Sari la conținut

Criss Arad 0743507871


Vizitator vladdinarad

Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Mă oameni....dupa indelungi asteptari , am ajuns in sfarsit la Criss...🙈 ..Recenzia mea nu face altceva decat sa intareasca cele spuse deja de ceilalti colegi... locatie micalaca , usor de gasit , apartament super fain....Cris...de vis...m-a asteptat in lenjerie alba...deci arata mortal pe pielea bronzata..m-a condus spre dormitor..eu cu ochii la fundul ei....mamă ce fund...acum desfasurarea actiunii....ce sa va spun ..??? M-a futut Criss de si acum dupa doua zile i-mi tremura genunchii...A fost ca si cand a-si fi facut dragoste cu o amanta pe care nu am avut-o niciodata dar am visat-o toata viata....parerea mea..in momentul de fata nu are concurenta...in trecut doar Bia sau Lore din alfa...

Notarea :))

Gfe - 1000

Onp - 9,5

Np - 10 - aici povesteati unii de cum e Cris pe la spate..cum a-ti reusit fratilor sa ajungeti si acolo..??? Ce dreq a-ti luat. ?? Eu am inceput deasupra dar in momentul in care m-a pus pe spate si a incepus sa se miste deasupra mea si sa geama din ce in ce mai tare. ..s-a incheiat cu viata... m-a rezolvat in 3 miscari ..nici nu am stiut ce mi se intampla...

Nr 1 in town...Multumesc mult 😉

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Mă oameni....dupa indelungi asteptari , am ajuns in sfarsit la Criss... ..Recenzia mea nu face altceva decat sa intareasca cele spuse deja de ceilalti colegi... locatie micalaca , usor de gasit , apartament super fain....Cris...de vis...m-a asteptat in lenjerie alba...deci arata mortal pe pielea bronzata..m-a condus spre dormitor..eu cu ochii la fundul ei....mamă ce fund...acum desfasurarea actiunii....ce sa va spun ..??? M-a futut Criss de si acum dupa doua zile i-mi tremura genunchii...A fost ca si cand a-si fi facut dragoste cu o amanta pe care nu am avut-o niciodata dar am visat-o toata viata....parerea mea..in momentul de fata nu are concurenta...in trecut doar Bia sau Lore din alfa...

Notarea :))

Gfe - 1000

Onp - 9,5

Np - 10 - aici povesteati unii de cum e Cris pe la spate..cum a-ti reusit fratilor sa ajungeti si acolo..??? Ce dreq a-ti luat. ?? Eu am inceput deasupra dar in momentul in care m-a pus pe spate si a incepus sa se miste deasupra mea si sa geama din ce in ce mai tare. ..s-a incheiat cu viata... m-a rezolvat in 3 miscari ..nici nu am stiut ce mi se intampla...

Nr 1 in town...Multumesc mult

Link spre comentariu
Vizitator kenyn69
Reputație: 0

Am fost astăzi la Criss. Ma cucerit din prima fata asta ; comportamentul, atitudinea și serviciile oferite sunt de 10+.

Este frumoasă, bronzată (creolăðŸ˜) ,tânără (deodată cu mine 😊), glumeață, inteligentă, corpul 9,5 (10 nu dau decât mie 😄).

Eu zic să nu o ratați, cu siguranță este numărul 1 pe Arad .

Le bagă pe toate în buzunar.

Mergeți și convingeți-vă singuri.

Mai puțin și mă îndrogăsteam de ea ðŸ˜ðŸ˜‚

Dacă ar fi după mine a-și luat-o de nevastă 😃

PS : Mersi pentru tot !

Samuel .

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Am fost astăzi la Criss. Ma cucerit din prima fata asta ; comportamentul, atitudinea și serviciile oferite sunt de 10+.

Este frumoasă, bronzată (creolă) ,tânără (deodată cu mine ), glumeață, inteligentă, corpul 9,5 (10 nu dau decât mie ).

Eu zic să nu o ratați, cu siguranță este numărul 1 pe Arad .

Le bagă pe toate în buzunar.

Mergeți și convingeți-vă singuri.

Mai puțin și mă îndrogăsteam de ea

Dacă ar fi după mine a-și luat-o de nevastă

PS : Mersi pentru tot !

Samuel .

Multumesc frumos !
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...