Sari la conținut

ALESSIA 0724164449


Vizitator alessiabustygirl

Postări Recomandate

Vizitator alessiabustygirl
Reputație: 0

STAPANA ALESSIA DOMINARE SOFT SAU HARD , CUNNILINGUS , ANNILINGUS , FACESI TTING , FETISH , URO , PENETRARE , FISTING , CBT , BD SM , SPANKING , TRAMPLING , BONDAGE , BALLBUSTING , TORTURA , UMILIRE VERBALA SI FIZICA , ROLPLAY,  DETIN ACCESORII STRAP-ON, VIBRATOARE , I BILE ANALE , BICI ACCESORII PENTRU SFARCURI ,ROCHII LATEX

PRET 100LEI/30MIN

200LEI/ORA

ZONA GARA OBOR

TELEFON 0724164449 :feet  :256  :stiletto

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

STAPANA ALESSIA DOMINARE SOFT SAU HARD , CUNNILINGUS , ANNILINGUS , FACESI TTING , FETISH , URO , PENETRARE , FISTING , CBT , BD SM , SPANKING , TRAMPLING , BONDAGE , BALLBUSTING , TORTURA , UMILIRE VERBALA SI FIZICA , ROLPLAY, DETIN ACCESORII STRAP-ON, VIBRATOARE , I BILE ANALE , BICI ACCESORII PENTRU SFARCURI ,ROCHII LATEX

PRET 100LEI/30MIN

200LEI/ORA

ZONA GARA OBOR

TELEFON 0724164449 :feet :256 :stiletto

Te deplasezi ?
Link spre comentariu

 

STAPANA ALESSIA DOMINARE SOFT SAU HARD , CUNNILINGUS , ANNILINGUS , FACESI TTING , FETISH , URO , PENETRARE , FISTING , CBT , BD SM , SPANKING , TRAMPLING , BONDAGE , BALLBUSTING , TORTURA , UMILIRE VERBALA SI FIZICA , ROLPLAY, DETIN ACCESORII STRAP-ON, VIBRATOARE , I BILE ANALE , BICI ACCESORII PENTRU SFARCURI ,ROCHII LATEX

PRET 100LEI/30MIN

200LEI/ORA

ZONA GARA OBOR

TELEFON 0724164449 :feet :256 :stiletto[/quote

 

Superbe poze,superbe Stapana.

Link spre comentariu
Vizitator alessiabustygirl
Reputație: 0

“Superba”...cred ca aveti febra!In fine nu poti sa te... in gustul omului!Aveti grija la facesitting...

Ai o problema cu mine,Luis?Nu te-a invitat nimeni pe topicul meu sa comentezi....pastreaza-ti comentariile rautacioase pt altele..

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

are atitudine mișto si la față arată bine. însă din pct meu de vedere, multe kg in plus față de un corp normal. daca era mai normală la corp ar fi fost perfectă pentru venerat!

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator alessiabustygirl
Reputație: 0

are atitudine mișto si la față arată bine. însă din pct meu de vedere, multe kg in plus față de un corp normal. daca era mai normală la corp ar fi fost perfectă pentru venerat!

Nimeni nu e perfect!Astept doar doritorii de femei pline ....ceilalti sa imi ocoleasca topicul

  • Like 4
Link spre comentariu

Ce dracu' puneti ma botul la asemenea anunt? Chiar nu observa nimeni ca are poze ciordite de pe saituri de profil nemtesti? Dati si voi o cautare pe internet. Sau va imaginati ca scroafa o sa va primeasca in studioul din poze? O sa gasiti o cocina, ca de-aia e scroafa. Fute-m-as in ratul ei de tepara! 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

are atitudine mișto si la față arată bine. însă din pct meu de vedere, multe kg in plus față de un corp normal. daca era mai normală la corp ar fi fost perfectă pentru venerat!

