Sari la conținut

sasa21


Postări Recomandate

  • Oras:Error 404: Not found.
  • Oras:Error 404: Not found.

Draga Vistantric.Cred ca un luna Mai o sa ajung in Bucuresti si chiar vreau sa ajung la tine,si sa te muncesc un pic,sa faci si tu o recenzie ca o femeie satisfacuta!!!!Pana atunci te pup unde vrei tu!!! :laugh2  :puppykiss

Păi nu este în Vâlcea. Locația este pusă la derută?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Ea e omniprezenta. :)

De dragi ce-mi sunteți...si azi am fost in Brasov, Constanța si Ploiesti si a fost genial! Nu m-am asteptat la asa ceva, sincer...Orgasmul nu se mai termina, zici ca mi-l furase si mi-l ținea undeva, la orice miscare a penisului vibram...iar el se oprea din ce in ce mai des stiind că la el, finalizarea se apropia si-apoi nu mai are nimic de facut. Nici macar nu a apucat sa-mi faca cunnilingus... De-aceea incerc eu sa fiu cuminte in întâlniri!
  • Like 12
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Adica stai precum scandura? :laugh2

Cum adică, explica-mi? 😃

Hm, dar stiu că îmi pusesem în gand sa-i dau un pic din calmul meu deoarece mi-am amintit că la anterioara intalnire l-am observat cateva momente agitat...Intr-un an am reusit sa strang doi in Valcea, cei mai calmi oameni...aproape la fel ca mine, iar el este unul dintre ei! Dar nu trebuia sa fac gestul, sa ofer...

  • Like 12
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Adica nu te misti, voiam sa spun ca stai o papusa gonflabila. Adica trebuie sa-ti puna cineva oglinda la gura ca sa realizeze de esti vie sau nu!

...Si ce se-ntâmplă atunci? 😈

  • Like 12
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

De dragi ce-mi sunteți...si azi am fost in Brasov, Constanța si Ploiesti si a fost genial! Nu m-am asteptat la asa ceva, sincer...Orgasmul nu se mai termina, zici ca mi-l furase si mi-l ținea undeva, la orice miscare a penisului vibram...iar el se oprea din ce in ce mai des stiind că la el, finalizarea se apropia si-apoi nu mai are nimic de facut. Nici macar nu a apucat sa-mi faca cunnilingus... De-aceea incerc eu sa fiu cuminte in întâlniri!

 

Sa o luam domol:

-Ramnicu Valcea - Brasov = 3 ore;

-Brasov - Constanta = 4 ore & 24 minute;

-Constanta - Ploiesti =2 ore & 56 minute.

TOTAL (deplasare cu autoturismul) = 10 ore & 20 minute

NOTA: timpii de deplasre sunt conform distanta.ro

 

Intrebare: orgasmul l-ai avut cumva in masina de la zdruncinaturile provocate de starea execrabila a drumurilor?

Ca in circumstantele date (expuse de tine) nu vad cand a intervenit si sexul.

 

P.S.: VT, spor in continuare!

Sunt convins ca poti si mai mult>

 

P.P.S.: Te iubesc in continuare!

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

... cand zbori pe matura ... distantele si timpul se masoara altfel :laugh2 . Parerea mea  :hihat

 

Keysere, cu toata condescendenta, aici trebuie sa te corectez.

Zborul pe matura e apanajul vrajitoarelor, or VT nu e asa ceva.

VT zboara pe vise, mon cher!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Keysere, cu toata condescendenta, aici trebuie sa te corectez.

Zborul pe matura e apanajul vrajitoarelor, or VT nu e asa ceva.

VT zboara pe vise, mon cher!

... mie de mic copil imi placeau vrajitoarele ... chiar eram indragostit (sau ceva pe acolo ... ca aveam 6-7 ani, sau mai putin chiar) de eroina principala a unui serial ... Samanta o tipa cu nasul cârn ... asa ca in subconstient o asimilez pe Vis cu imaginea Samantei. 

 

P.S.

http://www.imdb.com/name/nm0000548/?ref_=tt_cl_t1

http://www.imdb.com/title/tt0057733/?ref_=fn_al_nm_1a

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

... mie de mic copil imi placeau vrajitoarele ... chiar eram indragostit (sau ceva pe acolo ... ca aveam 6-7 ani, sau mai putin chiar) de eroina principala a unui serial ... Samanta o tipa cu nasul cârn ... asa ca in subconstient o asimilez pe Vis cu imaginea Samantei. 

 

P.S.

http://www.imdb.com/name/nm0000548/?ref_=tt_cl_t1

http://www.imdb.com/title/tt0057733/?ref_=fn_al_nm_1a

Ce vraji a mai facut nevasta mea (traducerea romaneasca). Fain serial  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

... mie de mic copil imi placeau vrajitoarele ... chiar eram indragostit (sau ceva pe acolo ... ca aveam 6-7 ani, sau mai putin chiar) de eroina principala a unui serial ... Samanta o tipa cu nasul cârn ... asa ca in subconstient o asimilez pe Vis cu imaginea Samantei. 

