Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:ulm
  • Oras:ulm
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

este reala ! Am reusit sa vb cu ea la tel intr-un tarziu..asta ca nu rasp la toate apelurile pt ca nu are timp asa mi a zis..pozele sunt ale ei reale uneori are locatie alteori nu ..este slim destul de inalta sani foarte mari curata ca si varsta apreciez cam 39-40 bruneta e ok pt un milf..vb frumos iti da detalii singura probl ca face numai op si np...mi s a parut ca vrea sa multumeasca clientul chiar daca se vede faptul ca nu are prea mare vechime in meserie..locuieste undeva langa pitesti atunci cand nu este in oras.eu m am intalnit cu ea in oras dupa discutia telefonica fiind curios sa o vad si ea fiind in zona. dupa care am fost la un hotel..tarif 100 fin op np fara niciun fel de graba ..note nu dau dar asa cum am spus e destul de ok la anii ei trup frumos epilata ..cu op mai greu dar merge !

Momente vesele va doresc !

  • Like 7
Link spre comentariu
Vizitator elvisxxx80
Reputație: 0

Am sunat si eu din curiozitate..fara succes insa, de multe ori intra casuta vocala dupa care suna si nu raspunde nimeni, i-am dat si mesaj dar degeaba, nici un semn..deci eu unul zic..pass :))

Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

este reala ! Am reusit sa vb cu ea la tel intr-un tarziu..asta ca nu rasp la toate apelurile pt ca nu are timp asa mi a zis..pozele sunt ale ei reale uneori are locatie alteori nu ..este slim destul de inalta sani foarte mari curata ca si varsta apreciez cam 39-40 bruneta e ok pt un milf..vb frumos iti da detalii singura probl ca face numai op si np...mi s a parut ca vrea sa multumeasca clientul chiar daca se vede faptul ca nu are prea mare vechime in meserie..locuieste undeva langa pitesti atunci cand nu este in oras.eu m am intalnit cu ea in oras dupa discutia telefonica fiind curios sa o vad si ea fiind in zona. dupa care am fost la un hotel..tarif 100 fin op np fara niciun fel de graba ..note nu dau dar asa cum am spus e destul de ok la anii ei trup frumos epilata ..cu op mai greu dar merge !

Momente vesele va doresc !

 

 

Salut,nu stiu sincer cu cine te ai intalnit tu, dar sigur nu cu cea care are anuntul....sunat si eu doamna si intr un final a raspuns,sta pa la suseni.Indemnat de vocea placuta de la tel,m am dus acolo sa ne intalnim. Cand ajung am ramas surprins de ce am gasit😂😂😂😂😂,cea mai darapanata casa,ea era cu fes,fular peste fes,fular la gura,i se vedeau doar ochii,o gaina de blana(aia facea toti banii) si cizme. Mi a cazut fata cand am vazut o.....deci frate nu stiu cu cine te ai vazut tu dar nu cu cea din poze sigur...puteai tu sa o duci la orice salon si n aveai cum sa o faci sa arate ca in poze.....iar ca concluzie,anuntul respectiv este o mare vrajala,iar daca nu ma credeti faceti o vizita😂😂😂😂😂

Spor.....

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...