Sari la conținut

Criss Arad 0743507871


Vizitator vladdinarad

Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Salutare! Dupa recenziile pozitive postate de voi, am zis ca imi incerc si eu norocul la domnisoara respectiva. Zis si facut..sun la numarul ei, imi raspunde oarecum amabila si stabilim ca in aprox. 10 min. ajung in Confectii la Unicarm. O sun dupa exact 10 min. ca am ajuns, surpriza....a luat deja pe altcineva. Zice sa mai astept putin aprox 20 min. Dupa 25, 35, 45 de min. domnisoara nu s-a mai obosit sa imi raspunda la telefon....o ora pierduta intr-un mod foarte placut...

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Am fost si eu la ea mai demult...de frumoasa si reala este,dar serviciile sunt mediocre,oral bun,am vrut sa facem 69 si m-a refuzat,pe motiv ca ea nu face asa ceva,atunci mi-a cam pierit tot cheful...jucaria a cam cedat...si pana la urma si-a dat interesul si am finalizat oral...cu programarea a fost ok,s-a tinut de cuvant..eu unul nu o sa mai revin.

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

E fix parerea voastra , nu pot sa am incredere in fiecare ca ajunge in 20 , 30 min 🤪

Asa ai sa pierzi clienti,deoarece nu mai avem certitudinea ca o sa fim primiti la ora stabilita si mai sunt persoane care isi fac programul in functie de ora stabilita de comun acord...iar dupa cum stim cu totii Timpul costa bani..tu sti cel mai bine ce vrei sa faci...oricum spor la lucru si multa bafta in tot ceea ce faci.

Link spre comentariu
Vizitator magarusulfutacios
Reputație: 0

Buna Criss mi.as dori sa te vad .

Imi poti spune cum ai programul saptamana aceasta si daca esti libera??

Voua va place sa luati teapa???

Daca ai noroc sa fie libera in acel minut e ok, daca nu...

Zero bun simt! Nici daca suni cu 20 min inainte nu poti fi sigur.

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Criss te.am sunat după ce am stabilit ora stabilita adica dupa jumatate de ora iar telefonul tau tot suna ...

Asa iti vei pierde toți clienții daca nu poti fi promta !!

Eu sincer asa consider si poate cred nu sunt singurul care spune acest lucru !!!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   1 member

×
×
  • Creează nouă...