Sari la conținut

Tipa "stilata" - Sex in masina - 0730792117 si 0735894849


Vizitator borfas

Postări Recomandate

  • Telefon: Sa-mi sugi pula!
  • Oras:Kayseri
  • Telefon: Sa-mi sugi pula!
  • Oras:Kayseri

Buna multumesc pentru recenziile bune multumesc pentru recenzia facuta de felix001 merg si in alta parte dragule dar tin mult la igienă și de asta nu mai merg la căsuțe sau la toate bordelele si in primul rand la locația voastră am avut surpriza sa fiu filmată pe ascuns...

Si pentru Abcdfgradu dragule daca am fost deacord sa îți fac oral pentru 50 lei asta am făcut-o de buna placere ca ai spus că nu ai finanțe meai vorbit frumos si nam vrut să te dezamăgesc dar pentru recenzia facuta de tine nu mai fac acte de caritate nici chiar la băieți care sunt de treaba fapt din cauza nesimțiri tale

Se fac niste angajari la Unicef ! faci des acte de caritate?

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Buna multumesc pentru recenziile bune multumesc pentru recenzia facuta de felix001 merg si in alta parte dragule dar tin mult la igienă și de asta nu mai merg la căsuțe sau la toate bordelele si in primul rand la locația voastră am avut surpriza sa fiu filmată pe ascuns...

Si pentru Abcdfgradu dragule daca am fost deacord sa îți fac oral pentru 50 lei asta am făcut-o de buna placere ca ai spus că nu ai finanțe meai vorbit frumos si nam vrut să te dezamăgesc dar pentru recenzia facuta de tine nu mai fac acte de caritate nici chiar la băieți care sunt de treaba fapt din cauza nesimțiri tale

 

Defapt am facut doar o afirmatie "cam scump 100 lei pt un oral in masina." Mi-ai propus 50 lei si sa parchez undeva intre blocuri...nu merci :). Spor! Incearca sa-ti gasesti o locatie :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna multumesc pentru recenziile bune multumesc pentru recenzia facuta de felix001 merg si in alta parte dragule dar tin mult la igienă și de asta nu mai merg la căsuțe sau la toate bordelele si in primul rand la locația voastră am avut surpriza sa fiu filmată pe ascuns...

Si pentru Abcdfgradu dragule daca am fost deacord sa îți fac oral pentru 50 lei asta am făcut-o de buna placere ca ai spus că nu ai finanțe meai vorbit frumos si nam vrut să te dezamăgesc dar pentru recenzia facuta de tine nu mai fac acte de caritate nici chiar la băieți care sunt de treaba fapt din cauza nesimțiri tale

 

Pai din moment ce ai poze si filmari cu fata care le trimiti pe whatsapp ce mai conteaza o filmare pe ascuns? :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Intre vecini
  • Oras:Intre vecini

Defapt am facut doar o afirmatie "cam scump 100 lei pt un oral in masina." Mi-ai propus 50 lei si sa parchez undeva intre blocuri...nu merci :). Spor! Incearca sa-ti gasesti o locatie :)

Pai si pana la urma te-ai bagat la o fisa corect? degeaba o arzi nevinovat ca ai cazut in patimile necuratului :no2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Pai si pana la urma te-ai bagat la o fisa corect? degeaba o arzi nevinovat ca ai cazut in patimile necuratului :no2

nu as fi zis nu, dar mi-a dat block pe wapp cand i-am spus ca nu mi se pare in regula sa stam chiar in parcarea blocului.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Am prins ieri rosu la semafor la ICIL, eram prima mașină... când o vad pe copilița asta, că tipă nu pot să-i spun, aștepta sa traverseze... Are maxim-maximorum 15 ani. Si nici ciucametele ăla cu care se tot giugiulea, așteptând sa se facă verde, nu părea major... Mă uitam la ea și ma gândeam, n-ai cum sa futi asa ceva dacă ești om matur, e pur și simplu o copilă...

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator cenzurat
Reputație: 0

nu as fi zis nu, dar mi-a dat block pe wapp cand i-am spus ca nu mi se pare in regula sa stam chiar in parcarea blocului.

mie mi-a dat block cand am fost de acord cu sex in masina. E dusa cu capul :)
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Intre vecini
  • Oras:Intre vecini

voi nu sunteti sanatosi la bila cu copila asta bag pl..poate va gasesc la miez de noapte la tv ca ati violat un underage ca fata nu o fii proasta sa zica ca sugea pula pe bani, o sa zica ca a fost fortat, nu ar fii prima =))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...