Sari la conținut

Salon Amore Iasi 0752488860 locatie si fete noi!


Postări Recomandate

Vizitator p1ctorul
Reputație: 0

Salon Amore vă așteaptă intr-o locatie discretă si eleganta, cu 4 maseuze profesioniste care vă vor oferi momente de răsfăț suprem!

Detalii legate de preturi, locatie si poze cu fetele :) !

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Nu am . Dorm in casele altora
  • Oras:Nu am . Dorm in casele altora

Termin o frate cu salonul lu aiurel ceaurel. Nu le ia frate nimeni cu japca la supt pula pana nu cauta ele anturaj . Sunt atatea fete cuminti care si vad de patratica lor, merg linistite la facultate etc. Astea de se pling is niste muiste care au cautat anturaj cu diverse personaje si au primit ce au cautat.... o muie

Link spre comentariu
Vizitator p1ctorul
Reputație: 0

Termin o frate cu salonul lu aiurel ceaurel. Nu le ia frate nimeni cu japca la supt pula pana nu cauta ele anturaj . Sunt atatea fete cuminti care si vad de patratica lor, merg linistite la facultate etc. Astea de se pling is niste muiste care au cautat anturaj cu diverse personaje si au primit ce au cautat.... o muie

Ai dreptate partial, dar sunt si tipe care o fac datorita situatiei financiare precare de care dispun. Pana la urma, banul conteaza in zilele noastre.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Detalii legate de preturi, locatie si poze cu fetele :) !

Ședința este de o oră și include masaj de relaxare, body massage, stimularea și finalizarea prin atingeri sau prin sarutari.

 

Masaj erotic(prin atingeri) 160 ron

Masaj thailandez(prin sărutări) 200 ron

Masaj thailandez cu dus asistat 250

Masaj thailandez in jacuzzi 350 ron

Show erotic cu 2 maseuze 400 ron

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Si cum arata fetele ?

Si unde are salonu asta locatie ?

Si cam ce preturi practicati ?

Dvs sunteti domnisoara cu marketing ul ?

Ședința este de o oră și include masaj de relaxare, body massage, stimularea și finalizarea prin atingeri sau prin sarutari.

 

Masaj erotic(prin atingeri) 160 ron

Masaj thailandez(prin sărutări) 200 ron

Masaj thailandez cu dus asistat 250

Masaj thailandez in jacuzzi 350 ron

Show erotic cu 2 maseuze 400 ron

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Asta e salonu' lu' Aurel moșu. Jmecheru care îl doare in pix de miliție ?

 

Adică,royal,monamor iași,amore,toate au acelasi patron ?

Buna seara. Nu vad care ar fi relevanta acestei afirmații. Dar, pentru a va liniști, domnul sus menționat nu deține această locație. O seara frumoasa.
Link spre comentariu
  • Oras:Nu am . Dorm in casele altora
  • Oras:Nu am . Dorm in casele altora

Au mai revenit dintre domnișoarele vechi,dar și cele noi sunt drăguțe. Va așteptăm să le cunoașteți.

Adica pozele s din amintiri ? Din trecut ? Sau de actualitate ?
Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

Nu era o remarca negativa. Doar ca nu am gasit i ca domnisoarele din poze. A nu se i telege gresit, sunt si unele mai dragute si altele mai putin dragute. Dupa gusturi. Dar mai demult parca era mai interesanta selectia.

Intradevar trebuie sa revin

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

 

Nu era o remarca negativa. Doar ca nu am gasit i ca domnisoarele din poze. A nu se i telege gresit, sunt si unele mai dragute si altele mai putin dragute. Dupa gusturi. Dar mai demult parca era mai interesanta selectia.

Intradevar trebuie sa revin[/quote

Va așteptăm cu multă plăcere.

Link spre comentariu

Buna seara, astăzi lucrează Ema, Diana și Eva.

Aveti un website ceva in care sa vedem fetele care lucreaza in ziua respectiva + pozele lor ?? Ceva asemanator cu website-ul salonului Finesse? Domnul Aurel? Ce ziceti ? Investiti €250 pentru asa ceva pentru clientii dv.?

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Aveti un website ceva in care sa vedem fetele care lucreaza in ziua respectiva + pozele lor ?? Ceva asemanator cu website-ul salonului Finesse? Domnul Aurel? Ce ziceti ? Investiti €250 pentru asa ceva pentru clientii dv.?

Avem și site,insa informații zilnice se găsesc pe pagina de Facebook al salonului sau Adina Ioana.

  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...