Sari la conținut

‭(0735) 381 092‬


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Asa e

Numai cu preturi de 150, uneori 200 pe glonț.

Da-o naibii de treaba.Nu e piata asta pentru Ploiesti

Si in al doilea rand astea nu merita nici 80 pe fin.

Am dat si 200, 250 si 300 pe fin in Bucuresti, dar pe modele, pe fete care se implica si te fac sa te simti bine.Cu locatie spre lux, baie curata, geluri de dus, prosoape curate, pat mare, saltea buna.

 

Nu sunt pretentios acum, dar s-a ajuns ca fetele sa ne primeasca cu prosoape folosite, ude, patul care scartaie, fete grabite, doar sa ia banii si nu se face asa in meseria asta.

 

Si noi avem o parte din vina

Ca le dam cat cer

Si vorba colegului @titusenior

Gasesc 2-3 fraieri pe zi au incasat 600 lei.

 

De ce sa vorbesc aiurea sunt cateva fete in oras (nu dau nume sa se zica ca fac reclama) care chiar isi fac treaba sa se sinta clientul bine si la 100 lei pe fin si la 150.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste

Asa e

Numai cu preturi de 150, uneori 200 pe glonț.

Da-o naibii de treaba.Nu e piata asta pentru Ploiesti

Si in al doilea rand astea nu merita nici 80 pe fin.

Am dat si 200, 250 si 300 pe fin in Bucuresti, dar pe modele, pe fete care se implica si te fac sa te simti bine.Cu locatie spre lux, baie curata, geluri de dus, prosoape curate, pat mare, saltea buna.

 

Nu sunt pretentios acum, dar s-a ajuns ca fetele sa ne primeasca cu prosoape folosite, ude, patul care scartaie, fete grabite, doar sa ia banii si nu se face asa in meseria asta.

 

Si noi avem o parte din vina

Ca le dam cat cer

Si vorba colegului @titusenior

Gasesc 2-3 fraieri pe zi au incasat 600 lei.

 

De ce sa vorbesc aiurea sunt cateva fete in oras (nu dau nume sa se zica ca fac reclama) care chiar isi fac treaba sa se sinta clientul bine si la 100 lei pe fin si la 150.

 

Da nume, de ce sa nu dai, sau deschide topic la dg.

Nu fi egoist... tu vrei sa le pastrezi doar pt tine :)?

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Am dat eu o fuga ieri pana la ea. Sun la 0735381092, raspunde o voce destul de placuta, imi spune preturile 150 finalizarea si 250 ora, zona nord, strada cibinului. Ma deplasez acolo, o sun, imi zice sa mai astept...mai stau putin...ma suna ea dupa vreo 10-15 minute si incepe sa ma ghideze spre bloc cu un ton al vocii destul de ridicat, nefiind chiar amabila :)

Ii atrag atentia sa vorbeasca frumos ca nu ne tragem de sireturi aici...ma rog, intru la ea, nu arata rau e destul de inalta, sanii frumusei, dar o fata sictirita si plictisita. Iarasi un ton cam iritat hai in camera.

Ma descult, mergem in camera care nu arata prea bine fie vorba intre noi...vine vorba de oral neprotejat, hopa cica sa-i mai dau 50 lei pentru serviciul asta..deja a fost cam mult pentru mine zic hai ca plec ca sa nu te mai incurc aici...ca ma pis pe pretentiile tale si pe fata ta plictisita...in timp ce ma duc sa ma incalt vine cu o super oferta ca ma suge fara prezervativ pe 150... :laugh2  :laugh2  :laugh2 deja nu-mi mai trebuia asa ca am plecat...ea vorbea in timpul asta cu unul la telefon si ii zicea 200 finalizarea si 400 ora.  :laugh2

La banii astia am deja pretentii, trebuie sa ai alt comportament. :slap2

  • Like 10
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...