Sari la conținut

Atentie!! 0748694876 o cioara periculoasa


Postări Recomandate

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

 

Atentie la aceasta cioara!

Un coleg a sunat, a fost, nu i-a placut si a plecat.

Acum escroaca pune anunturi pe telegraf cu numarul lui de telefon.

 

Una din solutii: evitati a suna acest numar de telefon!

Deci asa arata anuntul pus de scorpie cu nr de telefon al clientului.

post-66259-0-01853800-1512042794_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Banat de Orange46
  • Oras:Banat de Orange46

fum ..fara foc.....Sa intelegem ca ,curva posteaza aiure??...Chiar sa mult tip are curva sa isi bata capul(nu ca ar avea ceva)..doar este curva...nu academician doctor IT....dor suge pula si o baga in ea pe banii..se vinde

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Prea mult 5 lei pentru un litru de benzina pentru o asemenea scursura. Este suficient ca s-a născut sub semnul ciorii și a fost dotata și cu o minte sclipitoare. Are karma grija de ea.

 

/sarcasm on

PS: Nu sunt rasist dar nu îmi plac țiganii.

/sarcasm off

  • Like 2
Link spre comentariu

Eu unu am fost la ea si a fost ok mam simtit ok este curatenie discretie. Dar nu cred ca fata aia baga anuntu la bulangi aiurea fara motiv. Din spusele ei am inteles ca mai sant jigodi care vine si vrea cu 2 lei multe si pleaca si vorbeste si murdar si cred ca are dreptate si nui este ceoara sa nu mai facem discriminari asa ca daca naveti bani stati acasa si fa o laba sanatoasa pana luati salariu bafta si nu mai vorbiti aiurea

Link spre comentariu

Esti un bulangi fraiere vezi ca toata ziua stai pe saituri ca nai ce face treca lucrrzi la paza si treca de plictiseala scri si tu ca nai ce face. Esti un mare bou. Si sa imi bag pula in mata si in morti mati daca esti un smecher hai sa stam amandoi de vorba sa ne intalnim daca chiar esti barbat si daca imi bag pula in mata esti obligat sa imi zici tata. Paznic ce esti lache sugeo in continuare

Link spre comentariu

Seamana cu mata cand imi suge pula pardon la toti care comentati aiurea care naveti ce face sa imi sugeti pula care naveti loc de pula mea si de fata aia. Ce barbati santeti de supt pula mea si mamele voastre sa o suga cu pofta si morti vostri si daca aveti copii sai fut in cur si sa le dau sperma sa o bea bafta

Link spre comentariu

Seamana cu mata cand imi suge pula pardon la toti care comentati aiurea care naveti ce face sa imi sugeti pula care naveti loc de pula mea si de fata aia. Ce barbati santeti de supt pula mea si mamele voastre sa o suga cu pofta si morti vostri si daca aveti copii sai fut in cur si sa le dau sperma sa o bea bafta

Link spre comentariu
  • Oras:madagascar
  • Oras:madagascar

dobitocul asta nici numele nu stie sa si-l scrie....ce a prins si el din zbor...scuze din inot....cioara borata....daca te dai la el si este singur...se pune in genunchi sa suga pula!!!prostule alecxandru....se scrie cu CS adica alecsxanru....baga-ti-ai pula in MA-TA!!!!!

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Seamana cu mata cand imi suge pula pardon la toti care comentati aiurea care naveti ce face sa imi sugeti pula care naveti loc de pula mea si de fata aia. Ce barbati santeti de supt pula mea si mamele voastre sa o suga cu pofta si morti vostri si daca aveti copii sai fut in cur si sa le dau sperma sa o bea bafta

Te-ai activat, handicapato?

Ce treaba au mamele in "joculetul" asta, otreapo? Te iei de copii, de familie , mai mare saracia pe capul tau.

Mars , jigodie ordinara!!!

Link spre comentariu
  • Oras:madagascar
  • Oras:madagascar

Eu unu am fost la ea si a fost ok mam simtit ok este curatenie discretie. Dar nu cred ca fata aia baga anuntu la bulangi aiurea fara motiv. Din spusele ei am inteles ca mai sant jigodi care vine si vrea cu 2 lei multe si pleaca si vorbeste si murdar si cred ca are dreptate si nui este ceoara sa nu mai facem discriminari asa ca daca naveti bani stati acasa si fa o laba sanatoasa pana luati salariu bafta si nu mai vorbiti aiurea

ASA ESTE ...sunt BULANGI SI JIGODI....ai dreacului sa fie ei...se leaga de CEOARA !! cum de isi permit??mai si VORBESTE MURDAR....ce aveti? va lua-ti de natiunea conlocuitoare???discrimina-ti??? se poate asa ceva???

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

Te-ai activat, handicapato?

Ce treaba au mamele in "joculetul" asta, otreapo? Te iei de copii, de familie , mai mare saracia pe capul tau.

Mars , jigodie ordinara!!!

 

ASA ESTE ...sunt BULANGI SI JIGODI....ai dreacului sa fie ei...se leaga de CEOARA !! cum de isi permit??mai si VORBESTE MURDAR....ce aveti? va lua-ti de natiunea conlocuitoare???discrimina-ti??? se poate asa ceva???

 

Lasati-l in pace, pe astia ii rapune foamea repede  :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator cavadoro
Reputație: 0

Seamana cu mata cand imi suge pula pardon la toti care comentati aiurea care naveti ce face sa imi sugeti pula care naveti loc de pula mea si de fata aia. Ce barbati santeti de supt pula mea si mamele voastre sa o suga cu pofta si morti vostri si daca aveti copii sai fut in cur si sa le dau sperma sa o bea bafta

Hoo, Pasa , hoo, maria ta,

Ce pula mea te umfli asa!?

 Ce? Ti-am bagat calul pe gat!?

Futu-te-n gura sa te fut!

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...