Sari la conținut

Criss Arad 0743507871


Vizitator vladdinarad

Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 15 ore, criss196 a spus:

Seara frumoasa dragilor!! Ne vedem mâine începând cu ora 12:00 😘😘😘😘

IMG-20211229-WA0002.jpg

Nu am reușit sa ajung la 12:00 când a început programul dar la 13 și ceva după ce m-am învârtit putin ca nu Cunoșteam locatia😅, mi-am făcut prezenta la datorie, și ma declar extrem de mulțumit ca am făcut alegerea asta😊; chiar ieri am fost întrebat de cineva in PM cine va fi următoarea pe lista😅, ee uite ca a fost Criss😍

Asa ca in scurt timp mi-am făcut o programare fulger și ajuns la locație sunt întâmpinat de Criss cu îmbrățișați și pupici😘, ce pot sa zic este ca aceasta femeie ma uimește de fiecare data cât de bine arată😋, parca la fiecare vizita la ea întinerește și ma face și pe mine sa ma simt la fel💪; după o tigara și duș ajung in patul ei unde urmează un mic preludiu și oralul de vis al ei din care dacă ești slab de înger nu treci😁, eu am trecut și relaxat cum eram am cerut LOT de unde nu am mai avut scăpare, ce-i drept nici nu am mai vrut la ce opturi și ce mișcări a băgat, ma terminat rapid🥵, mi-a placut mult, am primit si un mic Bonus😘, multumesc @criss196, ești o adevarata doamna si o frumusete de femeie😍, ma bucur ca am reușit sa ne revedem🤗, te pup😘 si îți doresc un an nou cu împliniri, multa fericire si sa ne revedem cu bine😘🤗

Spor la futut💪

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 2 ore, futaciosul_69 a spus:

Nu am reușit sa ajung la 12:00 când a început programul dar la 13 și ceva după ce m-am învârtit putin ca nu Cunoșteam locatia😅, mi-am făcut prezenta la datorie, și ma declar extrem de mulțumit ca am făcut alegerea asta😊; chiar ieri am fost întrebat de cineva in PM cine va fi următoarea pe lista😅, ee uite ca a fost Criss😍

Asa ca in scurt timp mi-am făcut o programare fulger și ajuns la locație sunt întâmpinat de Criss cu îmbrățișați și pupici😘, ce pot sa zic este ca aceasta femeie ma uimește de fiecare data cât de bine arată😋, parca la fiecare vizita la ea întinerește și ma face și pe mine sa ma simt la fel💪; după o tigara și duș ajung in patul ei unde urmează un mic preludiu și oralul de vis al ei din care dacă ești slab de înger nu treci😁, eu am trecut și relaxat cum eram am cerut LOT de unde nu am mai avut scăpare, ce-i drept nici nu am mai vrut la ce opturi și ce mișcări a băgat, ma terminat rapid🥵, mi-a placut mult, am primit si un mic Bonus😘, multumesc @criss196, ești o adevarata doamna si o frumusete de femeie😍, ma bucur ca am reușit sa ne revedem🤗, te pup😘 si îți doresc un an nou cu împliniri, multa fericire si sa ne revedem cu bine😘🤗

Spor la futut💪

Ai dreptate @criss196 e o fata minunata !!!

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0

Daca mai stai si saptamana urmatoare pe la noi, sunt hotarat sa te vizitez. M-a convins colegul de mai sus, dar oricum imi doream de mult si eu.

An nou fericit!

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Am fost si eu azi pt prima data la Criss, dupa multe incercari in care nu ne am sincronizat intr un final am ajuns la ea, si pot spune asa ca de prima data a fost suuuper faină!

Programare pe wapp, ajuns la locatie in micalaca zona destul de ok, imi deschide usa o fata superba cu un corp superb...

Am povestit una alta si dupa am mers la dus, am mers in dormitor unde am avut parte de un fk super excitant, dupa care a inceput cu un ON de exceptie..., dupa cateva minute bune de oral , am trecut si la normal in pozitia caprita care iti ofera o priveliste wow asa priveliste si asa corp mai rar... pozitie in care am si finalizat.Am mai povestit cate ceva , initial trebuia sa stau o ora dar am luat amandoi decizia sa ramana o finalizare si ca data viitoare va fi sigur o ora!