 

P.S.

http://www.imdb.com/name/nm0000548/?ref_=tt_cl_t1

http://www.imdb.com/title/tt0057733/?ref_=fn_al_nm_1a

 

Aia era blonda, cunosti ce inseamna blondele, alea nu le pot avea cu filosofia, in schimb VT e roscata ... ehehe, alta poveste.

Si aparte de filosofie, sa nu uitam, rosu este culoarea pasiunii fara margini!

 

P.S.: V.T., chiar daca nu ti-ai mai facut simtita prezenta pe acest topic, iti soptesc ceva: inca te mai iubesc!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Aia era blonda, cunosti ce inseamna blondele, alea nu le pot avea cu filosofia, in schimb VT e roscata ... ehehe, alta poveste.

Si aparte de filosofie, sa nu uitam, rosu este culoarea pasiunii fara margini!

 

P.S.: V.T., chiar daca nu ti-ai mai facut simtita prezenta pe acest topic, iti soptesc ceva: inca te mai iubesc!

Dacă dragostea e fără margini poate te mai opresti din a imi mai zice ca ma iubesti... Asa că prefer sa mai astept!
  • Like 12
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Padure
  • Oras:Padure

Un om bine dotat ca sasa21 cu 18 cm in dotare care a reusit sa impresioneze doua femei profesioniste care fac sex zilnic plateste pentru sex? Daca e asa de grozav de ce nu faceti sex fara sa va plateasca?

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Un om bine dotat ca sasa21 cu 18 cm in dotare care a reusit sa impresioneze doua femei profesioniste care fac sex zilnic plateste pentru sex? Daca e asa de grozav de ce nu faceti sex fara sa va plateasca?

Pentru ca are si bani dotatul asta,si plus e pasiunea lui sa plateasca pentru sex,are si gratis daca esti curioasa si inca cate.... :laugh2  :slap2 ps:poate nu e  18 poate e  19-20 cm, si groasa,nu am masurat niciodata da daca esti curioasa.....te las draga :laugh2  :atm

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Stimate colege..ieri am fost vizitata de sasa21,o experienta frumoasa .Domn cu bun simti si cei 7 ani de acasa,cu simtul umorului ,are tot ce ii trebuie deci eu sper sa ne mai intalnim..:* :*

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Stimate colege..ieri am fost vizitata de sasa21,o experienta frumoasa .Domn cu bun simti si cei 7 ani de acasa,cu simtul umorului ,are tot ce ii trebuie deci eu sper sa ne mai intalnim.. :* :*

cu siguranta draga,si data viitoare incerc sa fiu si mai bun poate primesc ceva note ca sa stiu si eu care este nivelul la care ma aflu.... :blushing2  :kiss3

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator guru_
Reputație: 0

Pentru ca are si bani dotatul asta,si plus e pasiunea lui sa plateasca pentru sex,are si gratis daca esti curioasa si inca cate.... :laugh2 :slap2 ps:poate nu e 18 poate e 19-20 cm, si groasa,nu am masurat niciodata da daca esti curioasa.....te las draga :laugh2 :atm

Hai ca te-ai stricat...

Nu are 18, poate 19-20, zici tu, basca este și groasa... și insisti ca nu ai măsurat! Ești topograf de meserie!?

 

Tu o lași!? Ea te lasă... vezi ca încurci raporturile de munca...

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Pentru ca are si bani dotatul asta,si plus e pasiunea lui sa plateasca pentru sex,are si gratis daca esti curioasa si inca cate.... :laugh2  :slap2 ps:poate nu e  18 poate e  19-20 cm, si groasa,nu am masurat niciodata da daca esti curioasa.....te las draga :laugh2  :atm

 

 

Hai ca te-ai stricat...

Nu are 18, poate 19-20, zici tu, basca este și groasa... și insisti ca nu ai măsurat! Ești topograf de meserie!?

 

Tu o lași!? Ea te lasă... vezi ca încurci raporturile de munca...

 

http://nimfomane.com/forum/user/237884-adlunarex/  

 

Chiar daca a scris la profil ca este femeie acest user este mascul. Asa ca vedeti ce faceti cu masuratul, cu alea alea. 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

cu siguranta draga,si data viitoare incerc sa fiu si mai bun poate primesc ceva note ca sa stiu si eu care este nivelul la care ma aflu.... :blushing2  :kiss3

Stimate colege..ieri am fost vizitata de sasa21,o experienta frumoasa .Domn cu bun simti si cei 7 ani de acasa,cu simtul umorului ,are tot ce ii trebuie deci eu sper sa ne mai intalnim..:* :*

Da, da, dăi și note, ii trebe la sasa21 să promoveze top =))))))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Da, da, dăi și note, ii trebe la sasa21 să promoveze top =))))))

Tu esti amic bun al lui sasa21 acesta?

  • Like 5
  • Minus 35
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...