul are un prefix, recte pseudo) la nivelul organului pentru sexul ... anal, adica a dus-o in zona curului.

😂😂😂😂😂
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Gresit, VT (recte VisTantric) a coborat filosofia (bine, la ea totul are un prefix, recte pseudo) la nivelul organului pentru sexul ... anal, adica a dus-o in zona curului.

Nu există nici o coborâre mincinosule, ci din contră...si nu eu am inventat respectiva filozofie numită tantrism, eu doar ma bucur de faptul ca pot sa descopăr fără absolut nici o mijlocire.
  • Like 14
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Nu există nici o coborâre mincinosule, ci din contră...si nu eu am inventat respectiva filozofie numită tantrism, eu doar ma bucur de faptul ca pot sa descopăr fără absolut nici o mijlocire.

 

Si eu te iubesc VT!

 

P.S.: dar de la distanta ... si doar uneori!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Si eu te iubesc VT!

 

P.S.: dar de la distanta ... si doar uneori!

Sunt de acord cu ce zici, dar ca fapt îți zic...să pastrezi iubirea pentru tine, nu-mi plac astfel de gesturi. O privire frumoasă m-a tintuit locului in pragul ușii in urmă cu câteva minute si am făcut un schimb foarte drăguț si chiar excitant, încât m-a amuzat cum acel bărbat a inceput sa-mi implore un sărut si promisiunea unei întâlniri...ca un adolescent. Cred că stie că sunt "pe bani", e un oras mic.... Aceasta nu înțelegi tu...eu sunt cea care spera ca tocmai distanța sa te liniștească!

PS. Spune cel mult ca ti-e drag sau dor...că si mie mi se întâmplă, stiu cum e.

  • Like 11
  • Minus 3
Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

Sunt de acord cu ce zici, dar ca fapt îți zic...să pastrezi iubirea pentru tine, nu-mi plac astfel de gesturi. O privire frumoasă m-a tintuit locului in pragul ușii in urmă cu câteva minute si am făcut un schimb foarte drăguț si chiar excitant, încât m-a amuzat cum acel bărbat a inceput sa-mi implore un sărut si promisiunea unei întâlniri...ca un adolescent. Cred că stie că sunt "pe bani", e un oras mic.... Aceasta nu înțelegi tu...eu sunt cea care spera ca tocmai distanța sa te liniștească!

PS. Spune cel mult ca ti-e drag sau dor...că si mie mi se întâmplă, stiu cum e.

Draga Vistantric.Cred ca un luna Mai o sa ajung in Bucuresti si chiar vreau sa ajung la tine,si sa te muncesc un pic,sa faci si tu o recenzie ca o femeie satisfacuta!!!!Pana atunci te pup unde vrei tu!!! :laugh2  :puppykiss

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...