Ai vizitat o !?
Link spre comentariu
Vizitator alessiabustygirl
Reputație: 0

Ce dracu' puneti ma botul la asemenea anunt? Chiar nu observa nimeni ca are poze ciordite de pe saituri de profil nemtesti? Dati si voi o cautare pe internet. Sau va imaginati ca scroafa o sa va primeasca in studioul din poze? O sa gasiti o cocina, ca de-aia e scroafa. Fute-m-as in ratul ei de tepara! 

vali cumva ai fost la mine sa vb urat de mine?????poze ciordite de pe site-uri nemtesti:))))vino cu link-ul de pe site-ul nemtesc chiar te rog!si eventual  cumpara si vreo 2-3 video-uri sau poze de pe acel site nemtesc.(asta daca iti permite bugetul)si referitor la poze sunt facute intr-un sudio profi......de ar durea prostia in ziua de azi!!!!!!asa ca mars de aici latrau infect

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator alessiabustygirl
Reputație: 0

Din cauza inapoiatilor mintal o sa imi incetez activitatea pe acest site.cine doreste sa ma viziteze ramane acelasi nr de telefon si o pot face de luni pana vineri 9-18!

Nu ii inteleg pe labagii astia infecti de vin sa comenteze aiurea pe topice si sa vb urat si sa se bage cu botu in pizda fara sa fie poftit.....Aici las loc de interpretari....Va pup!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Ce dracu' puneti ma botul la asemenea anunt? Chiar nu observa nimeni ca are poze ciordite de pe saituri de profil nemtesti? Dati si voi o cautare pe internet. Sau va imaginati ca scroafa o sa va primeasca in studioul din poze? O sa gasiti o cocina, ca de-aia e scroafa. Fute-m-as in ratul ei de tepara!

@ Neavasilica, nu e normal sa o jignesti.

Nu iti place de ea, ocoleste o.

Asa doar devii un masacarici penibil.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator alessiabustygirl
Reputație: 0

@ Neavasilica, nu e normal sa o jignesti.

Nu iti place de ea, ocoleste o.

Asa doar devii un masacarici penibil.

neavasilica...cred ca l-ai alintat.....oricum am observat ca la toate fetele comenteaza aiurea,de nici una nu ii convine.....impresar...ce pot sa zic.....din astia ca el am fumat demult!  o seara buna evil12!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

 

neavasilica...cred ca l-ai alintat.....oricum am observat ca la toate fetele comenteaza aiurea,de nici una nu ii convine.....impresar...ce pot sa zic.....din astia ca el am fumat demult! o seara buna evil12

Multumesc la fel. Pacat ca nu te deplasezi...

Link spre comentariu

@ Neavasilica, nu e normal sa o jignesti.

Nu iti place de ea, ocoleste o.

Asa doar devii un masacarici penibil.

Tu vorbesti de jigniri? Pe un alt topic ai facut-o pe partenera Randunicii "purcica", adica un diminutiv pentru scroafa.

Poate ca am sarit calul, nu zic nu, dar asa fac eu cand vrea cineva sa ma prosteasca in fata. Ca despre asta e vorba pana la urma. Sa se jure ca a facut ea sedinta aia foto. Cadeti toti pe spate pentru niste poze furate. A, daca ar fi negat, daca zicea ca sunt niste poze postate asa, ca o prezentare pentru BDSM in general, nu mai scoteam o vorba, ba chiar o laudam. 

In fine, nu mai continui, ca n-are rost. Eu doar incercam sa  atrag atentia celor ca mine, atrasi de BDSM, ca sunt multe escroace in bransa asta, si ca minunata voastra Alessia e una dintre ele.

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator alessiabustygirl
Reputație: 0

Tu vorbesti de jigniri? Pe un alt topic ai facut-o pe partenera Randunicii "purcica", adica un diminutiv pentru scroafa.

Poate ca am sarit calul, nu zic nu, dar asa fac eu cand vrea cineva sa ma prosteasca in fata. Ca despre asta e vorba pana la urma. Sa se jure ca a facut ea sedinta aia foto. Cadeti toti pe spate pentru niste poze furate. A, daca ar fi negat, daca zicea ca sunt niste poze postate asa, ca o prezentare pentru BDSM in general, nu mai scoteam o vorba, ba chiar o laudam. 

In fine, nu mai continui, ca n-are rost. Eu doar incercam sa  atrag atentia celor ca mine, atrasi de BDSM, ca sunt multe escroace in bransa asta, si ca minunata voastra Alessia e una dintre ele.

Adu DOVEZI ca nu sunt eu in poze mai vali......ti-am spus si iti repet....nu mai baga mana in foc k nu sunt eu ca o sa te arzi grav....

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...