Sari la conținut

Tipa "stilata" - Sex in masina - 0730792117 si 0735894849


Vizitator borfas

Postări Recomandate

  • Oras:Sa fie usor de ajuns
  • Oras:Sa fie usor de ajuns

ahahahahahahahahahahahahaha coordonatele la restaurant ok le aveti ? ca tot trage una sa ne vedem acolo si eu sunt pudic sa o intreb unde e...scade stofa de golan :(

 Sa nu fie in Eforie Nord...

 

Soseaua Mangaliei, Nr. 71, Restaurant Pizza OK

Phone: +40 241 580 804 
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Antioquia, Medellin
  • Oras:Antioquia, Medellin

 

 Sa nu fie in Eforie Nord...

 

Soseaua Mangaliei, Nr. 71, Restaurant Pizza OK

Phone: +40 241 580 804 

 

da-ti-ar dumnezeu sanatate, aia e, sa vezi ce-i rup chizdaaaaaaaaaaaaaaa, nu cred ca ma pune pe fuga pana-n nord ca-mi baaaaaaaag pula

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Sa fie usor de ajuns
  • Oras:Sa fie usor de ajuns

Kriti, bro, lasa autodescurajarea! Poate merita! Din propria experienta, si cu "+" si cu "-", as vedea partea plina a paharului.  Sa zicem ca nu iese nimic ( e teapa sau nu-ti place, etc.)...ai pierdut o ora sau doua.... si niste bani de semintze!!! DAR daca iese superbine? ?? Numai gandu' ala  de dupa (" doamne, ce era sa ratez eu!" ) te face sa te simti altfel, zic eu...

Link spre comentariu
Vizitator cenzurat
Reputație: 0

Buna sunt Mara vrei sa ne cunoastem Atunci nu ezita sa ma contactezi nu raspund la sms sau nr private nu fac deplasarii Pregnant girl for you

 

 

 

 

----

 

si mai e cica si bortoasa

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Antioquia, Medellin
  • Oras:Antioquia, Medellin

Kriti, bro, lasa autodescurajarea! Poate merita! Din propria experienta, si cu "+" si cu "-", as vedea partea plina a paharului.  Sa zicem ca nu iese nimic ( e teapa sau nu-ti place, etc.)...ai pierdut o ora sau doua.... si niste bani de semintze!!! DAR daca iese superbine? ?? Numai gandu' ala  de dupa (" doamne, ce era sa ratez eu!" ) te face sa te simti altfel, zic eu...

am o varsta, cat sa mai joc in deplasare ?! :)) 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Sa fie usor de ajuns
  • Oras:Sa fie usor de ajuns

Asta cu jucatul in deplasare eu o vad ca la TV pe Discovery, cand un mascul isi marcheaza teritoriul de vanatoare, :snap Cu alte cuvinte....tu decizi unde sa lasi marca "Cici was here". Spor! :hihat

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna sunt Mara vrei sa ne cunoastem Atunci nu ezita sa ma contactezi nu raspund la sms sau nr private nu fac deplasarii Pregnant girl for you

 

 

 

 

----

 

 

si mai e cica si bortoasa

Pai eu nu ti.am zis ca e gravida cu un tigan mai mic . Acuma vedeti care e tatal :))
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...