Sari la conținut

GIGOLO ROMANIA 2 baieti


Vizitator romanu10

Postări Recomandate

Vizitator romanu10
Reputație: 0

Suntem 2 baieti, varsta 20 de ani amandoi.

Cautam doamne/domnisoare le care place sa fie dominate sau cupluri.

Poze nu putem pune din cauza indexarii Google, dar cu un mic contact la id-ul nostru de messenger puteti primi WEB + Poze, nu avem nevoie de agarici care vor sa vada baietzi (scuzati-mi limbajul), revenind la subiect.

 

Orase in care putem ajunge: Odorheiu Secuiesc, Cristuru Secuiesc, Sighisoara, Medias, Mures.

 

P.s: La fete, conteaza igiena foarte mult.

Ne deplasam si avem si locatie.

Daca am uitat sa omit ceva, va rog sa-mi spuneti si va voi raspunde la toate intrebarile. Va multumesc!

 

  • Minus 1
Link spre comentariu
Suntem 2 baieti, varsta 20 de ani amandoi.

Cautam doamne/domnisoare le care place sa fie dominate sau cupluri.

Poze nu putem pune din cauza indexarii Google, dar cu un mic contact la id-ul nostru de messenger puteti primi WEB + Poze, nu avem nevoie de agarici care vor sa vada baietzi (scuzati-mi limbajul), revenind la subiect.

 

Orase in care putem ajunge: Odorheiu Secuiesc, Cristuru Secuiesc, Sighisoara, Medias, Mures.

 

P.s: La fete, conteaza igiena foarte mult.

Ne deplasam si avem si locatie.

Daca am uitat sa omit ceva, va rog sa-mi spuneti si va voi raspunde la toate intrebarile. Va multumesc!

 

 

  Daca ai uitat sa omiti inseamna ca ne-ai spus totul despre voi.fara suparare :laugh2

Link spre comentariu
Vizitator romanu10
Reputație: 0
Da, modalitate de contact, servicii, ceva descriere, experienta, pret. :slap2

Asa, imi cer scuze.

 

Modalitate de contact: YM: [email protected] , numar de telefon dupa ce discutam pe messenger.

Servicii: Gangbang, threesome , dominatie si alte servicii care le prefera clienta. ( nu suntem bi, am uitat sa specific)

Experienta: Sincer, nu am avut experienta la femei +31, ne pare rau dar asta este, poate vom avea aici

Pret: Pretu' il discutam, dupa ce avem un contact cu clienta.

Link spre comentariu
Vizitator romanu10
Reputație: 0
  Daca ai uitat sa omiti inseamna ca ne-ai spus totul despre voi.fara suparare :laugh2

 

Ma refeream la raspunsurile care trebuie sa le dau cand creez un topic. Nu ma refeream la altceva, salut!

Link spre comentariu
Vizitator romanu10
Reputație: 0
mai copii ia lasa-ti voi internetul si treceti la culcare...cum stiti voi satisface o femeie ? auzi la ei,''agarici''

ar trebui schimbat titlul in ''2 virgini ne-am saturat de laba,please help''

Salut. Cum stim noi satisface o femeie? Simplu, la varsta asta poate am avut mai multe femei decat ai tu la varsta ta, bossule.

Nu stiu, dar de ce se face atat off-topic?

Esti vip, e ok, respect. Dar nu trebuie sa te apuci sa jignesti un om care a postat. Poate sunt femei care vor o experienta cu 2 baieti de 20 ani. Poate chiar nevasta/prietena ta, nu o lua ca o jignire. Respect!

Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

si sa vreti nu o iau ca o jignire :)

se face offtopic pe aceasta sectiune ca asa ne place noua...sa ne mai destindem...cititi si voi putin si va dati seama...macar noi sa scriem,ca femeile interesate de voi sigur no sa tasteze pe aici.

ca sa poti oferi placere unei femei si ca aceasta sa vrea sa te/va cunoasca si mai ales ea sa aiba aceasta initiativa trebuie sa ii arati/prezinti ceva care sa ii atraga atentia...

daca imi vine jumatatea pe la voi sper ca pastrati discretia si nu scrieti pe aci despre ea...ca vorba aia suntem totusi oameni seriosi :)

  • Like 1
  • Minus 7
Link spre comentariu
Vizitator romanu10
Reputație: 0
si sa vreti nu o iau ca o jignire :)

se face offtopic pe aceasta sectiune ca asa ne place noua...sa ne mai destindem...cititi si voi putin si va dati seama...macar noi sa scriem,ca femeile interesate de voi sigur no sa tasteze pe aici.

ca sa poti oferi placere unei femei si ca aceasta sa vrea sa te/va cunoasca si mai ales ea sa aiba aceasta initiativa trebuie sa ii arati/prezinti ceva care sa ii atraga atentia...

daca imi vine jumatatea pe la voi sper ca pastrati discretia si nu scrieti pe aci despre ea...ca vorba aia suntem totusi oameni seriosi :)

 

Da! Nu se afla daca vine, sanatate multa!

Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

sa inteleg ca sunteti ''open mind'' si sunteti dispusi sa satisfaceti orice clienta indiferent de aspect sau varsta sau dorinte nebanuite ?

nu te alta dar pt una de 60+ ani as fi dispus sa va platesc eu atat timp cat o faceti fericita...

sper sa nu dati peste vreo experienta care sa va marcheze copilaria.

toate cele bune...

ps. sa nu ma aratati cu degetu' cand o sa ma vedeti cu jumatatea la cumparaturi si in urma cu o seara vo dat buzz-uri sa va intalniti

Link spre comentariu

      Ca sa fiti gigolo mai baieti ar fi trebui sa va fi dus pe la scoala mai des si sa va fi si ramas cate ceva in cap.Femeile nu doresc numai penisul de la voi.Au nevoie de mult mai multe lucruri.Daca nu credeti intrebati fetele active de pe forum si poate ca o sa invatati cate ceva.Dar la modul vostru de exprimare ma cam indoiesc!

Link spre comentariu

ce nu m-am lamurit eu e daca baietii presteaza numai la simultan sau si individual... iar chestia cu tariful... sa avem pardon, dar trebe sa dati niste criterii de tarifare... mai ieftin pentru fetele slim .. mai scump pentru cele de peste 60 de ani... etc...

Link spre comentariu
Vizitator romanu10
Reputație: 0
ce nu m-am lamurit eu e daca baietii presteaza numai la simultan sau si individual... iar chestia cu tariful... sa avem pardon, dar trebe sa dati niste criterii de tarifare... mai ieftin pentru fetele slim .. mai scump pentru cele de peste 60 de ani... etc...

 

Un raspuns, la care ii raspund cu placere.

 

E in functie de preferinta, se poate si individual nu e nicio problema

Iar tarifu' nu ne-am gandit nici noi, nu o facem pentru bani. O facem de placere.

Asta se discuta, cu doamna/domnisoara :)

 

Si va multumesc si voua restu, celor care criticati. 

Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
@casnica de ce ii descurajezi?...si totusi aveau o cariera promitatoare in domeniu :laugh2

 

Ei efectiv se adreseaza unei categorii foarte subtire de femei prin oferta de servicii: masochistelor.  Acum.. si cei, care sunt dominanti si experimentati ca stapani  isi gasesc greu doritoare.

Link spre comentariu
Vizitator romanu10
Reputație: 0
Ei efectiv se adreseaza unei categorii foarte subtire de femei prin oferta de servicii: masochistelor.  Acum.. si cei, care sunt dominanti si experimentati ca stapani  isi gasesc greu doritoare.

 

Nu e neaparat, ne adresam oricarei categorii de femei. Nu avem preferinte.

Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
Nu e neaparat, ne adresam oricarei categorii de femei. Nu avem preferinte.

 

Da, dar femeile  normale.. cele  mai multe nu isi doresc gangbang si nici sa  fie dominate.

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...