Sari la conținut

Criss Arad 0743507871


Vizitator vladdinarad

Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Buna seara! Am rugamintea la voi ,cine suna pentru programari , etc , sa nu mai insiste cu apelurile. Ps , nu am nimic cu mine , dar e exagerat sa tot sune un nr de 5,6,7.... ori 🧐   Programarile se pot face telefonic, dar e mai ok pentru mine sa fie pe Whatsapp 😁 macar asa putem stabili ziua si ora exacta 🤗 Noapte buna!!!! 🥱

Link spre comentariu
Vizitator vasileblej
Reputație: 0
Chiar acum, cristina mary a spus:

Buna seara! Am rugamintea la voi ,cine suna pentru programari , etc , sa nu mai insiste cu apelurile. Ps , nu am nimic cu mine , dar e exagerat sa tot sune un nr de 5,6,7.... ori 🧐   Programarile se pot face telefonic, dar e mai ok pentru mine sa fie pe Whatsapp 😁 macar asa putem stabili ziua si ora exacta 🤗 Noapte buna!!!! 🥱

 Nu e un exagerat, e doar un disperat. :)

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Fata asta chiar merită mai mult.Am vizitat-o a doua oară și îmi dau seama că are potențial mult mai mare,doar să ajungi pe aceeași lungime de undă cu ea.

Știam că nu are FK în program de la prima întâlnire,dar de data aceasta chiar m-a dat pe spate.

Sincer,m-am simțit cu ea ca și cu o amantă.

Note:

ON 9,5

FK 9,5

NP 9,5

Zecele îl păstrez pentru următoarea ședință.

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 35 minute, iadrian26 a spus:

Fata asta chiar merită mai mult.Am vizitat-o a doua oară și îmi dau seama că are potențial mult mai mare,doar să ajungi pe aceeași lungime de undă cu ea.

Știam că nu are FK în program de la prima întâlnire,dar de data aceasta chiar m-a dat pe spate.

Sincer,m-am simțit cu ea ca și cu o amantă.

Note:

ON 9,5

FK 9,5

NP 9,5

Zecele îl păstrez pentru următoarea ședință.

Iti multumesc pentru recenzie !! 😘😘😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Fata asta chiar merita vizitată, arată bine este simpatica ai ce discuta cu ea iar in pat este o zeița. După lungi încercări am reușit sa-i trec pragul iar așteptarea a meritat. 
Locație 9 Apartament dragut in Micalaca

ON 9.5 umed cu ruperi de ritm o ia toată fără atenție deosebita la sateliți, dar chiar e oral 

NP 9.5 am reușit 2 poziții lot și misionar in care am și finalizat la lot face niște opturi și niște ruperi de ritm superbe

GFE 10 chiar te simți ca și cu o prietena

Igiena 10, foarte curată 

69 nu face dar nici eu nu ma dau in vânt doar ma duc sa fut 

Sigur e de revenit și vizitat cât mai des fata asta. Tks pt clipele frumoase oferite Criss.

 

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
Vizitator kenyn69
Reputație: 0
Acum 7 ore, descurcaretu a spus:

Fata asta chiar merita vizitată, arată bine este simpatica ai ce discuta cu ea iar in pat este o zeița. După lungi încercări am reușit sa-i trec pragul iar așteptarea a meritat. 
Locație 9 Apartament dragut in Micalaca

ON 9.5 umed cu ruperi de ritm o ia toată fără atenție deosebita la sateliți, dar chiar e oral 

NP 9.5 am reușit 2 poziții lot și misionar in care am și finalizat la lot face niște opturi și niște ruperi de ritm superbe

GFE 10 chiar te simți ca și cu o prietena

Igiena 10, foarte curată 

69 nu face dar nici eu nu ma dau in vânt doar ma duc sa fut 

Sigur e de revenit și vizitat cât mai des fata asta. Tks pt clipele frumoase oferite Criss.

 

Locuiește cu Raluca în apartament ? 

Sau este singură ?

Link spre comentariu
  • Oras:WESTSIDE
  • Oras:WESTSIDE

Locatia - 9

Modalitatea de contact (telefon, mess) - Whatsapp
Aspect - 9, mai inalta decat ma asteptam, 1.75~, frumoasa,fund perfect

ON - 8.5

NP-9

GFE - 9.5

Igiena - 10
 

Tarifare - 200/1finalizare

 

//Vizita e de cateva luni dar n-am lasat recenzie 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 17 ore, greywind a spus:

Locatia - 9

Modalitatea de contact (telefon, mess) - Whatsapp
Aspect - 9, mai inalta decat ma asteptam, 1.75~, frumoasa,fund perfect

ON - 8.5

NP-9

GFE - 9.5

Igiena - 10
 

Tarifare - 200/1finalizare

 

//Vizita e de cateva luni dar n-am lasat recenzie 

Multumesc frumos!😘

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Buna dragilor! Ma numesc Cristina , si sunt bine cunoscuta pe acest forum cu numele “ Criss” am varsta de 25 ani .. 1,70 cm si 60 kg .. pentru cei ce nu ma cunosc , sunt o fire sociabila si plina de energie “acum ramane sa ma cunosti personal “🔥 las mai jos cateva detalii despre SERVICII SI PRET :*

-Oral- in functie  de igiena🪒🛁

-Norml-protejat

-Fin corporală 

-Diferite pozitii

-Masaj de relaxare 💆🏻‍♂️

-Atingeri și mângâieri 👩‍❤️‍💋‍👨

-Dus impreuna 🚿

 -Deplasari ( hotel ) 

—200 -30 min🕧

—400 - 60 min🕛...LOCATIE - zona Micalaca  📞Contact , Telefonic , Whatsapp, Sms

Link spre comentariu

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Rămân uimit de cum cresc tarifele, iar calitatea serviciilor să fie aceeași sau poate chiar mai proastă. 

Am vizitat-o pe Cristina de câteva ori, prima oară pe la începuturile ei pe la Arad când avea locația la Moara cu noroc. Cine a vizitat-o știe cât este de frumoasă Criss,  însă uneori nu doar asta contează. Sincer 400 ora mi se pare mult, mai ales raportat la ce servicii oferă. 

Fiecare e liber să meargă unde dorește,  însă am simțit nevoia să spun asta. Sunt multe opțiuni mult mai bune, și la prețuri mai realiste. Eu unul o să-i zic pas pe viitor, salutări!!

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...