Ca si note :

ON 10++

NP 10 ++

FK +GFE 10 +

Atitudine 10 ++ 

Nu ma asteptam sa mi placa asa mult fata asta de revenit sigur m am simtit ca si cu o prietena.

Te pup Criss!

An nou fericit!!

  • Like 5
Link spre comentariu

An nou fericit si ție dragă si dorința mea pe anu asta e să-ți pot trece pragul ești o femeie cu un corp foarte frumos din ce se vede in poze si recenzile î-mi spun că nu esti de ratat pupicii si am o rugăminte să-mi răspunzi la nr cu 116 la sfârșit pup o palmă m-ai jos de la buric. 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Buna  dragilor! Ma numesc Cristina , si sunt bine cunoscuta pe acest forum cu numele “ Criss” am varsta de 25 ani .. 1,70 cm si 60 kg .. pentru cei ce nu ma cunosc , sunt o fire sociabila si plina de energie “acum ramane sa ma cunosti personal 🔥 las mai jos cateva detalii despreSERVICII SI PRET :*


-Oral- in functie de igiena🪒🛁

-Norml-protejat💯

- 69 

-Fin corporală 

- mici fantezii " in limita bunului simt "

-Diferite pozitii

-FK " compatibilitate "  

-Masaj de relaxare 💆🏻‍♂️

- masaj erotic 👄

-Atingeri și mângâieri 👩‍❤️‍💋‍👨

- party " over night "🍷

-Dus impreuna 🚿 

 -Deplasari ( hotel ) 1h sau mai mult 

_ 500 -60 min  " deplasare 

—200 -30 min 

—400 - 60 min🕛...LOCATIE - Micalaca " orizont " 📞Contact , Telefonic , Whatsapp.. PS de preferat - Program - de la ora 11:00 până la ora 21:00 😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Un toast?!?🤔😉🙂Tu și cu tine?!?... Mary și Cristina ...cam cumințică poza...făcută la cumpăna dintre ani...cu un picior în 2021 și celălalt în 2022?...nice...!👍😜❤you to sexy...criss!!!ne vedem și noi...cândva?!?...somewhere...in Time... 

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 16 minute, Danidor a spus:

Așteptăm recenzia...unsuflet!...

Din pacate nu am ajuns azi. Voi merge sigur, doar  sa ma eliberez putin. Imi pare rau ca inca nu am ajuns la tine, Criss.

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Din păcate sau din nefericire,nici eu frate "unsuflet" nu am ajuns la Criss196  !,deoarece nu a fost sincronizarea...alinierea planetelor,qudratura ,mercur retrograd...!?...și credeți-mă, am venit mai mult pt întâlnirea cu faimoasa,unica Mary Cristina,alias Criss..."fata sociabilă,plină de energie...",însă...(din nou tentativă eșuată...!!!!) ...spre necazul meu; nu am reușit să o cunosc personal...așadar...nu am ce altceva scrie...aș fi vrut  să vă încânt cu o recenzie de 7 inimioare❤❤❤❤❤❤❤!...cine-i vinovat?!?,poate că eu,poate că tu,poate că noi...ne distanțăm...trăim intr-un avatar...viata bate filmul..."people strange"!Criss...spor  la iubit!...vorba ,mega futăciosului_69:.  .."doar din 8-ri...ucide-i ,și...ia-le banii!!!👍👊💪Iubire și pace în lume!❤✌,dar nu uitați...speranța e cea  mai mare târfă!!!,toți umblăm cu ea,după ea...(o purtăm permanent în suflet,în minte,în gând...)!...Speranța e mai amenințată ca oricând ...!Să nu te lași,,chiar și când nu mai poți...tot mai poți un pic...până la capăt,vorba madrileanului ;"Hasta el final!"😉👍...Criss...❤u...!!!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   1 member and 3 guests

×
×
  • Creează nouă...